Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Anneler gününüz kutlu olsun hanımlar inşallah bebislerimizle kutlarız seneye tekrar 4 mayısta aşılama yapıldı bana hangi gün kan testi yaptırmam doğru olur ?
Ay azıcık kalmis senin ne güzel 18mayista inşallah güzel haberler alırsın.benim 8inde oldu 23unde gel dedi doktor

Ben tüp bebek merkezinde yaptırdım. Adetim cuma günü olması gerekiyordu 3 gün gecikti. Aşılama nin da 11. Günümdeyim. Yumurtalarım geç gelişti adetime 8 gün kala aşılama yapıldı. Tutmus olabilir mi ? Belli olur mu

Insallah tutmustur...2 gun daha bekleyip test yap istersen.Dua ediyorum insallah tutmustur diye.Ben de tup bebek merkezinde asilama yaptirdim.Benim ara ara sancilarim oluyo sende oyle bir durum var mi benim 4.gunum henuz

Benim ilk 2 gün çok sancı oldu sonra yine devam etti ama o kadar değildi ara ara geliyordu ağrı. Ve aşılama olduğu günden beri gaz şişkinlik karnım davul gibi

Buyuk ihtimal ondandir.Crinone jel bende kullaniyorum.Benim doktorum jeli uyguladiktan 30 saniye sonra 15 dk evin icinde yurumen gerekiyor dedi.Jel icinde dagilsin diye.Sen nasil uyguluyosun jelden sonra yatanlarda senin durumun olabiliyomus...Az daha sabret insallah hamilesindir...

• Bu aşırı şişkinlik bende de var ve hala devam eden hafif kasık ağrıları.birkaç güne kadar öğrenicem sonucu.pek ümidim yok ama bakalım ayrıca anne olan ve anne ruhu taşıyan tüm kadınların anneler günü kutlu olsun

Bende 1 mayısda oldum ilk aşılamamı bugün 14. Günüm doktorum 15 mayısda kan tahlili istedi ama hiç ümidim yok adet olcakmışım gibi sancılarım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…