2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

kalkan değil canım
silikon gögüs ucu var yaaa
Hmm anladim onu biz yigenimde ablama kullanmistik ablamin gogus ucu yoktu bebek ememiyodu ama bebek onuda alamadi cok zor olmustu tabi yillar onceydi bu belki simdikiler daha farklidir ben almadim eger gogus ucum yeterli gelmezse belki dusunurum

canım uzun zaman önce olmuş ama mesajdan anlayamadım yoykonun hangi modelini aldın bi link gönderebilir misin

Biz de yoyko alıcaz canım , yolda gördüklerimi durdurup hep sordum herkes çok memnundu, hangi modelini aldınız ??? Bir de sadece pusetin güneşliğinden şikayet duydum, tam gergin olmadığı için biraz kayıyormus sizinki nasıldı???

kızlar bu battaniyenin ölçüleri büyük bunu spariş vermek istiyorum 110x140 bayaa kullaniriz ..
sizin battaniye ölçüleriniz nasıl
hep bakiyorum 100x120 ve alti ölçüler

Eklentiler

• Screenshot_20171113-142038.png
    129,6 KB · Görüntüleme: 48
birde bu takim hosuma gitti ikisini birden spariş vermek istiyorum..
nevresim takimi ve tulumlarimiz kaliyor eksik
zeytin burnunda tulumlar beğendim onun icin doktor kontrolüne gittiğim zaman almayi düşünüyorum kontrolüm 32 haftalık olunca
inşallah hepimizde bebislerimizi sağlıkla kucagimiza alırız inşallah...

Bebek yatagi hazirlayanlar, icine nevresim takimi ve kenar yatak korumalari olan uyku seti nereden aldiniz ya da almayi dusunuyorsunuz? İnstagramda mybabyhome hesabini gordum, cok kaliteli duruyor ama desen karar veremedim.

Cok guzelmis hastane cikisinin deseni, gule gule kullansin insaallah

Bebek yatagi hazirlayanlar, icine nevresim takimi ve kenar yatak korumalari olan uyku seti nereden aldiniz ya da almayi dusunuyorsunuz? İnstagramda mybabyhome hesabini gordum, cok kaliteli duruyor ama desen karar veremedim.

Ben de instagram hesaplarına bakıyorum, bu tarz bir şey istiyorum renk ve desen olarak. Bu hesapta da var, baby_. design diye bir hesap da var. Güvenilir midir bilmiyorum ama.

Eklentiler

• IMG_20171114_001040.png
    263,4 KB · Görüntüleme: 74

İnternette evt cok güvenilir mi bilmiyorum ama benim ablam bunun aynısını kendi dikti. sağolsun

Mor rengi cok seviyorum ama ikinci nasipse olursa erkek oldu diyelim mor abestmi durur çünkü saglam kalirsa onada kullanirm ileriyide düşünmek lazım bilemedim
Ben kasim sonu gibi alicam anca canım simdi alamam malesef
Selifor cum dikkatimi çekti genelde mor seviyorsun ve çok alıyorsun. Benim annemde mor sever ve benim çoğu şeyimi mor aldı o seçerken hatta şu an bile kıyafet vs almaya gitsek ona göre mor en güzeli. ama ben içsel olarak moru sevmiyorum çok nadir mor alıyorum kızında nefret edebilir tek renge odaklanırsan aklında olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…