Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Canim yaaa insallah sendedir. Bizede umut olursun. Bu bir surecse hepimiz bu yolda birer yolcuyuz. Sizlerde benim yol arkadaslarim. Allah hepimizin yuzune baksin. Hepimizin hayali demiyeyim emegi bosa cikmasin. Sevgiler

Ay canim neresi aceba bana bi ogren ne olur ya. Aceba gelecek tup bebek merkezimi. Yada hastanemi

Adetime daha 4 gün var ama bilmiyorum Bence yok ya olmadı yarın kan verecektim şimdi adetimi bekleyim diyorum nasıl olsa olcam bi Kaç güne

8nde mi adet olucaksin.ben 6snda olicam beklicem kan testi yaptirmicam 6sina kadar
Evet canım 8i günüm ama ben güne bağlı değilde ignelere göre adet olacağımı düşünüyorum çünkü ilk aşılamam da adetim 3 gün geçince oldum çünkü aşılamam geç olmuştu bunda erken oldu yani günümden önce olucak bence adetim

14.gun ve gebelim testi yaptim negatif cikti.bu ay da olmadi sanirsam. Erken mi yaptim bilemedim. 6haziran adet olucam beklioyrim

Abla kepez ilçesinde bi tüp bebek merkeziymiş.detaylı bilgiyi yarin ogrenicem.dedim ya bizimkiler iyi bi yer diye konyadan kalkıp gittiler oraya.net bilgi veririm inşallah yarin hayırlı geceler
Kepezde antalya tup bebek mi? Orda kemal bey varmis onun methini duydum bugun. Bi musterim 11 yillik evliymis bugun konu acildi konustuk. Kadin 5. Tup bebekte tutturmus diyorki yaptirmadigim baktirmadigim kimse kalmadi. En son 5. Tup bebegi o kepezde antalya tup bebek merkezinde kemal bey varmis onda tutturmus. Muhakkak ona git dedi. Asilamayi dusunme dedi. Direk tupe gec diyor. Canim yaaa cok tesekkur ederim verdigin bilgi icin. Insallah dr adinida bulursan cok sevinirim.

Yarin ogrenicem abla.ayrıntılı.bence de aşılamaya uğraşma.darilmada yas ilerlemiş.aşılamaya vereceğin ikibin küsuru tüp bebek için kullan. Hem ihtimal düşük demistiler diğer doktorlar ama bu doktor yüzde 70 tutar demiş.iki tane embriyo koymuşlar teki tutundu.inşallah Rabbim sanada hayirlisiyla tez zamanda nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…