Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Bitanem cok tesekkurler bilmiyprim tutundumu ne yapiyo icerde.Allahim saglikla tutunmasini nasip etsin guzel kalplim tesekkurler opuyorum cokkkk
Canim ben hamile kaldigim ay cok enteresan ruyalar goruyordum. Korku bilim kurgu doga ustu ruyalar. Sanirim hormonlar degisime ugruyorya onunla alakali bi durum bu. Gercektende bak mucadele veriyorum kac yildir tedavi 6 aydir. Daha ne hamile kaldim ne oyle ruyalar gordum. Eger ruyalarin korkunc ve sira disiysa degisim baslamistir. Bi dikkat et bakalim

Dogru soyluyosun canim.Ben sadece dua ediyorum Allahim saglikli evlat versin hepimize...Bu arada tup bebek islerini kisin yapmak lazim yazin hic evde yatilmiyo bilginiz olsun

Uzun zamandır okuyorum yazılanları.. tek bir dilek ve birbirini tanımayan onlarca insan.. hepsi birbiri için dua ediyo, birinin güzel haberi herkesin yüzünde gülümseme oluşturuyo... inşallah rabbim tez zamanda hepimizin hayallerinin gerçeğe dönüşmesini nasip eder.. hepimiz mutlu oluruz...

Merhaba canim evet gercekten de oyle.Allah hepimizi seni herkesi mutlu etsin yolumuz ayni yol

Denizzzzz bizi ozlemedin mi hic?Oysa en ozellerimizi paylastik seninleGel artik yonca gidicek yoksa cabuk donnnnnBaska topige gidicem diyo korkutuyo uzuyo bizi...Terkedicek bzii cabuk gel

Hahahha sen sakin gitme bizden senin emerjin olmasa bu topigin keyfi mi olurrrrrbende iyiyim bekliyorum test gunu kisaldikca umudum azaliyo Yoncam....
Canim yaa tsk ederim. O guzel kalbinden operim. Umudun cogalsin beybisiiiii minnak geliyoooo senide umutlandirip hayal kirikligi yapmak istemem ama ben oyle istiyorum banane birazda olsa sevinelim yeter gayri. Allah sana bu zamanlari gecirebil diye sabir versin kuzum. cunki ben burda senin icin heyecan yapiyorken seni dusunemiyorum.

Denizzzzz bizi ozlemedin mi hic?Oysa en ozellerimizi paylastik seninleGel artik yonca gidicek yoksa cabuk donnnnnBaska topige gidicem diyo korkutuyo uzuyo bizi...Terkedicek bzii cabuk gel
Ahahaha seldaaaaa beni guldurdun kusum yaaa. Gittiiiiii gitti. gul gibi kizdi. olmuyo diye terketti bizi. Ulem bizimde olmadi. Biz burdayiz gidiyomuyuz. Yol yakinken yuvana don

Yoncammmmmmm bebegimmmm iyi yureklimmmmm bugun 5.gunum transferde....4 tane idrar testi aldim.Veeee 1 tanesini yaptim cizgi mizgi yok ama ben hayali gordum sanki Neyse canim kan testi yapmaya cesaretim yok....Ve yapmicamda.:))

Yoncammmmmmm bebegimmmm iyi yureklimmmmm bugun 5.gunum transferde....4 tane idrar testi aldim.Veeee 1 tanesini yaptim cizgi mizgi yok ama ben hayali gordum sanki Neyse canim kan testi yapmaya cesaretim yok....Ve yapmicamda.:))
Allahim hepimize versin insallah.Benimki olursa Istanbula gel burda yap minnagim ben sana bakarim seni burda agirlarimmmmmmmmm

Cikmazki hemen daha. Bak az kaldi 5 gun daha bekle kan ver sonra 11. Gun filan kanda belli olur

Cikmazki hemen daha. Bak az kaldi 5 gun daha bekle kan ver sonra 11. Gun filan kanda belli olur
Yoncam kan vermeye cesaret edemem ben.Idrarsan bakicam.Ilk idrarda gorucem.Asilamadan sonra o olimsiz kan tahlilini gormeye cesaretim yok.Idrarda bakarim cikmazsa regl gunumu beklerim.Cikarsa kan veririm.

Yoncam kan vermeye cesaret edemem ben.Idrarsan bakicam.Ilk idrarda gorucem.Asilamadan sonra o olimsiz kan tahlilini gormeye cesaretim yok.Idrarda bakarim cikmazsa regl gunumu beklerim.Cikarsa kan veririm.
Ay kusummmm kiyamam ben sana. Cikacak uzulme. Ben cocuk sevindirme parasi hazirliyim. Allahim seni sevindirsin emeklerini bosa salmasin. Bende cocuk sevindireyim. Simdi boyle umutsuz olmayalim ennn guzel gunler. stresli ama bu yolda atilacak en guzel adimdi. Guzel dusunelim guzel olsun.

Canim umaraim umarim sen bana motivasyon veriyosun gercekten cok tesekkurler...Insalalh olur insallah benden sonrasa sira sende insallah dualarim seninle.Umutsuz degilimde cok kaygiliyim.Bilmiyorum cok zor beklemek

Canim umaraim umarim sen bana motivasyon veriyosun gercekten cok tesekkurler...Insalalh olur insallah benden sonrasa sira sende insallah dualarim seninle.Umutsuz degilimde cok kaygiliyim.Bilmiyorum cok zor beklemek
Kaygi yapma iste yapma etkileme psikolojini. Sonucta is olacagina varacak. hep guzel seyler getir aklina umutlu ol. Yani niye olumsuz dusunelim dimi. Belki simdi sende umutlu dusunmek daha guzel. Biz simdi o haberi alacak geri gunleri sayalim. Vede somuc ne cikarsa bahtimiza olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…