2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben de tam telsiz arastiriyorum da amma teferruatli ismis. Philips avente baktim ama bebek unitesi sadece prize takili olarak calisiyo galiba.
Elektrik kesintisinde ne olacak diye kafama takildi sahi ne oluyor elektrik kesintisinde uyari mi veriyor?

Ben de tam telsiz arastiriyorum da amma teferruatli ismis. Philips avente baktim ama bebek unitesi sadece prize takili olarak calisiyo galiba.
Elektrik kesintisinde ne olacak diye kafama takildi sahi ne oluyor elektrik kesintisinde uyari mi veriyor?
Valla prizden cekince uyari verio. Kesintide de veriodur die dusunuom

Dns90 bunlar senin fikirlerin.bisi diyemem.trol falanda yaptigim yok.sormam seni niye geriyorki bukadar anliyamadim dogrusu

Nasil yani canim 2018 ocak annesi olmayan buraya giremiyormu???amacim sadece fikir edinmekti ama neden boyle tepkiler aldim saskinim kk da ilk kez yasadim bunu.2li testi arastirali baya oluyo cnm ben :)

Tamam cnm cok saol..keske herkes senin gibi trolluyosun demek yerine boyle yapici konussa
Tatlim gerginlige gerek yok arkadasin anlatmaya calistigi sey bu kadar erken gebelikte oncelik kafana takilan sey bebegin sagligi ve daha farkli seyler olmali catlaklari dusunmen cok cok sonraki bi asama demek istedi catlaklari degilde bebegin iyimi tam anlamiyla tutundumu kalp atisini duydunmu gibi seylere odaklanmalisin demek istiyo

Nyse teskkurler

Sevgili anne adaylari benim kismeyi trolledigim falan yok.heycanla bikacbisey sordum bunda abes bisi yok bukadar yadirganicak

Bugün giremedim neler olmuş burada alışveriş topiğinin içeriği değiimiş :) lolita hayırlı olsun ama arkadaşlara katılıyorum. Bir düşük yaşamış biri olarak-ki Allah kimseye yaşatmasın- acaba boş gebelik mi dış gebelik mi kalp atışı var mı sağlıklı gebelik mi test sonucum iyi mi vs bi sürü şey düşünürken benim kremlenmem 20. Haftalarımı buldu sanırım. Bana da trol geldi çünkü kremleri karıştırıp sürmek fazlasıyla garip. Herkes yardımcı olmaya çalışmış, çalışırlarda eminim çünkü ben burada hiç kötü yaklaşanı görmedim ama konu sadece fazla uzamış.

Saolasin..trol yaptigim falan yok o sizlerin dusunceniz.demekki kk da her topik bir degil yazdigima pisman oldum acikcasi

Dns90 bunlar senin fikirlerin.bisi diyemem.trol falanda yaptigim yok.sormam seni niye geriyorki bukadar anliyamadim dogrusu
Anlayabilmen icin yeterli seviyede zekaya sahip olman lazim demek ki. Bi onceki mesaj da da soyledigin gibi pisman olduysan gundemimizi doldurma. Git baskalarini trolle. Hadi canim

Bebeğin güle güle kullansın inşallah Nerden aldın canım fotoğrafını Bi gönderebilir misin

Günaydın arkadaşlar hastane çıkışları kaç parça olmalı Bi de kaç tane almak gerekir

5lisi 10lusu oluyor. Normalde bi tane yetiyo da ben baktım hep 3-6 6-9 ay almışım herşeyi o yüzden 2 onlu 2 beşli alacağım. Benim almaya karar verdiklerim burada bi dukkandan 10lusu 75 lira 5lisi 25lira

Eldiven önlük yok mu

Var var eldiven de önlük te

Tamamdir benimki 10 lu

Başka hastane cikisi almayacağım alt üst var ıvir zivir var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…