Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Benimde sağ da çikolata kistim var 3,5 du en son aşılama yaptırdım 4. Günüm bekliyorum hayırlısıyla bakalım kisti aldırmayı önermiyorlar ama sen aldıracak mısın
İnşallah tutar bebeğiniz bende kist yok bu durumları pek bilmiyorum hatta bazen diyorum ki rahmim ne biçimse kist bile tutmuyor. Günde 6 klomen içtiğimi bilirim ne kist ne bebek... Acaba iç ortam çok mu asitli diyorum. İnşallah tutar hepimizin

Benimde sağ da çikolata kistim var 3,5 du en son aşılama yaptırdım 4. Günüm bekliyorum hayırlısıyla bakalım kisti aldırmayı önermiyorlar ama sen aldıracak mısın
Insallah senin tutar canım küçükmüş seninki. evet benim doktoruma en son düşünülmeli demişti ama aşılama denedik olmadı bu şekilde tüp denesek belki yine olmayacak bi profesöre yönlendirdi onun fikrini alalım dedi Prof. Yücel Karaman işinin ehli bi doktormus araştırdım baya bende Eğer o yapalım alınması gerekiyor derse aldiricam. Ben normal yolla bi gebelik geçirdim 12. Haftada kalbi durdu fakat o zaman kist yoktu kurtajdan sonra çıktı ortaya

Yorumu yanlış yere yapmışım :) çok teşekkür ederim isteyen herkese nasip etsin rabbim

Can'ım ananas yeme benim arkadaşım hamile sürekli kanaması olmuş ananas düşük tehlikesi yapıyor Dedi bana
Evet ananasın öyle bir tehlikesi varmış ondan ben şöyle yaptım. önerilen bu. Bir ananasi 8 dilime böldum gün de 1 dilim ve iki gün yesem 3. gün ara verdim. Günde bi yarım ananas yemek düşük için etkiliymis ben 8de 1ini yemiş oluyorum. Ama istemeyen bu riski göze almasın ben alıyorum. Sadece ananasta olan bir mineral varmış tutunmada etkiliymis

Yumurtanın kalitesini düşürdüğünü de söylüyorlar her adet döneminde kandan besleniyor bu kist tek çaresi gebelik ama o da zor işte D dreambebek

Hayirlisi olsun canim nasipten ote yol yok. Bende bu ay boyle geciriyorum yine catlatmayla. Sonrasinda asilama yaptirmadan tupe gecicem. Yine buralarda haberlesiriz

Çok geçmiş olsun Can'ım güzel haberlerini bekliyorum şu çikolata kisti ne illet bişeymiş soğan suyu iyi gelir dediler bana gelmedi gitmiyor Bi türlü Bi ara büyümüştü hatta

laroskobi ne cnm
Laparoskopi gebe kalamayan kadınlarda tanısal ve tedavi olarak yapılan bi operasyon göbekten aletlerle girilip bakılıyor bende kist olduğu için onu tedavi edecekler ama kişiden kişiye değişiyor kiminin tüpleri yapışık oluyo oni açıyorlar kiminin rahimine çizik atmak için kullanıyorlar bebek tutunsun diye kimisinin perde oluyormuş rahimde onu düzeltiyorlar falan bi çok şeyde kullanılıyorlar kapalı ameliyat yani canım

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun Can'ım güzel haberlerini bekliyorum şu çikolata kisti ne illet bişeymiş soğan suyu iyi gelir dediler bana gelmedi gitmiyor Bi türlü Bi ara büyümüştü hatta
Sağol canım sanada geçmiş olsun bende denedim soğan suyu falan ama fayda etmedi benim kist ne büyüyor ne küçülüyor öylece duruyor ağrı falanda yapmıyor bizlerde hamile kalacağız inşallah inanıyorum ben Allahın izniyle

Kızlar ben de 4 gün önce 2 haziranda aşılama oldum sağ yumurtalığımda çikolata kisti var bende bel ağrısı ara ara da Kasık ağrısı oluyor sizde de bel ağrısı falan oluyor mu çok merak ediyorum bide doktor 14 haziran da gel test yapalım dedi aşılamadan 12 gün sonra gebelik belli olur mu ki

Hayirlisi olsun canim nasipten ote yol yok. Bende bu ay boyle geciriyorum yine catlatmayla. Sonrasinda asilama yaptirmadan tupe gecicem. Yine buralarda haberlesiriz
Aynen öyle canım bende üzülmedim desem yeridir aşılama tutmayınca vardır elbet Rabbimin bir bildiği belki bu kistle hamile kalsam riskli geçecek kıstım büyük bi de benim belki bebek büyüdükçe baskı olacak patliycak falan ne bileyim aklıma bir sürü şey geliyo belki düşük yapmamı sağlıycak bakalım bekleyip görücez yarın doktora gidicem konuşmak için. Insallah tup bebeğe gerek kalmaz sende hamile kalırsın canım hayırlısı neyse o olsun

Bende 3 haziran da aşılama oldum , olduktan Bikaç saat boyunca sol kasığım Ağrı'dı benimde sağda çikolata kistim var ara ara kasık ve bel Ağrı'm oluyor dr bana adetin geciktikten 4 gün sonra gel Dedi, Bi de size aşılamadan sonraki 2 gün ilişki Önerdi mi?

Seninle aynı seyleri yaşıyorum canım ya bende de çikolata kisti var bende 4 gün önce aşılama yaptırdım benim kist de 3 cm ama doktor 5 cmden küçük olduğu için ameliyat önermiyor

Evet hatta gün aşırı ilişki 4 gün boyunca önerdi aşılama günü de yapmamızı söyledi hatta

İnşallah hamile kalırız ya çok illet bir şeymiş bu çikolata kisti bir yıldır çoçuk istiyoruz ama olmuyor 14 haziranı bekliyorum ama 12 gün sonrada belli olmaz diye düşünüyorum acaba 12. Günde hamile olduğunu öğrenen varmıdır ki

Evet hatta gün aşırı ilişki 4 gün boyunca önerdi aşılama günü de yapmamızı söyledi hatta
Her doktor farklı öneriyor :) başka ekstra bir şey yapıyor Musun davranışlarına aman aman çok dikkat ediyor musun uzanmamak eğilmemek gibi bana dr hiç böyle bir şey söylemedi de merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…