2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben bebe yağı kullanıyorum Bi de bio oil diye Bi yağ kullanıyorum ama bebeyağını daha etkili gördüm nemlendiriciliği daha yüksek gibi hissettim. Göğüs ucu için krem kıllanmaya henüz başlamadım ama yakında başlamayı düşünüyorum

Yani mutlaka 3 krem mi kullanmam gerek?
Bu konuyu cok takmissin. Naparsan yap genetiginde varsa catlicaksin. Sen seceneklerden kendine en uygun olanini seciceksin duzenli kullanicaksin gerisi takdiri ilahi. Gogus ucu kremi icin cok erken. Cook.erken.
Bebek telsizi philips avent oneriorum ben. Avent scd 501 modelini 2 kuzenime aldik kullandik bende aldm.bu yil

Evet taktim cnm cnku ergenlikten kalma catlaklarim var zaten.o yuzden bilgi almaya calisiyorum.erken derken?3aylik oldunmu baslamiyomusun bunlari surmeye?simdiden bilgi ediniom iste cnm erken evet ama olsun

Evet taktim cnm cnku ergenlikten kalma catlaklarim var zaten.o yuzden bilgi almaya calisiyorum.erken derken?3aylik oldunmu baslamiyomusun bunlari surmeye?simdiden bilgi ediniom iste cnm erken evet ama olsun
Canım öncelikle hayırlı olsun arkadaşa katılıyorum sakin ol daha çok erken stres yapmana da gerek yok biraz daha bekle 4 ay falan olunca kullanırsın kremleri

Bilgi edinmekten ziyade troller gibisin. Benmde ergenlikten kalma catlaklarim var. Hatta hepimizde var. Surdugumjz halde catlioruz da suan. 3. Aydan sonra surcen allaha birakcan yapicak baska bisi yok.

Saol cnm teskurler.amacim sadece bilgi edinmek.ama diger arkadasa gore troller gbiymisim ben:/
Tatlim henuz 7 haftalik gebesin karin 17 18 haftalarda buyuyor en erken dolayisiyla bundan once krem surmene kesinlikle gerek yok gogus ucu kremi de en erken 7. Ay kimse seni kirmak istemiyor ama gebelikler arasi 5 ay olunca ortak noktada bulusmuyoruz......bizi yanlis anliyorsun suan senin gebeliginin saglikli devami icin ne yapman gereken gibi konulari arastirman ya da onundeki en onemli test ikili test gibi konulari arastirman gerek b
Nacizane tavsiyem ...... grubumuzdaki arkadaslarimiz cok iyi niyetli insanlardir aylardir bu gruptayiz hic bir problem yasamadik.......sadece sureclerimiz uyumlu degil seninle......

Pardon troller gibisin derken :/
Soyle ki bu topikte 7. Haftada hala kalp atisini duymayan anneler vardi. Kimisi duydu kimisi duymadi. Bizim endiselerimiz yeni yeni catlaklarken senin daha 7. Haftada catlak derdine dusmen sadece trol olabilir die dusunuorum acikcasi. Uatelik cok acik olabildigince acik bikac kisi tarafindan aciklandigi halde 3unu karistirip mi surecegim gibi bi soru da bu dusuncemi korukluyo. Bizde bizden daha onde olan gebelerin topigine gidioruz ama hic bole bisi yasamadik. Bi tek bana garip gelmedigini umuorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…