Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Hayirlisi kuzum insallahhhh neden olmasin insallah sendedir. Bende bugun gittim doktora 1 yumurtam var 18 di carsamba gel dedi. Carsambaya 20 yi bulur ama bana 230 lira daha muayene ucreti cikacak. Aklima geldin dedim neden vericem ya gider eczaneden alir deniz gibi vurdururum carsamba valla bakacak 4 aydir ayni 20 olmus 25 olmus igne yaziyor yallah. 230 oduycem. Aklim gidip geliyo

Kizlar bende bugun kan verdim negatifi aldim oturdum :) tekrar deneyecez ama tabi once adet olmam gerek snr yine basa doncez ins ikincisinde olur yaa
Olsun saglik olsun canim. Yola devam. Bu gebe kalamama sendromunu insallah teker teker yenicez. Allahtan varizda birbirimize destek oluyoruz. Yanliz olmamak rahatlatiyo insani. Insallah tez zamanda guzel haberler veririz hepimiz

Canim olmazsa asilamayla ugrasma derim ben.Ama bu benim fikrim sadece...O kadar olumsuz haberler aldikki burda ve disarda.Zaten asilama normal gebeligin biraz ustu...Olsaydi suana kadar olurdu...Beni az cok tanissindir olumsuz bakmam ben umutsuz degilim ama sana tup bebek oneriyorum.Ayrica bosuna dokulup sacilmazsin...Tup bebekte sansimiz daha cok...Yanls bisey diyosam bagisla beni.Umduunu yinede yitirme sen nasil istiyosn oyle olsun en kisa zamanda guzel haberler vermeni umut ediyorum.

Canlarim benim tatli yol arkadaslarim surecimi biliyosunuz tup bebege gectim ben...Soyle oldu 9 yumurtam toplandi 8 tanesi olgundu 5 tanesi dollendi ve 4 embriyo olustu...Benim canim doktorum rahim dinlendirme teknigini kullanmaj istedi ve hepsini dondurdu.Onumuzdeki ay rahmi gebelige hazirlicaz cunku cok fazla hormon aldin dedi.Bende vardir bir bildigi aslan doktorumun dedim.onumuzdeki ay transfer yapicaz dedi...Inanilmaz ilgililer her ani an be an benimle paylastilar gerek doktorum gerek asistani hemsireler ve sonrasinda emriyologlar...Istanbulda tup bebek yaptirmak istiyen herkese tavsiye ediyorum sizede umut olsun diye.Basari orani cok yuksek merkezin.Allahim hepimize bebis versin diye dua ede ede susuyorum cunku cok konustum.Sevgiler

Bu arada merkezde tup bebek icin gidenlerden tup bebek ucreti disinda muayeneler icin vs.ucret alinmiyor.Ben nerdeyse her gun kontrole gittim.Her gun takip ettiler yumurtalari duruma gore ilaclari degistirdiler igneleri degistirdiler takip cok onemliymis aklinizda bulunsun.Birde psilolojik acidan desteklerini yok sayamam prensesler gibi davraniyolar hepimize...Cunku moral ve mativasyon cok onemli...Doktorun pozitif olmasi cok onemli.Asilamasi tutmayan arkadaslarim umudunuzu kaybetmeyin cunkuuuuuu biz ne kadar ugrasirsak ugrasalim ne yaparsak yapalim Allah ne derse o olucak ve onun gucunun ustunde bir guc yok tabiki.Her seyi o biliyo o karar veriyo.Zamani gelince nasipse hayirlisiysa olucak guclu olun sadece.Ben bir asilama denedim olmadi simdi tup bebek denicem olmiyabilir ama asla pes etmice. Elimden geleni yapip gerisini Allah'a birakicam.

Evet kuzucum tupe gecicem zatende bu ayida bos gecirmemek adina catlatma yapiyor dr um. Cunki ha diyince olmuyor tup malesef. Hem gunum gecmisti hem maddi bir hazirlik gerekti. Dr da o yuzden bu ayi yine catlatma olarak bari gecirelim dedi. Onumuzdeki aylarda tupe gecicem allahin izniyle. Senin gelismeleri 4 goz 4 kulak olarak takip ediyorum. Allahin izniyle minnakim sende olacak ve burda bayram olacak seldam. Cok opuyorum seni. Habersiz birakma bizi

Canim benimmmmmm bitanemmm kurban olurum guzel yuregine...Allahim tez vakittte vericek insallah ben umuyorum Allahim insallah tutar insallah orda tup bebek fiyatlari nedir?

Bitanem icini dinle hislerinindinle aklimda kalmasin diyosan yaptir.Biz yanindayiz senin.Benim takildigim konu su oranlar cok dusuk asilamada.Yiende benim etkim altinda kalma nolursun.Tup bebek fiyatlari nasil bilmiyorum burda cok pahali asilamada oyle bana ilaclarla 10 bine mal oldu inan.

Canim benimmmmmm bitanemmm kurban olurum guzel yuregine...Allahim tez vakittte vericek insallah ben umuyorum Allahim insallah tutar insallah orda tup bebek fiyatlari nedir?
Kuzum 8 bin yada 9 bini bulur diyorlar. Haklisin bugun bak iki arkadas daha yazmis asilamalari olmamis. uzuluyorum allahim ne olur kimsenin emeklerini bosa cikarma. bizlere yardim et. moralim bozuluyo okurken. Goya teselli veriyorum yola devam mevam virt zirt. Ne yapayim ya. Allah hepimizin yardimcisi olsun

Amin canim amin bende deniyenlerdenim iste.Ne esimde ne bende hic bir sorun yokken asilama tutmadi.Sabir sabir sabir...Allah ol desin herkesin olur.Bozma moralini hersey guzel olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…