Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Oluyor öyle durumlar sıkma kendini hic belli olmaz nerden variyosun o yargıya daha 11gununmus.moralini bozma lütfen.daha günün var.

Benimde öyle olmuştu iki gün öncesi ilişkiye girmistik. Korkmuştur hatta sperm az olursa diye ama doktor gayet iyi demişti sperm sayisi.doktorun dediğini dinle canim

aşılamanın 7. günündeyim hafif kasık bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti var
Benimde 4. Günüm inşallah güzel haberler alırız. Ya evde bişeye uzanmamız gerekiyor bazen unutuyorum sonra üzülüyorum neden uzandım diye bu kadar uzanmak eğilmek kötü etkiler mi siz nelere dikkat ediyorsunuz doktorunuz bir şey söyledi mi

Kizlaar adet oldum 3.asilama yaptircam
Hayırlısı böyleymiş üzülme hem 3. nun ihtimali daha yüksekmiş. Hayırlısı ile inşallah olur.
valla ben de hep dikkat ediyordum ama bugün 20 kiloluk bi çocuğu kucağımda taşıdım inşallah sorun olmaz

Bende adet oldum artık aşılama düşünmüyorum şimdi Brüksel tüp bebek merkezine basliycam önce laparoskopi olucam sanırım sonrasında bi süre normal yolla deniycez çünkü benim çikolata kisti dışında bir sorunum yok : (

Çikolata kistin kaç cm Can'ım kaç kez aşılama yaptırdın

Kızlar şimdi size bir şey anlatacağım ben nişan ayında yumurta takibi yaptırdım ve çatlama iğnesi vurundum. İğnenin 9. gününe kadar silik çizgi çıkmıştı testte iğne etkisiyle ama 10. gün bembeyazdı. Bu ay aşılamada aynı iğnenin aynı dozunu kullandım, bu zamana kadar da günde 3 litre şu içtim. bugün iğnemin 10. günü ve aşılamamın 8. günü. İlk testi yaptım 1 dakika içinde zayıf ama görünen bir çizgi çıktı. Sonra bir saat içinde bulut oluştu. Evet biliyorum iğne etkisi olabilir ve çok erken yaptım ama ben bekleyemiyorum bekleyebilenlere çok özeniyorum. Perşembe günü de test yapacağım çizgi görürsem kan testine giderim.

Çikolata kistin kaç cm Can'ım kaç kez aşılama yaptırdın
5cm civarı sağ yumurtaligimda Aslında engel değil diyor doktor ama geç olmasını sağlıyormus AMH 4.5 kist zarar vermemiş hormon tahlilleri iyi çıktı HSG filminde de sorun yok yani neden olmuyor bilmiyorum 2 kez aşılama denedik tutmadı artık laparoskopi olmam gerekiyor çünkü sınır sayiliyormus kistim . Bu arada daha once yoktu kisti Ocak ayında öğrendim

Bu teste göre hamilesin sanki :) inşallah olur bebişin Can'ım . Bol su mu içmemiz gerekiyor

Bu teste göre hamilesin sanki :) inşallah olur bebişin Can'ım . Bol su mu içmemiz gerekiyor
Evet tutması için önemliymiş ben bernardonun pembe su şişesinden aldım 750 ml. Günde 4 tane sayip içiyorum her gün bir dilim ananas yiyorum havuç yiyorum ve kabak çekirdeği yiyorum. İğne etkisi olma ihtimali çok yüksek inşallah perşembe yi bekleyebilirim

Benimde sağ da çikolata kistim var 3,5 du en son aşılama yaptırdım 4. Günüm bekliyorum hayırlısıyla bakalım kisti aldırmayı önermiyorlar ama sen aldıracak mısın

Can'ım ananas yeme benim arkadaşım hamile sürekli kanaması olmuş ananas düşük tehlikesi yapıyor Dedi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…