Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Yarin ogrenicem abla.ayrıntılı.bence de aşılamaya uğraşma.darilmada yas ilerlemiş.aşılamaya vereceğin ikibin küsuru tüp bebek için kullan. Hem ihtimal düşük demistiler diğer doktorlar ama bu doktor yüzde 70 tutar demiş.iki tane embriyo koymuşlar teki tutundu.inşallah Rabbim sanada hayirlisiyla tez zamanda nasip etsin.
Cok tsk canim. Yok darilacak birsey yok kuzucum gercekler. Senden haberleri bekliyorum o zaman

aşılamada 11. günüm ara ara hasta olcakmışım karın ağrım oluyor. başka da bir belirti yok. ilk aşılamam tutmadı galiba.çalışıyorum bunaldım acayip bundan başka bi şey düşünemiyorum gidip bir yere rapor mu yazdırsam diyorum moral sıfır

aşılamada 11. günüm ara ara hasta olcakmışım karın ağrım oluyor. başka da bir belirti yok. ilk aşılamam tutmadı galiba.çalışıyorum bunaldım acayip bundan başka bi şey düşünemiyorum gidip bir yere rapor mu yazdırsam diyorum moral sıfır
Canım bende perşembe aşılama olcam doktor bana bugün ilişki önerdi içerde sperm olsun erken çatlarsa diye tembih etti bizde bugün ilişki olursa perşembeye kadar 2.5 günlük sperm olacak acaba yeterli olur mu p kafama takıldı bu arada eşimin sperm sayısında ve hızında bi problem yok onu belirteyim

Emyldrm Emyldrm arkadaşım merhaba öncelikle aşılaman için üzüldüm Rabbimin vardır bir bildiği inş önümüzdeki ay tutar. Bende perşembe aşılama olcam inş doktor bugün ilişki önerdi ne olur ne olmaz erken çatlar belki diye senin doktor böyle bi tavsiyede bulundu mu

Emyldrm Emyldrm arkadaşım merhaba öncelikle aşılaman için üzüldüm Rabbimin vardır bir bildiği inş önümüzdeki ay tutar. Bende perşembe aşılama olcam inş doktor bugün ilişki önerdi ne olur ne olmaz erken çatlar belki diye senin doktor böyle bi tavsiyede bulundu mu
Âmin canım inşallah. Sıkıntı yapma 2.5 günlük sperm yeterli olacaktır fındık falan yedir eşine çoğalır spermde hayırlısı olsun hakkınızda

Kizlar bugun dr a gittim. Bana direk tup bebek oneriyor doktorum. Cunki asilama demek bu catlatma tedavisinden % 5 , % 8 daha fazla sans demek. Yani cokta buyuk bir fark yok diyor. % 25 yada 30 larda en fazla asilama orani diyor. Dolayisi ile sen cok stres yapiyorsun zaman kaybetmek istemiyorsun. Simdi olmazsa yine asilama masraf tekrar tekrar yapma direk tup bebege gir sansin asilamaya gore 3 kat daha fazla dedi. Tup bebek uzmanina yonlendirdi beni. Oda diyorki aslinda asilama hep tartisma konusudur bizler arasinda cunki orani catlatmaya gore cok da buyuk bir fark gostermiyor. Sizinde yasinizdan dolayi zaman kaybetmemek adina tup oneriyoruz. Oda asilamaya gore tup bebegin 3 kati sans oldugunu ama onunda % 40 larda oldugunu soyledi. Ancak ben bugun regl 3. Gunundeyim. tup bebekge 2 yada 3. en gec 5. Gun baslanirmis. Ama bes de emin olamiyorlarmis muayene ederek karar veriyorlarmis. Doktorum dediki sana bu ay klomen yazayim. bu ay hem dinlen hem karar ver esinle gorus. Diger aya uygun gunde ne istiyorsan ona gore hareket ederiz. Bu arada tup bebek maliyeti 5.500 , 6.000 bin lira civari, ilaclarda 1500 tutar dedi. 8.000 i bulur dedi. 9.000 u bulur bence.
Bitanem.uzun zamandir yazamadim simdi actim canim bende doktorlarla ayni fikirdeyim.Tup bebege gec asilama tutma oranlari cok dusuk.Ne esimde sorun vardi ne bende olmadi bizim asilama.Bende tup bebege basladim 8.gunum bugun yumurtalarimi doktor bile sayamadi.Masallah.Sende gec tup bebege canim benim insallah olur...Dualrim seninle.

Bitanem.uzun zamandir yazamadim simdi actim canim bende doktorlarla ayni fikirdeyim.Tup bebege gec asilama tutma oranlari cok dusuk.Ne esimde sorun vardi ne bende olmadi bizim asilama.Bende tup bebege basladim 8.gunum bugun yumurtalarimi doktor bile sayamadi.Masallah.Sende gec tup bebege canim benim insallah olur...Dualrim seninle.
Masallah canim valla tup bebek dedin yok oldun. nerelerdesin diye geciyordu aklimdan. allah yar ve yardimcin olsun once karnin sonra kollarin saglikli, hayirli evlatlarla dolsun. Cok tsk ederim iyi dilekler icin :KK15:

Deneme canim direk tup bebege gec...Asilama oranlari cok dusuk maddi ve manevi yipranmani istemem.
Evet canim aklimda sekilkenen tup bebek suanda arastirmadayim ama bi surecide yine klomen ve catlatma ignesiyle tamamlayacagim. Sonraki aylarda direk tupe gecicem ancak maddi olarakta bir hazirliga girmem gerekecek. Asilamaya hazirlik plan yaparken dr tup diyince kari koca olarak biz bi afalladik. Saglik olsun herseyin yeri dolar. oda hallolur. Ancak dedigin gibi dogru adresi bulmak mesele

X