Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Bitanem icini dinle hislerinindinle aklimda kalmasin diyosan yaptir.Biz yanindayiz senin.Benim takildigim konu su oranlar cok dusuk asilamada.Yiende benim etkim altinda kalma nolursun.Tup bebek fiyatlari nasil bilmiyorum burda cok pahali asilamada oyle bana ilaclarla 10 bine mal oldu inan.
Seldam merak ettim kusura bakma ne olur. 10 bin demissin henuz asilamani yapmadilar. Hala odememi yapacaksin yoksa toplamda tamami 10 binimi bulacak. Ona gore bi hazirlik yapayim. Dr dan ay sonuna randevu alicam. Sevgiler kuzum

Kizlar asilamadan snr kac gun icinde adet oldunuz benim agrilarim var ama bi turlu adet olamiyom bugun ya da yarin olmam gerek ama sizinki kacinci gunde geldigini merak ettim

Bugün kasıklarımın alt bölgesine doğru acayip Ağrı'm var akşam oldu üşüttüm mü yoksa regl mi olcam bilemedim acayip de gerginim sende var mı gerginlik göğüs hassasiyeti Can'ım ?
Ya bende hiç bir ağrı yok hassasiyet falan da yok doktor 14 üne gel demişti ama gitmeye korkuyorum negatif çıkacak diye sanırım tutmadı hiç bir belirti ağrı hiç bir şey yok :KK12:

Ya bende hiç bir ağrı yok hassasiyet falan da yok doktor 14 üne gel demişti ama gitmeye korkuyorum negatif çıkacak diye sanırım tutmadı hiç bir belirti ağrı hiç bir şey yok :KK12:
Cnm sikma canini rabbime sigin o ol demisse olmustur vakti geldiyse vardir gelmediyse vakti daha vardir galiba canini sikma uzulmek yok

Cnm sikma canini rabbime sigin o ol demisse olmustur vakti geldiyse vardir gelmediyse vakti daha vardir galiba canini sikma uzulmek yok
Canım benim çok saol desteğin için biliyorum ama o kadar çok istiyorum ki olsun istiyorum tabi Rabbim her şeyin en güzelini bilir o ol dedikten sonra olacak her şeyin hayırlısı

Denisss26 canim nerelerdesin? Senin gibi bir cilginlik yapasim var. Yardim et. Dr dun olctu yumurtam 18 mm di. 2 gun sonra gel dedi. Benim surat dustu. Cunki 2 gun sonra gel demesi bana 230 lira kacti demek. Heee gellll gelllde ne olacak yani soyliyim iyi buyumus 20 yada 21 iste ovitrelle yaziyorum. Yani kafam gidiyo geliyo gerek varmi gitmeme ya. Zaten tup icin para toparlama pesindeyim. 3 aydir ayni. Bu 4. Ay gidip ovitrelle alip vurunayim diyorum ama sen ne dersin

Evet kuzucum tupe gecicem zatende bu ayida bos gecirmemek adina catlatma yapiyor dr um. Cunki ha diyince olmuyor tup malesef. Hem gunum gecmisti hem maddi bir hazirlik gerekti. Dr da o yuzden bu ayi yine catlatma olarak bari gecirelim dedi. Onumuzdeki aylarda tupe gecicem allahin izniyle. Senin gelismeleri 4 goz 4 kulak olarak takip ediyorum. Allahin izniyle minnakim sende olacak ve burda bayram olacak seldam. Cok opuyorum seni. Habersiz birakma bizi
Canim benim insallah bu ay olur ve hep birlikte bayram ederiz tupe gerek kalmaz canim tum dualrim seninle seninle yurekten diliyorum canim benim...

Seldam merak ettim kusura bakma ne olur. 10 bin demissin henuz asilamani yapmadilar. Hala odememi yapacaksin yoksa toplamda tamami 10 binimi bulacak. Ona gore bi hazirlik yapayim. Dr dan ay sonuna randevu alicam. Sevgiler kuzum
Canim benim asilama 1980 liraydi tutmadi biliyosun.Rahim filmi kan testi esimin testleri derken asilama bize 4500 liraya mal oldu toplamda o gitti bitti...6750 tup bebek masrafiydi 500 rahim dinlendirme icin aldilar yumurta toplama gunu hesabi kapatmaniz gerekiyor dediler kapattik.Kartlarla biraz nakit derken odedik.igneler ilaclar 2800 tuttu toplamda.Ama bundan sorna transfer var daha para almicaklar.Embriyolari dondurdular birde onun icin 1500 daha alicaklar sanirim.Burasi pahali Antalya belki daha uygundur.Insallah daha uygundur.Insallah bu ay hamile kalirsinda gerek kalmaz Rabbim ol desin olsun insallah.

