Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Hayırlısı olsun canım benim de ikinci aşılamam bu aslında bende tüp bebek istiyordum eşim bi kere daha deneyelim diye çok ısrar etti doktorumda deneyelim diyince ikna oldum. Sana tavsiyem doktoru ve tüp bebek merkezini iyi araştır embriyolog çok önemli çünkü döllenmeyi onlar sağlayacak. Allah yardımcın olsun inşallah tez zamanda pozitif sonuç alırsın

Tsk ederim canim. hayirlisi bakalim. Kafam karisti

yaptın mı bugün test sonuç nasıl?

Ay benim kafam cok karisti yaaa yinede bi asilama denesemmi bilemiyorum. Pazartesi ola hayrola

Canim ne yaptin? Merak ettik seni

Ay benim kafam cok karisti yaaa yinede bi asilama denesemmi bilemiyorum. Pazartesi ola hayrola
Deneyebilirsin tabi canım tüp bebekte yıpratıcı bi süreç diyorlar eğer maddi durumun elverisliyse önce aşılama dene sonra olmazsa tüp denersin

Deneyebilirsin tabi canım tüp bebekte yıpratıcı bi süreç diyorlar eğer maddi durumun elverisliyse önce aşılama dene sonra olmazsa tüp denersin
Ay kuzum sorma bolluk bereket icinde yuzuyorum bizde bi laf var sastigimdan sictigimi yiyom diye allah bigun cok para verirse ilk once bizim gibi anne olamayan kadinlarim tedavisini yaptirmak isterdim. Sende durumlar nedir kuzucum kacinci gun?

Kızlar tecrübelisiniz lütfen cvplarmsnz yumurtlama gününüzü değiştirdi mi aşılama tedavisi? Yani normalde 10. Gün yumurtluyosanız 8. Güne vs çekebilir mi?

Kızlar tecrübelisiniz lütfen cvplarmsnz yumurtlama gününüzü değiştirdi mi aşılama tedavisi? Yani normalde 10. Gün yumurtluyosanız 8. Güne vs çekebilir mi?
Çekebilir veya daha da uzatabilir ben iki durumu da yaşadım kullandığın ilaca bağlı değişebiliyor ve incir kürü vs yaptıysan daha hızlı büyüyebiliyor

Çekebilir veya daha da uzatabilir ben iki durumu da yaşadım kullandığın ilaca bağlı değişebiliyor ve incir kürü vs yaptıysan daha hızlı büyüyebiliyor
Agnucaston icmeyi düsünüyorum acaba bilgin var mı yumurtaya iyi geliyormus

Agnucaston icmeyi düsünüyorum acaba bilgin var mı yumurtaya iyi geliyormus
Valla iki yıldır bu forumu okuyorum hiç duymadım benim de yumurta tembelliğim vardı yendim anlatayım biraz siz karar verin
Kilonuz varsa verin 5 kg bile fark ediyor
Adetin 3 günü akşamdan başlayarak bir inciri delip bir bardak suya koyun sabah suyu için o inciri yiyin hergün
Eczaneden İnfolic Combi diye bi ilaç alın folik asir vitaminler vs var reçetesiz satılıyor zaten günde 1 için
Spor yapın hergün, dışarı çıkamıyorsanız evde leslie videosu açın ama yapın böyle....

Son düzenleme:
Abla eğer imkânın varsa tüp bebek yaptir bence de.benim bi akrabam konyadan antalyaya gitti hususi.tüp bebek için.su an 5aylik hamile.abimde sperm sayisi azdı gelinin de yumurtalıkta sorun vardı.bi kere konyada yaptırdılar tüp bebek olmadı.sonra antalya da duymuşlar iyi bi doktor ama adini bilmiyorum orada yaptırdılar.iyice bi araştır.adini ogrenirsem yazayım ben sana

Ay kuzum sorma bolluk bereket icinde yuzuyorum bizde bi laf var sastigimdan sictigimi yiyom diye allah bigun cok para verirse ilk once bizim gibi anne olamayan kadinlarim tedavisini yaptirmak isterdim. Sende durumlar nedir kuzucum kacinci gun?
Canım ya hiç güleceğim yoktu Allah kimseyi zor durumda bırakmasın gerçekten maddi manevi çok yıpratıcı bu süreçler ev kredisi ödüyoruz benimde ailem destek oluyo sağolsunlar.
13.günüm bitecek pazartesi kan vericem bilmiyorum hiç belirti gibi bişey yok ilk aşılamam da 12. Günden itibaren leke gelmeye başlamıştı jelle karışık sonra 16. Gün adet olmuştum henüz bunda öyle bişey olmadı hayırlısı bakalım

Benim asilamamin 6 gunu ve hic belirti yok ve umudumda yok. Tutmazsa direk tup bebege gecmek istiyorum ama zeynep kamilde iki kete denemeden gecemiyorsun.

Nereye gittinz dr ?raporla 5000 falan oluyo tüp bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…