2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

10lu 75 tl dedin 225 tl vereceksin

Alt üst takımlar iç zıbın lar tulumlar battaniye tek tek kaç para onlara bi bak:)

3*5li takım 75
3*penye battaniye 60
3*tulum 60
3*zıbın 30
3*çorap 15
Mendili saymıyorum

Ortalama 240 hemen hemen aynı bi de indirim yaptırsam :) teşekkürler karar vermeme yardımcı olduğun için ❤

Anlayabilmen icin yeterli seviyede zekaya sahip olman lazim demek ki. Bi onceki mesaj da da soyledigin gibi pisman olduysan gundemimizi doldurma. Git baskalarini trolle. Hadi canim

Zeka olayini senle knusmayalim istersen..pisman olduysan derken guldurdun beni ayy saool walla :))))sen kendini trolleniuor saniyosan benim yapcak bisiyim yok.hadi canim falan ne demek bi bayana yakismayan kelamlar

3*5li takım 75
3*penye battaniye 60
3*tulum 60
3*zıbın 30
3*çorap 15
Mendili saymıyorum

Ortalama 240 hemen hemen aynı bi de indirim yaptırsam :) teşekkürler karar vermeme yardımcı olduğun için ❤
Kitikate diye bi marka var organik yumusacik urunleri ve digerlerine gore biraz daha uygun oluyo onlarada bi bak istersen

3*5li takım 75
3*penye battaniye 60
3*tulum 60
3*zıbın 30
3*çorap 15
Mendili saymıyorum

Ben 10 liraya tulum 5 liraya iç tulum da buldugum oldu ki sizin oralar belki daha ucuza bile çıkar. Tabii yüzde yüz pamuk güzel

Kizlar besik ve park yatak yataklarini ne aldiniz pamuk mu viskolex mi ortopedik mi....sunger almicam zaten digerlerin de markadan markaya kalitesi degisiyor bes cm cok ince bazilari daha dolgun ve yuksek.
.kararsizim..yatak, bana terlik, cikolata mevlid icin dagitmalik ve de bana mevlidte giyecek elbise kaldi eksigim...

YuN yatak versek :)

Aaaa Fiyatları çok uygunmuş

Kitikate diye bi marka var organik yumusacik urunleri ve digerlerine gore biraz daha uygun oluyo onlarada bi bak istersen

Ben 10 liraya tulum 5 liraya iç tulum da buldugum oldu ki sizin oralar belki daha ucuza bile çıkar. Tabii yüzde yüz pamuk güzel

Benim baktığım bebitof marka %100 pamuk organik yazıyo. Pazarda aynısı 90 95 lira. Bi de burası küçük yer pek bişey bulunmuyor bulunca da pahalı oluyor. İlk giyeceği şeyleri elimle hissederek alayım istiyorum bakalım :) bi de haftaya annemler gelecek illa bişey alalım diye tutturdu ona aldıracağım inşallah

Maşallah yaaa alışveriş bitmiş hemen hemen. Ben daha Bi iki parça bişey aldım. Yatağı yün aldım

Viskolex yatak önermiyorlar canım bebek için aman başını oynatmaya başladığında boğulma riski oluyormuş , yarı ortopedik ya da ortopedik düşünüyorum ben ama alacağım mobilyanın ölçüsüne göre değişecek. Çilekten baby cotton karyola alan var mı? Yatak ölçüsü çok farklı, 75*115, sanırım Çilek dışında bu ölçüde yatak ve uyku seti bulma ihtimalim yok, o yüzden emin olamıyorum.

Yün yatak maalesef bebekler için oldukça kullanışsız. Yumuşak olduğu için bebek yataklarının yün, visko ve süngerden tercih edilmemesi gerekiyor. Bu aynı zamanda boğulmaya da neden olabildiğinden güvensiz. Bebek yatağının mümkünse sert, yarı ortopedik olanlardan seçilmesi gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…