Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Sendehemen basla ama nolursun eylul ekimde.Sonra seni beklicem ben burda....Deniz bizi neden terketti....Olmazsa olmaz ama biz birlikteyiz.Bizim de asilama tutmadi.Tup bebekte tutmayabilir.Ama biz hala burdayiz.Ben topigimi birakmadim bile tek tup bebekli benim burda.Deniz nolursun don artik sensiz olmuyo don don diyoruz sana dimi yoncammmmm

Evet kuzum hayirlisi bakalim izinden bi doneyim. Biz takiliyoruz denizim sana. bizimde olmadi gitmedik burdayiz diye. ozledik bi haber istiyoruz ondan. Tahminimce bunaldin biraz kafa dinliyorsun. elbet donup okursun bunlari. Biz hic gitmedik topiginden gitmeyecegizde. Ama cabuk don seldada bende haber bekliyoruz

Evet denizimizi cok ozledik bir ses verse yeter meraktayiz...Deniz don artik hergun her saat bakiyoruz gekdin mi diye belki bize cok guzel haberlerle gekirsin ve insallah gelirsin kuzucum.Yoncamin ve senin yerin bende cok baska...Bilinmeyen bir bag olusuyo ister istemez.Yoncam ozelden sana numaramida yollicam

Canim ya evet whatsaptan filan yazariz buralar kesmiyo. Bende simdi ozelden denize yazdim. Ins okur.

Ay hadi lüzum güzel haberlerine mutlu oluruz hep beraber inşaallah

Evet ablam bugün bulduk.çocuk okula başlıyor bu sene anaokulu zorunlu çıktı yeni yürürlüğe gore.
Aman Allahim Yoncam ne temiz kalpliymisiz bak deniz hemen geldi.Canim hayirli ugurlu olsun Guzel gunlerde oturun.Rafa kaldir sen ama kendiliginden olucak benim dualarim kabul olur.Canim benim hosgeldin.Bu arada sana guzel haberler vericem insallah....Lutfen birdaha bizi birakma bu yonca baska topiklere gdicekti zor tuttum

Bosver hic uzulme is olacagina variyor. Benim bi tanidigim 5. Tup bebekte tutturdu hesap et uzuntuyu derdi. Olacagi varsa millet korunurken oluyo. Olacagi yoksa tup yaptir tutmuyo iste. O yuzden hic uzulme. Nasipte varsaaa gelir bulur bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…