Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Evet sabah akşm birertane kullandım ama çikolata kisti nin salgıladığı bişey tutunmasını engelliyor dedi doktor
Cok üzüldüm... benim de prolaktin sıkıntım var dengesiz.. suan göğüslerim hassaslaştı iyice fostimon mu yaptı yoksa prolaktin mi bilmiyorum

Kizlar kan testi yaptim sonucu 70.65 o kadar mutluyum ki anlatamam.Allahim hepinize nasip etsin.Cok dua ettim cok dua ettim.Toplu dua o kadar onemliki hepinizi cok seviyorum.Ayrica hamileligin hic bir belirtisi yok ara ara batmalar disinda :)
Canim gozun aydin coooooooooooooook cok sevindim. Saglicakla al kucagina insallah. :nazar::nazar::KK15: gunun en guzel haberi

Canim gozun aydin coooooooooooooook cok sevindim. Saglicakla al kucagina insallah. :nazar::nazar::KK15: gunun en guzel haberi
Canim cok tesekkur ederim bitanem sen soyemistin zaten bana olucak hissediyorum die...Cok sukur Allah nasip etti ama bu topigi birakmam yoncam senin ne zaman olursa bende o zaman cok mutlunolucam kuzummmm

Canim cok tesekkur ederim bitanem sen soyemistin zaten bana olucak hissediyorum die...Cok sukur Allah nasip etti ama bu topigi birakmam yoncam senin ne zaman olursa bende o zaman cok mutlunolucam kuzummmm
Evet minnakim geldi sonunda. darisi deniz ben ve topikteki tum isteyen arkadaslarimin basina olsun. Hayirlisi artik. Nasipte varsa gelir yemenden. nasipte yoksa ne gelir elden

Evet minnakim geldi sonunda. darisi deniz ben ve topikteki tum isteyen arkadaslarimin basina olsun. Hayirlisi artik. Nasipte varsa gelir yemenden. nasipte yoksa ne gelir elden
Canim inan inanki gelicek...Ben en basindan beri hep inandim biliyosun.Hatta asilamadan sonra tutmadi ya hatirlarsan hep diyodum bidaha denicem bidaha bidaha...Olucak herkesinki olucak Rabbim geri cevirmez biz istemesini bilelim kuzum.Olucak denizimindr olucak seninde tum arkadaslein hersey xamanuni bekler.Dogru yer cok obemli tup bebekte.

Kizlar kan testi yaptim sonucu 70.65 o kadar mutluyum ki anlatamam.Allahim hepinize nasip etsin.Cok dua ettim cok dua ettim.Toplu dua o kadar onemliki hepinizi cok seviyorum.Ayrica hamileligin hic bir belirtisi yok ara ara batmalar disinda :)
Gözün aydın canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini. Böyle güzel haberler umutlarımızı arttırıyor darısı bizlrre inşallah

Ayyy seldacimmm çok mutlu oldum ya inanılmaz mutlu oldumm
Valla yonca msnden yazmasa anca haftaya ogrenirdim galiba.:nazar::anneadayı::nazar:ay hadi inşaallah saglicakla kucağına alırsın inşaallah canım.çok mutluyum sırada Yonca___ Yonca___ ablaaaa :dua:cok güzel bi haberle güne devammmm:halay:

Gözün aydın canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini. Böyle güzel haberler umutlarımızı arttırıyor darısı bizlrre inşallah
Canim benim cok tesekkurler Rabbim o kadar buyuk ki...Sukur cok sukur.Artik teknoloji cok ileri...Allahim sizlerede vericek insallah.Dualsrim sizinle.Ben yine burdayim

Ayyy seldacimmm çok mutlu oldum ya inanılmaz mutlu oldumm
Valla yonca msnden yazmasa anca haftaya ogrenirdim galiba.:nazar::anneadayı::nazar:ay hadi inşaallah saglicakla kucağına alırsın inşaallah canım.çok mutluyum sırada Yonca___ Yonca___ ablaaaa :dua:cok güzel bi haberle güne devammmm:halay:
Kuzum ben hala inanamiyorum o kadar mutluyum ki :)Allah hepinizden razi olsun...Cok dualarinizi aldim Allah hepinizden razi olsun.Sira Yoncam da ve hepinizde.Allahim versin yarabbi...Ben hala burdayim.Hepinizi cok seviyorum

Ahh Selda o kadar güzel bir haber ki canım çok çok çok mutlu ol bebeğinle. İlk tahmin benden gelsin (kız) :)
Canim benim cok tesekkurler kuzum Rabbim sana da nasip etsin herkesede.Bugun yine test yaptim 179 cikti.Rabbim sizede nasip etsin.Kiz erkek farketmez ama kiz olsa mutlu olurum tabiki...Bende erkek.hissediyorum Allahim saglikli versin kuzum.

Canim benim cok tesekkurler kuzum Rabbim sana da nasip etsin herkesede.Bugun yine test yaptim 179 cikti.Rabbim sizede nasip etsin.Kiz erkek farketmez ama kiz olsa mutlu olurum tabiki...Bende erkek.hissediyorum Allahim saglikli versin kuzum.
Bugun cocuk sevindirme gorevimi tamamladim seldacim. Seldamin niyetine diyerek. yetim bir cocugu sevindirdim. Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin kuzucum

Kızlar lütfen yardımcı olun cok kafama taktım bugün saat 11.45 te aşılamam oldu ancak daha uzanırken bile sanki bir ıslaklık oldu altımda ama öyle cok değil. Sonra 10 dk sonra kalktım eve geldim yeniden uzandım ve smdi sanki ara ara yine akıntı gibi hafif geliyor. Spermler akıyor sanırım acaba bu kötü bi durum mu normal mi?

X