2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

sirke hic birşey yapmaz canım çünkü ucucudur kokusu gider zaten birde yumuşatıcı görevi görür. ben kendi kıyafetleri yıkarken yumuşatıcı yerin e koyarım. bebeginkileri yıkarken hic aklıma gelmedi bak onunkine de koyayım :)

Sirke o kadar önemli ki artık evde kendim yapıyorum ben elma sirkesini :) mis gibi valla :)

Sirke o kadar önemli ki artık evde kendim yapıyorum ben elma sirkesini :) mis gibi valla :)
aynen cnm bende kendim yapıyorum. :) hoşuma gitti sirkesini kendi yapan birini görmek keşke herkes yapsa :)

eğer portakal çok tüketiyorsan ondan da sirke yap canım temizlikte kullanırsın. yerleri fln silmeye

ben de naturalive diye bir ürün kullanıyorum en son ersağ aldım ama henüz denemedim bebek ürünlerini ne ile yıkamaya karar verdin?. eşim annesi kanser geçirince bu tarz ürünlerde ısrarlı
benim tüm temizlik ürünlerim amway den çamaşır deterajanı da dahil . Ersağ ın da wc temizleyicisini kullanıyorum. Deterjanı kullanmaya devam edeceğim canım ona karar verdim .

aynen cnm bende kendim yapıyorum. :) hoşuma gitti sirkesini kendi yapan birini görmek keşke herkes yapsa :)

eğer portakal çok tüketiyorsan ondan da sirke yap canım temizlikte kullanırsın. yerleri fln silmeye
Ahahah kendimi buldum şu an yaşasınnnnn :) ben limon kabuğundan yapmıştım geçen kış Harika bir temizleyici oluyor portakal da öyleymiş onu da yaparım bu kış :) o musluk başları lavabolar bulaşık makinesi içinde vs ay nasıl parlıyor her şey :)

limon kabuğu da olur tabi hatta ferah kokusu olur. bende sirke aşığı birisiyim. hergun de 4 yemek kaşığı içerim

şampuana gerek var mı ki acaba?
bence bebeğine emzik verme canım yaaa
benim annem benim doğumumda komaya girdiği için emzik felan çok emmişim
diş yapım bozuk
bide konuşmayı geçiktiriyor diye biliyorum
Canım o kan falan şampuansiz çıkmaz ki ay canım çok üzüldüm annen nasıl şimdi inşallah bir şey olmamıştır
Canım benim oğlan emzik tutmadı zaten ama arada susturmak için tutsaydi çok rahat ederdim kolikti 2 yaşına kadar çok zor günler geçirdik bu da tutar mı bilmem ama bulunsun derim

Gecikmen normal canım bir kaç gün içinde hastalanirsin biraz daha bekle geçmiş olsun mantara dikkat et kronikleşmesin kuru ve temiz tut sürekli

Canım limon portakal kabuğuyla nasıl oluyor acaba hiç denemedim

Canım limon portakal kabuğuyla nasıl oluyor acaba hiç denemedim

Elma sirkesi kurmakla aynı mantık canım :) limonun kabuklarını içme suyu içinde cam kavanozda biriktiriyorum yarısına geldikten sonra sirke anası ekleyip ince tülbentle loş bir yerde bekletiyorum her gün bir kere karıştırıyorum. Yaklaşık iki ayda olmuş oluyor :)

çok şükür canım annem yanıbaşımızda
bende bulunmasın canım
şimdi ortada bir ağlama bile yokken kayınvalidem felan zorla vermeye çalışır
hiç sinirlerimi bozmaya gerek yok

Kızlar bebek kozmetiği neler almak gerekir hangi markaları önerirsiniz muhtemelen konuşmuşsunuzdur sayfalar çok olduğu için bulmak çok zor
Canim mustela alanlar var unibaby var, benim gibi sebamed alanlar var.
Sampuan, sabun ve bebek losyonu aldim ben banyodan sonra masaj ve nemlendirme icin. Zeytinyagi kullanacak ta cok insan var ki bunlardan biri ben de olabilirim.
Diger pisik kremlerini cok iyi hatirlamiyorum ama ben sudocream almistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…