Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Iyiyim canim bugun regl geldi. Gelsin bakalim. Dr u aradim. Cumartesi gidicem muayeneye konusucaz nedir ne degildir. Asilama fiyatini ogrendim cok tuzlu yaaa sinir oldum. 1300 lira ama catlatma ignesi ilaclar dr muayeneleri 1850 yi geciyor. Dr muayenem benim 230 lira.
Bende 13 gün önce yaptrdim 1250 dediler ama ilaç tahlil derken 2000i geçti .siz nerde yaptrcaksinz acaba

Bende 13 gün önce yaptrdim 1250 dediler ama ilaç tahlil derken 2000i geçti .siz nerde yaptrcaksinz acaba
Ay canim yaaaa ins tutmustur bunca emek hayal maddi manevi. Allah yardimcimiz olsun. Ben nazli biriyim ya devlette agresiflik yat kalk cekemiyorum sinirlerim bozuluyo. Memorialde yaptircam. Profa gidiyorum onun icin pahali. Yapcak bisey yok beni zorluycak ama saglik olsun

Ay canim yaaaa ins tutmustur bunca emek hayal maddi manevi. Allah yardimcimiz olsun. Ben nazli biriyim ya devlette agresiflik yat kalk cekemiyorum sinirlerim bozuluyo. Memorialde yaptircam. Profa gidiyorum onun icin pahali. Yapcak bisey yok beni zorluycak ama saglik olsun
Maalesef cnm kan sonucum negatif :KK43:İnşallah sizin tutar Semra KAHRAMAN a mi gidiyorsunz?

Herkes negatif sonuç aldı ya :110:
Benimde pazartesi belli olacak ama hiç kan vermek bile istemiyorum bi yandan da ister istemez merak ediyorum offf offffff :işsiz:yardım et Allahım :dua:

Benim ilk.. 4. günümdeyim zaman geçmiyor bir türlü
Seni çok iyi anlıyorum ilk aşılamam da bende öyleydim merak ediyordum sürekli aklımdaydı inşallah pozitif sonuç alırsın sana tavsiyem başka şeylerle meşgul ol ve olumlu düşün canım

Seni çok iyi anlıyorum ilk aşılamam da bende öyleydim merak ediyordum sürekli aklımdaydı inşallah pozitif sonuç alırsın sana tavsiyem başka şeylerle meşgul ol ve olumlu düşün canım
Teşekkür ederim hep olumlu düşünüyorum ama aklımdan çıkmıyor ne yaparsam yapayım

Herkes negatif sonuç aldı ya :110:
Benimde pazartesi belli olacak ama hiç kan vermek bile istemiyorum bi yandan da ister istemez merak ediyorum offf offffff :işsiz:yardım et Allahım :dua:
Canim sen bari pozitif de de az moralimiz duzelsin biraz. onun oldu bunun oldu derken bizde umitleniyoruz. Ama Olmadi olmadi okurken iyice umitsizlesiyoruz. Ins bebisin sendedir

Canim sen bari pozitif de de az moralimiz duzelsin biraz. onun oldu bunun oldu derken bizde umitleniyoruz. Ama Olmadi olmadi okurken iyice umitsizlesiyoruz. Ins bebisin sendedir
Insallah canım ya inan bende her olmadı diyeni görünce çok üzülüyorum çünkü çok çabalıyoruz emek veriyoruz hasretle bekliyoruz keşke hepimizin yüzü gülse ama olmuyor işte vardır Rabbimin bir bildiği belki daha iyisini daha güzelini nasip edecektir zamanı değildir belki napalım sabredicez :KK15:

Teşekkür ederim hep olumlu düşünüyorum ama aklımdan çıkmıyor ne yaparsam yapayım
cnm. Bende çok taktım günlerce skildim hatta evde ovulasyon testi yaptım sonra 11.gunu idrar yaptım oda çıkmadı 3saat sonra gidip kan verdim tabi 11.gun yine sonuç 1.2 dr uma msj attim bana sabırlı olmamı ve günümü beklemem söyledi. Yarın günüm ama ben tekrar bi kan vermeyi dusunmyorum:KK43::KK43:

cnm. Bende çok taktım günlerce skildim hatta evde ovulasyon testi yaptım sonra 11.gunu idrar yaptım oda çıkmadı 3saat sonra gidip kan verdim tabi 11.gun yine sonuç 1.2 dr uma msj attim bana sabırlı olmamı ve günümü beklemem söyledi. Yarın günüm ama ben tekrar bi kan vermeyi dusunmyorum:KK43::KK43:
Canim regl olmadigin surece umit var. Ins sendedir :KK15:

idrar testindee çıkmadan kan verme

Merhaba arkadaslar bnde yeni katildim araniza.bnde paztesi asilama oldum zeynep kamilde simdi sonuc bekliyorum 3 yillik evliyim
Aşılama icin 3 yul sartı yok dmi zeynepkamilde? Raporum bu ay cıktı benim de smdi regli bekliyorum baslamak icin. Bir de ilaclar iğneler nekadara mal oldu?

Kizlar bugun dr a gittim. Bana direk tup bebek oneriyor doktorum. Cunki asilama demek bu catlatma tedavisinden % 5 , % 8 daha fazla sans demek. Yani cokta buyuk bir fark yok diyor. % 25 yada 30 larda en fazla asilama orani diyor. Dolayisi ile sen cok stres yapiyorsun zaman kaybetmek istemiyorsun. Simdi olmazsa yine asilama masraf tekrar tekrar yapma direk tup bebege gir sansin asilamaya gore 3 kat daha fazla dedi. Tup bebek uzmanina yonlendirdi beni. Oda diyorki aslinda asilama hep tartisma konusudur bizler arasinda cunki orani catlatmaya gore cok da buyuk bir fark gostermiyor. Sizinde yasinizdan dolayi zaman kaybetmemek adina tup oneriyoruz. Oda asilamaya gore tup bebegin 3 kati sans oldugunu ama onunda % 40 larda oldugunu soyledi. Ancak ben bugun regl 3. Gunundeyim. tup bebekge 2 yada 3. en gec 5. Gun baslanirmis. Ama bes de emin olamiyorlarmis muayene ederek karar veriyorlarmis. Doktorum dediki sana bu ay klomen yazayim. bu ay hem dinlen hem karar ver esinle gorus. Diger aya uygun gunde ne istiyorsan ona gore hareket ederiz. Bu arada tup bebek maliyeti 5.500 , 6.000 bin lira civari, ilaclarda 1500 tutar dedi. 8.000 i bulur dedi. 9.000 u bulur bence.

X