Denisss26 canim nerelerdesin? Senin gibi bir cilginlik yapasim var. Yardim et. Dr dun olctu yumurtam 18 mm di. 2 gun sonra gel dedi. Benim surat dustu. Cunki 2 gun sonra gel demesi bana 230 lira kacti demek. Heee gellll gelllde ne olacak yani soyliyim iyi buyumus 20 yada 21 iste ovitrelle yaziyorum. Yani kafam gidiyo geliyo gerek varmi gitmeme ya. Zaten tup icin para toparlama pesindeyim. 3 aydir ayni. Bu 4. Ay gidip ovitrelle alip vurunayim diyorum ama sen ne dersin
Doktorun sana gel dedigi gun devlet hastanesine git istersen baktir yumurtanin boyutuna.Para verme doktora o baksin boyutuna sonra catlatma ignesinu vur canim gun asiri iliskiye gir iliskiden sonra da ayaklarini yukari dik yat oyle 2 saat 3 saat:)Bellimi olur

Doktorun sana gel dedigi gun devlet hastanesine git istersen baktir yumurtanin boyutuna.Para verme doktora o baksin boyutuna sonra catlatma ignesinu vur canim gun asiri iliskiye gir iliskiden sonra da ayaklarini yukari dik yat oyle 2 saat 3 saat:)Bellimi olur
Agmaaaannn valla yarin calisiyorum. Hiiiiccc gitmiycem zaten 18 di dun. Yarina 20 yada 21 olur son denemem zaten. Alcam eczaneden saglik ocaginda vurdur yallah. Bellimi olur seldam belkide tutar kiz. :KK48::olamaz: ay benim denisss26 mmmm nerede yaaa.

Hayirlisi kuzum insallahhhh neden olmasin insallah sendedir. Bende bugun gittim doktora 1 yumurtam var 18 di carsamba gel dedi. Carsambaya 20 yi bulur ama bana 230 lira daha muayene ucreti cikacak. Aklima geldin dedim neden vericem ya gider eczaneden alir deniz gibi vurdururum carsamba :KK48: valla bakacak 4 aydir ayni 20 olmus 25 olmus igne yaziyor yallah. 230 oduycem. Aklim gidip geliyo
Hah hah ha abla.guldurdun beni.neden çektik birbirimizi anlıyorum hoca hocayı tekkede deli deliyi her yerde.bende senin dediğin gibi düşünüp nasıl olsa hep ayni zamanda ayni ebatlarda oluyor diye kendim vurdurdum.ne deyip yap gitsin ya ha doktor vurmuş ha sen ki sen öncesinde yumurta na baktirmissin bende yumurta varmı onu bile bilmeden yaptırdım.

@Yonca__ S selda3334 valla kızlar oruç beni fena çarpıyor.hicbirseye baktığımızda yok bide sipam hastalandı ateşli falan onlarla uğraşırken nete pek bakamiyom.yonca abla çatlatma iğnesini kendin yaptır.18mm mis en fazla 21olur tam kıvamında olur.boşu boşuna harcama parani.kendi cepleri dolsun diye habere para tuzağı bunların ki.inşallah tutunur bebisin.olmazsa da kemal ozgure mi gitcen?seldacim senin için oldu bu sefer diyorum bizimde hicbir sorunumuz yok sadece benim rahim azcik sola yatık.ama engel değil diyorlar.bi tane evladım var elhamdülillah Rabbim hic olmayanlara tattirsin ama kardeş demek can demek kalabalık bi ailem olsun isterdim hep Rabbim neyi uygun gördüyse o.inşallah Rabbim bu güzel dualarimiza cevap verecek.O'na hiçbirşey zor değil sadece zamanı var iste.

Öyle düşünme kuzum her bünye farklı olduğu için belirtiler de farklıdır inşallah güzel haberlerini bekliyorum sen bendem bir gün önce yaptırdın aşılamayı hemen belli oluyor mu ya bugün 14 ü gittin mi kuzum inşallah pozitiftir :)

X