Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Kızlar bugun benim aşılamamın 6. Günü aşırı bulantı kusma iştahsızlık şişkinlik bende ohss mi gelişti acaba bu konuda bilgisi olan varmı

Kızlar bugun benim aşılamamın 6. Günü aşırı bulantı kusma iştahsızlık şişkinlik bende ohss mi gelişti acaba bu konuda bilgisi olan varmı
Jel veya progestan kullanıyor musun canım? Onların yan etkileri olabiliyor.hamilelik belirtileri için biraz erken ama neden olmasın belki bebegin yerleşiyor dur ve vücudun buna tepki gosteriyordur :)

Benimde 5gunum asilamada..hiçbirşeyim yok hicbir durum.sadece kasiklarim sikisacak şekilde oturursam rahatsız oluyorum acaba doktor yapmadimi ben mi halüsinasyon gördüm:KK57:gecen ayki klomen tedavimde daha çok belirtiler yasamistim hoş tutmadı o.bu nasıl bi durum anlamadım:işsiz:.hayırlısı olsun ya.sizde belirtiler nasıl durumlar ?

Be
Benimde 5gunum asilamada..hiçbirşeyim yok hicbir durum.sadece kasiklarim sikisacak şekilde oturursam rahatsız oluyorum acaba doktor yapmadimi ben mi halüsinasyon gördüm:KK57:gecen ayki klomen tedavimde daha çok belirtiler yasamistim hoş tutmadı o.bu nasıl bi durum anlamadım:işsiz:.hayırlısı olsun ya.sizde belirtiler nasıl durumlar ?
Belirti mi bilmem ama benim karnım çok şiş geceleri hiç rahat uyuyamıyorum ara ara karnımda batmalar oluyor bide halsizim benim son 3 günüm salı günü beta hcgye bakılacak adet olmazsam tabi

Merhaba canım hayırlı olsun inşallah tutar bu seferki.spekulumdan veya kanulden ötürü olabiliyormus.bazılarında boyle durumlar olabilecegi ni okumuştum içini ferah tut.kötü bi durum degil
inşallah canim.. ilkinde böyle bişey yaşamamistim o yüzden endişelendim canım sağol..

Be

Belirti mi bilmem ama benim karnım çok şiş geceleri hiç rahat uyuyamıyorum ara ara karnımda batmalar oluyor bide halsizim benim son 3 günüm salı günü beta hcgye bakılacak adet olmazsam tabi
Bendede şişkinlik olmasa hiçbirşey yok canım.senin baya baya az kalmis ne güzel.inşallah hayırlı haberler verirsin bize :)

Canim mikrocipli asilamami seninki

Jel veya progestan kullanıyor musun canım? Onların yan etkileri olabiliyor.hamilelik belirtileri için biraz erken ama neden olmasın belki bebegin yerleşiyor dur ve vücudun buna tepki gosteriyordur :)

Yok canım kullanmıyorum jel falan acile gittim 2 serum yaptılar kan falanda almadılar hayırlısı bakalım

İyi geceler arkadaşlar bende martta ilk asilamami oldum ama tutmadı bugün 2. Aşılama için ignelere başladık Rabb'im hepimizin yardımcısı olsun ins tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin isteyen herkese

X