Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
kızlar merhaba.ben nısan ayında yaptırdım ılk asılamamı tutmadı.ıkıncı asılama ıcın tedavılere basladım klomen verdı.haftaya kontrolum var. doktor normalde kıst olusabılıyor asılamadan sonra dedı eger kıst varsa bu ay yapmayız dedı.lakın baktı kıst cıkmadı o yuzden bu ay tedavı surecı baslıyo
Hadi hayırlı sonuçlar olsun canım Rabbim gönlüne gore versin

Aleykum selam canım.hayırlı olsun Rabbim inşallah yüzünü güldürür
Amin insallah canim saol

Hayirlisi olsun canim ins tutmustur. Allah gonlundekini versin. Mikrocipli nasil oluyomus?
İns canim saol. Erkeğin verdi spermlerin en iyilerini en hizlilarini ve kalitelilerini seçip uygulamakmış canım benimde bildiğim kadarıyla. dr bana gonalf iğne kullandırdı klomen filan öncesinde kullandım

Amin insallah canim saol

İns canim saol. Erkeğin verdi spermlerin en iyilerini en hizlilarini ve kalitelilerini seçip uygulamakmış canım benimde bildiğim kadarıyla. dr bana gonalf iğne kullandırdı klomen filan öncesinde kullandım
Canım benim eşimin de spermlerinde sıkıntı var mikrocipli için fazladan ucretmi aliyorlar

Merhabalar bende ilk aşılamadan negatif sonuç almış birisi olarak bugün itibariyle İkinci aşılamama başladım hayırlısı Allah'tan inşallah bu sefer yüzümüz güler

Aşılama ücretinden ayrı mikroçip için 500 tl verdik canım ama dr 5 milyonun altındakilere uygulamıyormuş öyle dedi
Kasım da 24 milyon du keciboynuzu kürü yaptım ilaçlar içirdim şuan nasıldır bilmiyorum ama istesek bizde yaparlar demekki tüp bebek merkezinde mi yapıyorlar acaba bizim düşündüğümüz hastane çok büyük bir hastane değilde heryerde yaparlarmi

X