2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Dolap alacağım canım. Şimdilik çalışma odasında duracak yaza doğru o odayı çocuk odası yapma niyetim var.
Ay canım aynı düşüncedeyiz 6.aydan sonra oda yapacağım ben de. Normal çocuk odası takımlarının dolabından mı alacaksın. Araştırdın mı hiç peki? Fikir verebilirsen çok mutlu olurum

Ben de şifoniyer almayı düşünüyorum canım..

Kızlar bu arada benim 75x115 uyku setine ihtiyacım var ama Çilek haricinde bulamıyorum, orada da kısıtlı seçenek var, bir öneriniz var mı??

İkeadan sifonyer almayi dusunuyorum divanim var onunla takim yapicam ama fiyatlarda masallahlik durumda:))

Neyse canım gereksiz uzamış konu üzülmeye, üzmeye gerek yok.
Çatlaklar konusunda senin eski çatlaklarına bir çözüm maalesef öneremeyiz. gebelik ile artmaması için benim Dr. Önerdiği 3 ilaç var. bunlardan birini seçebilirsin dedi. Günde bir kere sürersen yeterli. Karın bölgen ile birlikte bel yanların, bacakların ve göğsüne sürmeni tavsiye ederim demişti. 16 hafta dan sonra verdi benim dr. Kullanmam için. Ben almadım bugüne kadar kullanmadım. Henüz çatlama olmadı. Çoğu kişi çatlakların son 2 ay içinde oluştuğunu söylediler. bu nedenle geçen hafta aldım bi tane ve akşamları kullanıyorum.
Ayrıca Çatlarkların tamamen iç karın genişliğine bağlı olduğu kanısına vardım. Çevremdekiler den kullannıp çatlayan da var kullanmayıp çatlamayanda... Sonuçta biraz genetik mirasına kalmış. zeytin yağını da cok duydum. Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.
isimleri
1-ELAINEE Çatlak yağı
2-PHYTOLASTIL krem
3-PREGNACARE Krem

Hanımlar sakin olun lütfen.
Yöneticim Allah razı olsun sabahtan beri ne aldık ne ettik okuyayım yazayım dıye gırıyorum gerılım gerılım her konuya özel topikler acılmış bu konuları genelde bız 2018 ocak annelerınde konusur sorarız bırbırımıze burda gercekten bırbırımızın hakkına gırıyoruz. İlginiz için çok teşekkürler.

Begendin mi ben kizimi hrs de dogurmustum.yine hrs ye karar verdim
Begendım canım tek orayı gördüm gerçi ama ulaşım acısından medıcana yada tobb daha uydun bıze esım hıc cankaya kızılay taraflarına bakma bıle dedı

Bİ yuruyuse gidince sorayım ozaman benımkı kırmızı ama arabada mor mora yakında aldıgım urunde yok gercı sıyah ve grısı var bılemedım kırmızımı kalsa
Pek güzelmiş güzel günlerde kullan canım
Tesekkur ederız canım inşaallah sever

Gule gule kullansın canım cok seker bende boyle alt ust sapka onluk aldım mınıcıtyden cok tatlı

Rica ederim, sağlıklı bir gebelik diliyorum hepinize, sizler strese girince bebekleriniz de etkileniyordur annecikleri

Topik alışveriş topiği, bebeciklere neler alınmış diye okuyacak herkes, sağlıkla kullansınlar inşaallah

Cok tesekkurler arkadasim ilgine ve verdigin bilgilere...isime yaradi inan ki soylediklerin

Ay canım aynı düşüncedeyiz 6.aydan sonra oda yapacağım ben de. Normal çocuk odası takımlarının dolabından mı alacaksın. Araştırdın mı hiç peki? Fikir verebilirsen çok mutlu olurum
Canım ikea pax dolaba bakacağım bir burada @yesa1 almıştı gayet kullanışlı görünüyor. Bir de bebek mağazasındaki düz beyaz üç kapılı, çekmeceli dolaplara bakacağım. Düz bir şey alırsak odayı tamamlamak daha kolay olur takım almayacağımız için :)

Dolap alacağım canım. Şimdilik çalışma odasında duracak yaza doğru o odayı çocuk odası yapma niyetim var.

Ben de şifoniyer almayı düşünüyorum canım..

Kızlar bu arada benim 75x115 uyku setine ihtiyacım var ama Çilek haricinde bulamıyorum, orada da kısıtlı seçenek var, bir öneriniz var mı??

İkeadan sifonyer almayi dusunuyorum divanim var onunla takim yapicam ama fiyatlarda masallahlik durumda:))
gardrop olarak şunu düşündüm ama en iyisi canlı bir şekilde görerek almak. Haftaya ikeaya gidip bir bakalım bakalım ne var ne yok. Fikirler için teşekkürler kızlar
https://www.ikea.com.tr/urun-katalo...iroplar/90111391/hensvik-cocuk-gardirobu.aspx

Cok tesekkurler arkadasim ilgine ve verdigin bilgilere...isime yaradi inan ki soylediklerin

rica ederim.bu arada geçen hafta aldığım krem LIERAC PHYTOLASTIL onu yazmamışım.
Bunu iki kuzenim hatta kardeşler kullanmışlar. Birinde hiç çatlak yok. Diğerinde azda olsa kasık bölgesinde var. yağlı hissi vermediği için tercih ettim. gebelik zaten sıkıntı verebiliyor uykusuzluk vs. birde vucatta yapış yapış his beni rahatasız edecekti. bir haftadır kullanıyorum sürdükten sonra hemen emiyor yağlı hissi yok ama işe yarayacak mı orasını ilerleyen süreçte göreceğiz.

Evet cnm bu kremi baya tercih eden war ama biraz pahali sanirim dimi?nekadar fiyati sen nrden aldin?netten mi?birde sadece lierac mi kullaniyosun ?

tayinci olduğumuz için oda yapmıyorum ama idareten bi dolap alalım dedik. Tekzenden 3 kapaklı dolap aldık taşıması kurması herşeyiyle 300liraya denk geldi. Taşınmayı kaldırırsa eğer gittiğimiz yerde de kullanırım dedim ama bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…