2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

sağol canım Bi bakayım bunlara

Yün yatağın Üstüne pamuk yorgan falan serip bebeği öyle koysak Bi çözüm olur mu acaba
yüne alerjisi olan biri olarak diyebileceğim olmaz canım ben birgün misafir evinde yün yatağa denk geldim heryerin kabardı altıma onu koy bunu koy yok olmadı en son gecenin korunde ev sahibini utana sıkıla uyandırdım kanepeye geçtim

Evdeki dolapta yer açtım canım.. Ama bizde 2 dolap olduğu için yerim vardı, tel dolap olsa sığmazdı..

Kızlar ben bu çantayı aldım. Pek yorum yok hakkında internette. Ben hem kibar hem kullanışlı bi şey arıyordum. Bunu görür görmez tutuldum. Fiyatı biraz pahalı ama.. Dün gedi çok beğendim. çok kaliteli haberiniz olsun :) Markası okiedog. Benim gibi sırt çantası olsun ama kaba olmasın diyen varsa bakabilir:)

Eklentiler

• okiedog.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 90
hadi yaaaa o kadar fena mı oluyoooo yatağı değiştireyim en iyisi

kızlar emzirme yastığı alan var mı gerekli mi acaba
Ben aldım cok gerekli degil ama isimi gorucek diye düşünüyorum sonra oturmasi icinde kullaniliyormus pisman olmam insaAllah

Arkadaşlar ıslak mendil ve Bebek bezi olarak ne kullanmayı düşünüyorsunuz
Bez olarak sleepy aldım islak mendil unibaby yenidogan ama ondn az aldim yedekte durması icin yoksa baby&me pamuk aldim onu kullanicam

Güzel günlerde kullanın ins. Çok hoşmuş ben de kaba olsun istemiyorum. Kaça aldınız acaba

Güzel günlerde kullanın ins. Çok hoşmuş ben de kaba olsun istemiyorum. Kaça aldınız acaba

200 liraya aldım indirimdeyken . Hepsiburada'dan.
İçinde bi sürü gözü var. Isıyı koruyan biberon çantası , Aksesuar çantası ve alt açması var. Sırt kısmını yumuşacık yapmışlar ince yastık gibi. Çok yorum göremediğimden acaba pişman olur muyum diyordum ama kalitesini görünce parasını hakediyor.

kızlar emzirme yastığı alan var mı gerekli mi acaba

Ben almadim dusunmuyorum simdilik:)

Arkadaşlar ıslak mendil ve Bebek bezi olarak ne kullanmayı düşünüyorsunuz

İslak pamuk uni baby yeni doğan

Bez prima premium care

Aliexpressten çanta alan anniş adayları. Resimlerinizi bekliyorumm. 11.11 indirimini bekliyorum ben de almak için

Ben de ben de bendeeeéeee

Sleppy güzel midir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…