Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Yani artık bir çok merkez bunu yapıyor diye biliyorum. Dr gittiğinizde sorarsınız olmadı. Benim özel hastanede tüp bebek merkezinde oldu

Selam kızlar Ben de beklemedeyim geçen hafta oldum aşılamamı.sonrasında kasık ağrısı çok oldu sanırım yumurtalıkların fazla uyarımından.perşembe günü belli olucak pek umutlu deilim ki zaten olasılık en iyi şartta %15

Asilamada yuzde 15 miymis ayy valla cildircam. Deli gomlegimi getirin. Bakirkoyde dogmusum zaten bu gidisle ben geri gidicem oraya belli oldu

Benimde delirmeme az kaldı ikimiz yatalım Bakırköyde
beni guldurdun. Zaten seninle durumumuz ayni bizim seninde 3. Klomen catlatma degilmi? Bende aynisi. Buda olmazsa obur ay asilama yapacak doktorum sanirim. Bu son dedi cunki. Iyi bari hic olmadi asilamada tutar diye umitlenirken umidim yok yuzde 15 yazinca arkadas. Ben dedim direk deli gomlegi giyineyim bari. Gidek bacim baska olmayacak

Of gerçekten artık hiç birşeye gülemiyorum bile çok sıkıldım ben femara kullandim iki kere ilkinde kimyasal gebelik oldu nisanda yine femara kullandim 15 inde adet olcam galiba hiç ümidim yok adet olıyımda aşılamaya başlıyım diyorum beklemek istemiyorum femarayla zaman kaybetmek istemiyorum

Valla bebegim ne desem de nafile olacak biliyorum. ama yinede is olacagina variyor. Cok zor surecler bekleyislerrr umitlenip bosa cikmalar hayallerin yerle bir olusu umidini kaybetmeler bitmeyen aglamalar. Her hamile yada bebek gordugunde bogazinda dugumlenmeler ooffff offff diyorum. Allahim ne olur bize yardim et. Ins tez zamanda bizlerde kavusuruz hayallerimize

Yanliz degilsin en azindan bak bizlerde variz. Hayat devam ediyor.

kızlar merhaba.. bugün 2. asilamami oldum ilk saat bisey yokken daha sonra çok kasik ağrım oldu ve bi kaç damla kanamam. diğerinde böyle bişey yasamamistim aşılama sonrası bu durumu yaşayan varmi?

Doğal gebeliklerde de olasılık maksimum %20 imiş zaten.yani bir bebeğin oluşması mucivezi bişey aslında bu da Allahın en güzel hediyesi olsa gerek biz kadınlara.
Oylede canim millet cart curt doguruyo hamile kaliyo bize niye bu bu kadar mucizevi oluyor. Bana sanki onlara yuzde 80 de bize 15 mis gibi geliyo

kızlar merhaba.. bugün 2. asilamami oldum ilk saat bisey yokken daha sonra çok kasik ağrım oldu ve bi kaç damla kanamam. diğerinde böyle bişey yasamamistim aşılama sonrası bu durumu yaşayan varmi?
Merhaba canım hayırlı olsun inşallah tutar bu seferki.spekulumdan veya kanulden ötürü olabiliyormus.bazılarında boyle durumlar olabilecegi ni okumuştum içini ferah tut.kötü bi durum degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…