2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Niye herkese agresif cevap veriyorsun burayı gereceksen meşgul etme... Ya da 3 kremi karıştırıp mı sürücem gibi 10 defa aynı soruları sorma

Asil bu topik baya gergin bence..siz bana bu sekil cikisirsaniz cewabiminda boyle olmasi gayet normal.sorarim sorarim yaaa sanane arkadasim ????

canim park yatak zaten nasil sigmadi icerde acsaydin ya yada benmi anlayamadim ne demek istedigini :)

BlueSpace dün ben e bebekteydim.kiraz çekirdekli reflü yatağı 85 tl civarıydı.hatta ben alacaktım pembe rengi olmadığı için almadım.ordan çıktık başka mağazada aynısı sevi bebenin yatağını adam 70 tlye verdi.ordan aldım.

CAnım ya bende aslında cantamın rengını degıstırebılırmıyımkı acaba ne zaman aldım bılmıyorum fişide attımı eşim onuda bılmıyorum ama bıde fıslerdede detay yapmıyorlar zaten
Canim onu ben gecen gun tecrube ettim.
O yuzden fiyat farki yoksa ebebekten alisveris yapmayi tercih ediyorum.
Degistirecegim urunun faturasini bulamadim. Ustelik degistirme suresi de gecmisti ama kullanilmadigi cok belli. Bana hic zorluk cikarmadilar zaten hamileyim kullanma sansim yok deyince degistiriverdiler

canım dün gece e bebeğe bakarken 45e gördüm babyjem di hatta. çok uykum vardı yarın alırım dedim ama bugün yine 65 olmuş. Şu eğimli yataktan aldın değil mi?

canım dün gece e bebeğe bakarken 45e gördüm babyjem di hatta. çok uykum vardı yarın alırım dedim ama bugün yine 65 olmuş. Şu eğimli yataktan aldın değil mi?
evet canım eğimli olandan aldım.sevi bebe markası.babyjeminkide vardı.ama benim aldığıma göre ebat olarak daha küçüktü.sanki görerek almak daha mantıklı gibi.

Bebek odası yapmayıp sadece beşik alacak olanlara bir sorum var kızlar.
Bebeğin kıyafetlerini, eşyalarını nereye koymayı düşünüyorsunuz? Kendi dolabınızda falan yer mi açacaksınız yoksa dolap, şifonyer vs mi alacaksınız?

Son düzenleme:
Niye herkese agresif cevap veriyorsun burayı gereceksen meşgul etme... Ya da 3 kremi karıştırıp mı sürücem gibi 10 defa aynı soruları sorma
Arkadaslar karsilikli konusmalara cevap vermeyin ki bu durum uzamasin kimse gerilmesin guzel guzel alisverisimize bakalim hep beraber

Arkadaslar bakin benim kimseyle didisme gibi niyetim yok hepiniz can tasiyosunuz hepimiz yani.o yuzden uzatmaya gerek yok yorumlar yapip bana..sadece bi krem sordum hepsi bu yani.kmseye kotu bi laf demedim.ama trol denmesi beni kizdirdi.insan heycanlaniyor ve herseyi merak ediyor bende buraya ondan girdim neler aliyorsunuz neler alinmali napilmali diye..ve ilerde sizlerden fikir almak isterim yazdimda hatta onceki yorumlarimda

Dolap alacağım canım. Şimdilik çalışma odasında duracak yaza doğru o odayı çocuk odası yapma niyetim var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…