2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Yok yok karıştırma yok

Favorim lierac onu günlük sürmeye çalışıyorum ama aksatttigim oluyor

Palmers nemlendiiriyor bayaa kaşıntı varsa onu kuruyorum bebe yağı da aynı

Kafama göre yani

Gönül ister her gün düzenli kullanSam keşke

Göbek popo bel tarafina doğru üst arka bacaklar göğüs kenarları

Her yere suruyorum:)
Ben sürdüm yine catladim inşallah sende olmaz canım :))

Hanimlar bir konuda danismak istiyorum.
Kiyafet konusunda sizce eksik midir gelecek hediyeleri de duaunursem cok almamak istedim ve bazi kiyafetleri oade edip yerine cek almayi dusunuyorum ebebekten.

Ben sayayim siz yorum yapin size zahmet
1)2 adet yenidogan (1 tane 10lu hastane cikisi, 1 adet yenidogan ayakli tulum)
2)4 adet yenidogan yarim kol citcitli body
3)4 adet 3 aylik kiyafet (1 ayakli 1 ayaksiz tulum, 2 tane alt ust zibin [altlari ayakli])
4)4 tane 6 aylik alt ust takim

Cok mu az emin olamadim. Geri kalanlari iade edecegim hediye gelen kiyafetlere bakar gerekirse alirim diye dusundum ama? Niyeyse cok kiyafet olup etiketi uzerinde giydirememekten imtina ediyorum yaziktir diyerek.
Tabi annem ilk 3 ay ben de olacagi icin o kirlendikce elinde yikar biraz da ona guveniyorum.

Bu arada ates olcer konusu konusulmus(her ne kadar tum sayfalari okuyamasam da)
Benim de o konuda kafam karisikti dr uma danistim en guzelinin klasik cubuk ates olcerler oldugunu digerlerinin bir muddet sonra bozuldugunu soyledi, bir arkadasimdan da ayni seyi duydum. Ben de braun dijital cubuk ates olcer aldim. Zaten 10 sn de olcuyor, oyle paylasayim istedim
Canım bence yeterli kıyafet alışverişin. Çok çabuk büyüyorlar hediye gelecek vs elde kalmasın ne gerek var, başka ihtiyaçlarını görürsün çekle. Diyelim ki yetmedi çıkarsın alırsın birkaç parça daha hem nefes almış olursun :)

Kızlar hayırlı akşamlar bebiş küvet için file olarak ne aldınız

Kızlar sonunda bebek odası takımımı aldım. Çilek cotton serisi baştan beri bundaydı gözüm en sonunda kararımı verdim aldım artık :)
https://www.cilek.com/tr/seri/baby-cotton
:anne::KK76::KK76::halay:

Ben de bu takımın 75*160 olanını almayı düşünüyorum canım, sen o ölçüde mi aldın? Uyku seti ve yatağın ölçülerini anlayamadım ben bu arada. 70*130 yatak uyuyor mu acaba buna?

Catlak tamamen bunyeye bagli doktorum dedi ki en pahali lremi kullan catlayabilirsin hic kullanma catlamazsin disardan cok buyuk bir etken olmuyor ne yazik ki ben ilk gebelikte sadece badem sutu ve vazelinle sifir catlakla dogum yaptim cok kilo almamistim ilinci de cok kilo aldim henuz catlak yok sadece hindistan cevizi yagi kullaniyorum arkadasim sadece lierac kullandi sonuc harita gibi

Ne kullanmali ozaman ya kafam iyce karisti vala cnm:KK43:

Canım bence yeterli kıyafet alışverişin. Çok çabuk büyüyorlar hediye gelecek vs elde kalmasın ne gerek var, başka ihtiyaçlarını görürsün çekle. Diyelim ki yetmedi çıkarsın alırsın birkaç parça daha hem nefes almış olursun :)
Valla canim zaten bu saydiklarimin disindakilerini yarin ebebege iadeye goturucem. Dikkat ettiysem bile kaptirmisim ki 160 tl lik bir iade olucak :)
Bazi sebeplerden dolayi bebek telsizinin bizim icin gerekli olduguna karar verdik onu alir geri kalani sonra kullanirim.

Bu arada bebek telsizi tavsiyesi olan varsa da cok sevinirim.

Bu arada ben isitici fan alacaktim ya lilyum onu goldmaster aldim cok guzel isitiyor 10 dk icinde ilk bir iki calismada plastik kokusu oluyor ama geciyor sonra

Valla canim zaten bu saydiklarimin disindakilerini yarin ebebege iadeye goturucem. Dikkat ettiysem bile kaptirmisim ki 160 tl lik bir iade olucak :)
Bazi sebeplerden dolayi bebek telsizinin bizim icin gerekli olduguna karar verdik onu alir geri kalani sonra kullanirim.

Bu arada ben isitici fan alacaktim ya lilyum onu goldmaster aldim cok guzel isitiyor 10 dk icinde ilk bir iki calismada plastik kokusu oluyor ama geciyor sonra

Isiitici fan ne icin cnm?

Oo yüklü bir iade olacak süper :)
Canım yanlış hatırlamıyorsam ablamda chicco vardı memnundu ama bazen cızırtı yapıyordu. Isıtıcı olarak da yağlı radyatör petek alalım diyoruz çünkü merkezi sistem ve 06-23 arası yanıyor. Bir de kiminle konuşsam banyo sonrası bebek üşüyor dediler. Mevsim geçişlerinde de yanmıyor kaloriferler. Bakalım canım şimdilik böyle düşündük :) goldmastera da bakayım hemen :)

Isiitici fan ne icin cnm?
Banyo yaptirmadan oncesinde banyo yaptiracagim oda ya da banyoyu isitmak icin canim.

Oo yüklü bir iade olacak süper :)
Canım yanlış hatırlamıyorsam ablamda chicco vardı memnundu ama bazen cızırtı yapıyordu. Isıtıcı olarak da yağlı radyatör petek alalım diyoruz çünkü merkezi sistem ve 06-23 arası yanıyor. Bir de kiminle konuşsam banyo sonrası bebek üşüyor dediler. Mevsim geçişlerinde de yanmıyor kaloriferler. Bakalım canım şimdilik böyle düşündük :) goldmastera da bakayım hemen :)
Chiccoya da bakayim canim ok.
Ev merkezi sistemse radyator daha mantikli bence de cunku sondurduklerinde ev birden soguyor, fan uzun kullanimlarda fatura sisiren bi alet. Bizim evde alt ve ust komsular zaten cocuklu oldugu icin bol bol yakiyorlar cok memnunum bu durumdan :). E bu sene ben de guzel yakarim sanki gelsin dogalgaz faturalari :)

X