2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kafamda bisiler var ama icraata ayni sekilde geciremedim ugrastirici zahmetli ve masraflı oldu strese soktu beni bi kere de bulasmis bulundum bian once bitsin gitsin istiyorum Sen ne hazirladin 21 tane devam edicekmisin
Ay ben kalıp alıp kokulu taş yaptım ama tek taşla kalmadı onu boyadım dantel çektim kutuladim kutuyu süsle fln derken banada hem yorucu oldu hemde maliyeti 5 liraya yaklaştı. ucuz bulamadım malzemeleri heves edip aldım öyle oldu. Yani elim ererse 35e tamamlayacagim

kokulu tasta ugrastiriyo kurumasini beklemek falan tek kalıp zor ve gercekten ipiydi kurdalesiydi suydu buydu maliyet baya artio ben artık ciddi anlamda batmis durumdayim

Bi yerlere giderken hastane aile vs gibi kucakta olmaz sanırım içine konulması gerekir

Oto koltugu seklinde pusetim var bebek arabasiyla birlikte aldigim o tarz yerlere giderken ona koymayi düşünüyorum onunla zaten oyle icine koyup goturmen cok zor o minik yatak gibi bise evde yaninda yatirman icin ama dışarı icin dusunuyosan portbebe alabilirsin

bende hediyeliklerimi kendim yaptım nihayet geçen hafta bitti. sepeti de süslemeye başladım ama içime sinmedi ya siz nasıl süslediniz sepeti acaba?

Birumut55 Canim yasinlerim geldi gayet guzeller sadece renk konusunda sorun yasadim satici arkadasin su yesili anlayisiyla benimki birbirini pek tutmadi :) 50 tane icin istanbuldan ankaraya 15 lira kargo ucreti odedim ayri olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…