Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Ayyyyyy canim hadi hayirlisi insallah allahim. Guzel haberlerini bekliyoruz

Gunaydin herkese. Kanda tahlil yaptirdim 12. gün. Sonuc 0. Allah hepimiz icin hayirlisini versin. Beklemek daha zordu. Sonucu ogrenince kafam rahatladi bari.
Canim saglik olsun uzulme lutfen yola devam. Hem sagligimiz var nasil olsa olacak herseyin cozumu var. Bizide tup paklayacak galiba. Benimde yas 37

Merhaba arkadaşlar, bugün ilk aşılamam yapıldı. Dün gece açık kahve bir akıntı gelmişti, bugün doktora sorduğumda ovulasyondan kaynaklanmistir demişti. Fakat eve geldiğimden beri biraz sancım var ve bu açık kahve akıntı pıhtı gibi olmaya başladı. Böyle bir durum yaşayan var mı? Neden olmuş olabilir, normal mı?

Masallah minikler insallah annesini ingaa ingaa diye kucaklasinlar tez zamanda.

Bende kasik agrisi fazlalasti ve resmen adet olmusum gibi sancilarim fazla ama wcye gittigimde hic bisey yok ins olmam bana da dua edin kizlar pazartesi kan vercem o zmn belli olacak

Bende kanama degil ama hafif leke olmustu ilk gün. O da islem sirasinda aletlerden olabiliyor. Sanci zaten normal hemen hemen herkeste sanci oluyor. Hem ilaclar hem de islem birkac gun sanci yapabiliyor. Hayirli olsun insallah hamilelik haberini duyariz 15 gune

Eşimde asilamayla ugrasmayalim tüp yaptiralim diyor. Ben de kararsiz kaliyorum. Vakit kaybetmeden tüp mü yaptirsam diye.
Seninde benim gibi yas problemin var degilmi? Yanlismi hatirliyorum? Problem dedigim zaman geciyor artik. hayati yakalayip bi cebime koyamadim. Herseyim gec oldu. Evliligim 33 de. Cocuk diyorum ondada sinavdayim. 3 kere catlatma tedavisi oldum. Bu 4. Cu catlatma. dr asilama degil direk tup onerdi. Biz kararliyiz direk tupe gecmede. Aslinda esim ilk tedaviye basladigimda demisti direk tup yaptiralim diye. Simdi diyor beni dinleseydin 6 ay bosa gecmezdi diye. Herseyde hayir vardir arastirmadayim bir kac yer arasinda diger ay yaptirmak istiyorum. Bu ay karar verip haxirlanana kadarda dr yine catlatma yapti. Bakalim hayirlisi.

Ben 1 yillik evliyim fakat esimin ilk evliliginde de cocugu olmadigindan erkenden basladik. Hatta doktorlari zorladik asilama yaptirmak icin. Tahlillerde bir sorun yok ama kendiliginden de olmadi bu surede. Bende yaşla ilgili sorunlar başlamadan olsun diye ugrasiyorum iste. Insallah hepimize bir an once anne olmak nasip olur

Olur canim ya vaktimiz gelmedi demek

Eşimde asilamayla ugrasmayalim tüp yaptiralim diyor. Ben de kararsiz kaliyorum. Vakit kaybetmeden tüp mü yaptirsam diye.
canim ben 1 kez asilama denedim.Olumsuz oldu.Tabiki Allahim taktiri.Yas 33 olunca hemen tup bebege gectim.Yas kac senin.20 li yaslardaysan ve bir sorununuz yoksa biraz daha deniyebilirsin derim ben.Hakkinda hayirlisi

Seldammmm dualar seninle hayirli ugurlu olsun canim. Bende tuple ilgili arastirmadayim suan. Hakkimizdan hayirlisi.
Canim bekleme gec hemen tup bebege.Uygun zamanda.Antalyada da cok iyi yerler varmis senin icin biraz arastirdim.Bitanem hic bekleme artik.Onune bir zaman koy 2 ay sonra 3 ay sonra diye...Sen anneligi hakediyosun cok fazla.Burda hepimize cok destek oldun.Moral oldun.Umarim hersey guzel olucak.Dualarimdasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…