2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Çok mantıklı ben de öyle yapayım

Mrb arkadaşlr ben bu sayfayı ve Ocak annelerini hep okuyorum ama bir türlü yazmak kısmet olmadı , şimdide lohusa terliği için yazmak istedim bizim kapıcının eşi yapıyor eve destek olmak için almak istiyen varsa bana haber verebilir

Eklentiler

• IMG-20171112-WA0005.jpeg
    29,1 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG-20171112-WA0008.jpeg
    36,6 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG-20171114-WA0013.jpeg
    25,7 KB · Görüntüleme: 78
sevgili yesa nasılsın. sana birşey sorucam lansinoh krem bugün elime ulaştı üzerind e sadece lot numarasi var son kullanma tarihini bu koddan bakabiliyorum ancak direkt bu markanin sorgusu nette yok. üreticiye mail atmam gerekecek o da uzun sürer. seninkinde de yazmıyor mu

Hemen bakıyorum canım

Aynen canim lot numarasi var bi de 12 ay işareti. Açıldıktan sonra 12 ay içinde bitirsek:)

şampuana gerek var mı ki acaba?
bence bebeğine emzik verme canım yaaa
benim annem benim doğumumda komaya girdiği için emzik felan çok emmişim
diş yapım bozuk
bide konuşmayı geçiktiriyor diye biliyorum
iyi akşamlar canım,
benim küçük kiziminda diş yapısı bozuk eşiminde kizim 4 yaşına kadar emdi memesini , esimde hatirliyor enzik emdigini bir buçuk yaslarinda biraktirmak eniyisi olur hiç olmazsa bakimi zor olur bebegin ..
yeterki sağlıkla kucagimiza almak nasip olsun..

e
Hemen bakıyorum canım

Aynen canim lot numarasi var bi de 12 ay işareti. Açıldıktan sonra 12 ay içinde bitirsek:)
Evet ama birde açılmasa da bir kullanım süresi oluyor 30 ay gibi mesela. şimdi söz konusu göğüs olunca birde çocuğun da ağzına girince endişe ettim :)

Teşekkür ederim canım cevabın için ilk bebek olunca insanın kafası çok karışıyor.birde her bebek farklı oluyor sanırım

Teşekkür ederim canım cevabın için ilk bebek olunca insanın kafası çok karışıyor.birde her bebek farklı oluyor sanırım
Evet esya cok lazım olabilir benim kızım cok kusardı durmadan degısmek gerekiyor Allah'tan kızımdan kalanlar var fazla almadım ogluma alttan pembeler giyecek

Bari birine koy yok ikisine birden koymuslar kesebildigimiz kadar derin kesicez iste ama ben onlarin hangi ay oldugunu etiketsiz nasil anlicam onu bilmiyorum iste
Canim ayina bakmadan hangisi uzerine en oturacak sekilde oluyosa giydiricen gidicek.
Ben bazi takimlarin altlarini birbirine bile karistirmis olabilirim etikette ki markalar gidince. Renkler gozume ayni gorundu nu gorundu tamamdir deyip eslestirdim

Bari birine koy yok ikisine birden koymuslar kesebildigimiz kadar derin kesicez iste ama ben onlarin hangi ay oldugunu etiketsiz nasil anlicam onu bilmiyorum iste
Tatlım sana bir tavsiyem bel kısımlarını kes ama yaka kısımları yumuşaksa bırak.
diğer tavsiyem yok hepsini keseceğim diyorsan 3 aylık 6 aylık olduğundan emin olduğun 2 body ve tulumunu aklında tut. diğer kıyafetleri bunlarla ölçüp anlarsın giydirirken.

Dün kıyafetlerini katlarken şöyle bir şey dikkatimi çekti benimde. aynı markanın 0~3 ve 3~6 ay zıbını yıkandıktan sonra bire bir aynı boya gelmiş biri çekmiş biri çekmemiş. Benim elimdeki çoğu 3 6 aylık bodyler 03 ay kıvamında. Yani etikete çok bakmayacağız çocuğa oluyorsa giydir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…