Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Agmaaaannn valla yarin calisiyorum. Hiiiiccc gitmiycem zaten 18 di dun. Yarina 20 yada 21 olur son denemem zaten. Alcam eczaneden saglik ocaginda vurdur yallah. Bellimi olur seldam belkide tutar kiz. ay benim denisss26 mmmm nerede yaaa.
Benim doktorum 18 mm gordugu gün yarim doz daha igne vur ertesi gun şu saatte ovitrrel vur. 36 saat sonradaa asilamaya gel demisti. Yani son boyutu kontrol icin cagirmamisti bile. Ignelerin hepsini de kendim vurdum. Asilama saati icin randevuyu kararlastir ama bence. Umarim sonucun da guzel olur

Hayır gitmedim evde test yaptım negatif çıktı ben de test yaptırmak istemedim ne bilim öyle inşallah senin tutmuştur canım

Hayır gitmedim evde test yaptım negatif çıktı ben de test yaptırmak istemedim ne bilim öyle inşallah senin tutmuştur canım
İdrar testi mi yaptın evde o ancak Reglin geciktikten sonra belli olur henüz erken test için , mesela benim 23-24 ünde gitmem lazım teste sende benden bir gün önce yaptırdın daha erken üzülme kuzum. Benim de kaşığımda hafif Ağrı'lar var Reglin olmam inş ya

Evet canım idrar testi yaptım olmadı yani adet günümü beklicem artık hayırlısı ya inşallah sen hamilesindir canım dualarım seninle ve tüm anne olmak isteyenlerle

Ay canim yaaaa 10 binide gecmis allahim insallah yuzunu guldursunnn. Guzel haberi o
Canim ben asilama yaptirmiycam tsk ederim sagol beni aydinlattigin ve guzel dileklerin icin. Obur aya tupe gecicem bu son catlatmalarim. Ins hepimizin yuzu guler ya

Yawrum aklin yolu birdir. Ne yapalim bunlar tecrubeden oluyo artik. Havadan yere yumurtan 20 olmus desin diye 230 veremiycem ona. 4. Ayim artik ne yapiyor yapacak biliyorum anlatti zaten. Delilik oldugunu dusunmuyorum. valla gittim aldim eczaneden ancak eczanede yokmus getirtti derken saglik ocagi kapandi denizim. gittim ozele acil bolumune vurmadilar dr recetesi nerde olmadan vuramayiz dediler. Komsum eski hemsire gittim ona vurdurdum valla. Tertemiz oldu

Ah bebegimmmm allah kabul eylesin orucunu. Ufakligin icinde cok gecmis olsun. Evet canim kemal ozgure gidicem. Hayirlisi bakalim.

İyi yapmissin abla.ben burada okuduğum yazılarda iğneleri yazıp doktorlar kendin vuracaksin deyipte kendi kendilerine iğne yapanları okumuştum.o kadar zorlu bi iğne değil ehemmiyetli değil yani.inşallah kalirsinda tüpe gerek kalmaz.olmazsa da benccede kemal beye git.Allah yardımcımız olsun inşallah

Ins canim yaaa. Ins ikimizde kendi tedavimizle hamile kaliriz seni bu alemde yanliz birakirmiyim. Ovitttrellllimiiii kendiiim aldim tek basimaaaa kendim yaptim . Denizim yaaa iyiki varsin

Ins canim yaaa. Ins ikimizde kendi tedavimizle hamile kaliriz seni bu alemde yanliz birakirmiyim. Ovitttrellllimiiii kendiiim aldim tek basimaaaa kendim yaptim . Denizim yaaa iyiki varsin
Canım benim bu neşeli hallerine bebek sesleri eslik etsin inşallah. Çok tatlı bi anne olacağın kesin.aynen öyle. ignemi kendim aldım tek basıma kendim yaptım..hobaaa hadi hayırlı olsun abla inşallahbayram sekerlerimiz gelir bu ay inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…