Aşılaması Olumlu Olanların Hikayeleri :)

Bebeğinizin Cinsiyeti

• Kız

OY: 1 25,0%
  • Erkek

OY: 0 0,0%
  • Çoğul Gebelik

OY: 3 75,0%

• Ankete Katılan
    4
Kızlar aşılaması olanlar sonucunuz inşaAllah pozitiftir hadi bizi de bilgilendirin.

Benim negatifti tüp bebek yapcaz diğer ay ilk aşılamamdı

İyi akşamlar kızlar 12 ekimde aşılamam yapıldı ve adetime tam üç gün var bugun kahverengi lekenmeler oldu adetimden önce hiç böyle olmazdı. Yardımcı olur musunuz ilk aşılamam ;((

İyi akşamlar kızlar 12 ekimde aşılamam yapıldı ve adetime tam üç gün var bugun kahverengi lekenmeler oldu adetimden önce hiç böyle olmazdı. Yardımcı olur musunuz ilk aşılamam ;((
Ben 3 gün sonra adet olmutum lekelenmiştim bende kahve topak topak sonra kanama başladı adet oldum

Bende iki yillik evliyim aşilama dedi doktor ilk kez yaptiriyoruz baya da endiseliyim ya olmassa diye asilama yaptirip ta olumlu sonuç alanlar yazar mi moral açisindan çok ihtiyacim var

Merhaba hanımlar,

Burada aşılama yaptırıp OLUMLU sonuç alanların hikayelerini yazmalarını istiyorum. Böylece sizlerin sayesinde bizlere de umut olmuş olacaksınız. Belki bir çok kişinin tekrar hayallerine bir adım daha yaklaşmasını sağlayacaksınız.
Lütfen hangi aşamalardan geçtiniz, sorununuz neydi de aşılamaya karar verdiniz ve kaçıncı aşılamada hamile kaldınız bunları da anlatırsanız sevinirim.

Bol katılım olmasını diliyorum :KK66:
Ben 2 yıllık evliyim 21 yaşındayım pkolu olduğumu öğrendim 2 yıldır da cocuk istiyoruz evlendigimizden bu yana sürekli doktora gidip geliyoruz olur deyip ve bana bildiğim şeyleri anlatıp gönderiyordu ve 1 yıl doldukdan sonra bana rahim filmi çekildi ve sağ taraf tüpün kapalı oldgu ortaya çıktı en son bi tane prof doktorla görüştüm aşılama olmak istediğimi söyledim çünkü artık cevremde yakınlarımda hep hamileler oluyor buda benim piskolojimi etkiliyordu benden sonra evlenenler doğurdu:) tabi bide çevre var tabi daha yok mu falan vs. Doktor yapabilirz dedi eşim testlerini verdi Allaha şükür çok iyi sonuçla aldık 88 milyon sperm ve bunun 45 i ileri hareketli çok mutlu olmuştuk doktor bana günde 2 defa olmak üzere adetin 3.gününden itibaren 5 gün günde 2 defa klomen kullandırdı ve sol tarafta 4 tane yumurtam oldgunu söyledi en büyüğü 17 mm dedi şansımızı deneyelim dedi bugün asilamada 4.günüm sırt bel ağrım ve kasik ağrısi ve batmasi var inşallah hayırlı bir sonuç alırız rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın gercekden bakabilecek kıymet bileceklere nasip etsin inşallah yorumunu okuduğum herkese dua ediorm hayırlı haberler alırız inşallah

Ben 2 yıllık evliyim 21 yaşındayım pkolu olduğumu öğrendim 2 yıldır da cocuk istiyoruz evlendigimizden bu yana sürekli doktora gidip geliyoruz olur deyip ve bana bildiğim şeyleri anlatıp gönderiyordu ve 1 yıl doldukdan sonra bana rahim filmi çekildi ve sağ taraf tüpün kapalı oldgu ortaya çıktı en son bi tane prof doktorla görüştüm aşılama olmak istediğimi söyledim çünkü artık cevremde yakınlarımda hep hamileler oluyor buda benim piskolojimi etkiliyordu benden sonra evlenenler doğurdu:) tabi bide çevre var tabi daha yok mu falan vs. Doktor yapabilirz dedi eşim testlerini verdi Allaha şükür çok iyi sonuçla aldık 88 milyon sperm ve bunun 45 i ileri hareketli çok mutlu olmuştuk doktor bana günde 2 defa olmak üzere adetin 3.gününden itibaren 5 gün günde 2 defa klomen kullandırdı ve sol tarafta 4 tane yumurtam oldgunu söyledi en büyüğü 17 mm dedi şansımızı deneyelim dedi bugün asilamada 4.günüm sırt bel ağrım ve kasik ağrısi ve batmasi var inşallah hayırlı bir sonuç alırız rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın gercekden bakabilecek kıymet bileceklere nasip etsin inşallah yorumunu okuduğum herkese dua ediorm hayırlı haberler alırız inşallah
Ve ben yumurtlama testinde bile hiç çift çizgi görmedim denemiştim ovulasyon testini hep tek çizgiydi aşılamanın 2.günü evde bir tane kalmış ovulasyon testi yapym bi dedim çift çizgi o kadar belirgin ki demekki catlatma iğnesi yumurtamı catlatmis o bile bana umut oldu ovulasyon testi de olsa çift çizgiyi görmek çok güzeldi😇

Merhaba cnm . Üstünden bayazaman geçmiş yeni gördüm bende aşılama yaptım ilk kez. 11. Günümdeyim şuan beklemedeyim göğüslerim aşılamanın 4.günü agirmaya başladı ve git gide felaket ötesi bi ağrıya dönüyor. Ben adetin 2.günü gonal f iğne kullandım 10 gün boyunca. 3 yumurta büyüdü sağda 2 tane 20 mm. Solda 1 tane 16 mm. Merak ettim ben seni inş tutmuştur ve bebişin seninledir

X