Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Herkese selamlarrrrrr neden bizim topigimiz eskisi gibi degil ben sizin enerjinizi ozledim.
Embriyolaglar aradi beni bugun dondurulan embriyolarimi cozdurmusler hepsi saglikliymis
Yarin yada pazartesi transfer insallah tup bebek yapicaklar embriyolaglari iyi olan merkezler swcin insallah size guzel haberler veririm

Canim cok sevindim. hakkindan hayirlisi olsun. kucuk selda yolda yani

Yok bitanem cuma gunu insallah hala igneler ilaclar cogaldi iyice ve ben dun yine ovirella yaptim kendime yaptigin yeri gormeniz lazim komur gibi oldu Amannnn surec cok zorladi beni...Yine de sukur
Canım hadi hayirlisiyla bebisin gelecek inşallah. Cektigin cefalar sonuç verir inşallah güzel haberlerini alırız canım

Canım hadi hayirlisiyla bebisin gelecek inşallah. Cektigin cefalar sonuç verir inşallah güzel haberlerini alırız canım
Nasipse insallah yarin transferim var ogleden sonra...Kizlar surec gercekten cok zor...Suan hala 3 ilac kullaniyorum hap seklinde.ve 3 gun aralarla igneler...Ayrica saati cok onemli.Hormonlarim tavan.4 embriyom vardi.2 si cok iyi ilerliyomus 2 si daha yavasmis.Bakalim insallah hayirlsii Allahim hepimzie versin benim dularim hepimze

Canim guzel haberlerini bekliyoruz yavrucaklar sikica tutunur sana hic birakmazlar insallahhh. Sonraki surec ne canim tranaferden sonra ne zaman sonucun cikarmis

Canim guzel haberlerini bekliyoruz yavrucaklar sikica tutunur sana hic birakmazlar insallahhh. Sonraki surec ne canim tranaferden sonra ne zaman sonucun cikarmis
Bitanem 12 gun sonra test yapicaz zaten regl donemime denk geliyo...Hayirlisiyla insallah yoncam.Sana bisey itiraf ediyim kendime nasil istiyosam sana ve denize de o kadar istiyorum.Burdaki tum arkadaslara tabiki ama size gonul bagim olustu.Dua edin bana.Yaticam dinlenicem diye gunlerdir ev temizliyorum utu yapiyorum birde:)Gunduz is gece temizlik simdi bitti...Allahim bu bebek bir gelsin heryerini sikicam

Eweeeeeeeet bu ozel gune uyandik canim. Minnaklarla bulusma vakti. Ufukta isik var cok sukur. ayagina tas degmesin. su gibi agrisiz acisiz aksin gitsin islerin. Minnak patiler geliyor aklima. Cok sıkı sıkı tutunun birbirinize. dualar seninle canim. Valla istanbulda olsam yaninda olmak isterdim gonuller bir seldam

Kızlar nolur kullananlar yardımcı olun fostimon iyi mi? Herkese gonal f verilmis bana niye bu verildi anlamıyorum. Genelde kötü yorumlar okudum yumurta yeterince gelismedi vs diye ve cok üzüldüm ilk asılamam olcak bugün 2. Günü ve baslıcam

Canimmmmmmmaz sonra transferim var Ve ben cok umutluyum.insallah hayirlisi olur hepinizi seviyorum yine sikisik durumdayim bu hali cok seviyorum

Kizlar bugun cok farkli bir dua etme yontemine gittim. Denizde biraz yuzup acildim. sirt ustu biraktim bosluga kendimi gozlerim kapali. kulaklarimda uzaktan gelen cocuk sesleri ve denizin ugultusu. Oyle buyuk bir huzurduki. Icimden allahim sana siginiyorum gunes ay deniz dunya ve butun evren dedim. gozlerime gunes vurdugu icin kirmizi isik yansiyordu icimdeki ates bana hayirli saglikli evlatlar nasip et dedim. Ben bu evladi bedenime kabul ediyorum derken gercekten huzur buldum. evrene deniz yoluyla bir mesaj gondermis gibi hissettim kendimi. Denemenizi tavsiye ederim. Allah tez zamanda insallah hepimize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin

Selda Canim anlat nasilsin? Nasil gecti?
Bitanem
Hersey yolunda.Dondurulmus 5.gun blast seviyesinde 1 emriyo transfer edildi.3 tane daha dpndurulmus embriyom var suanda.Yatiyorum dinleniyorum.Ara ara kalkip yuruyorum.Sende zaman kaybetme canim.Sartlar uygun olunca hemen basla.Tup bebekle %100 hamile kalicaksin diye birsey de yok.Sen basla artik surece.
doktor yarim saat yat dedi ben 1 saat 10 dk yattim.Wc ye gitmedim ordege yaptim ayaga kalkmadim.

Hayirlisi olsun kusum. Biliyorum burda bir tanidigim var 5. Tup bebekte tuttu. Ama onlarin problemleri vardi. Ben inaniyorum seninkinin tutacagina. Evet cok baslamak istiyorum ama malesef maddi isler belimi buktu. Suan ha desen baslayacak durumdayim hallettim ama bu defada gunum gecti. Diger ayda izne ayriliyorum 17 gun balikesirde olacagim. Benim is kaldi eylule artik. Saglik olsun. Yorma kendini minnagim sende biliyorum

Selda'cım allah Emeklerinin karşılığını sana sağlıklı hayırlı evlatlar olarak vericek inşallah. Karnındaki miniğini de şimdiden öpüyorum

Canim insallah bitanem bende sana onu soylicektim antalya cok sicak biliyorum.Tatilini yap kendini ayarla eylulden sonra yap hem biraz serinler kuzucum...Allahim ilk.seferde verir insallah birde isin sitresliyse 3 5 gun izin alirisn.Ben sabirsiz davrandim biraz...Birde sgk anlasmali yerlerde varmis iyice arastir.Benim gittigim.yerde yok ama doger subelerinde varmis mesela.Canim insalallah seninde olucak bekliyorum insallah olur sizede umut olur.

Selda'cım allah Emeklerinin karşılığını sana sağlıklı hayırlı evlatlar olarak vericek inşallah. Karnındaki miniğini de şimdiden öpüyorum
Bitanem cok tesekkurler bilmiyprim tutundumu ne yapiyo icerde.Allahim saglikla tutunmasini nasip etsin guzel kalplim tesekkurler opuyorum cokkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…