*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Bu ay biz de başlıyoruz tedaviye. Ilk denememiz olacak. Yaşım 31. Sperm azligi ve hareket yavasligi var eşimde. 2.5 yildir benek istiyoruz. İnşallah hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip olur bizlere de. Umarım tedavi başarıyla gerçekleşir hepimizin. Rabbim kucaklarimizi doldursun inşallah.

Bende adet olmayı bekliyorum.Dondurulmuş embriyo transferi için.Bir sıkıntı çıkmazsa Aralık sonu tarnsferim olur die düşünüyorum ama bu işler hiç belli olmuyor.Süreç uzayabiliyor

Slm kizlar... bende yarin adet olmazsam tup bebege baslayacagim ..aralik olmazsa en gec ocak.. ilk amtalya tup bebek merkezini dusundum ama memorial da karar kildim.. ucret lerden bilgi alabilirmiyim mümkünse.. ha bu arada benim sorunum sag tüpüm alindi ve sol taraf devamli yapisiyor 1 bucuk sendir her ay tek cizgiyi gore gore piskolojim bozuldu.. allahim hepmize yardim etsin inşallah...

Hayırlısı olsun inşallah Rabbim öncelikle kendiliğinizden hamile kalmayı nasip etsin bende antalya memorialda tedaviye başladım benimde sol açık sağ tüp kapalı. Ama sıkıntım yumurta sayımın az olması Mehmet Öztürkmen e gidiyorum dün gonalf başlattı yumurtaların durumuna göre devam yada erteleme kararı alacağız

Daha önce sormuştum fiyatı ama 5750 gibi bir fiyatı var tüp bebeği muayene ücreti 180 tl. Ekstra yapılan herşey ekstraya giriyor

Daha önce sormuştum fiyatı ama 5750 gibi bir fiyatı var tüp bebeği muayene ücreti 180 tl. Ekstra yapılan herşey ekstraya giriyor
Tsk ederim cnm ..yani fiyatlar standart hemen hemen cunku antalya tup bebek merkezi de ayni ucret aliyor ilaclar la muanelerle 8-10 bin tl arasi na denk geliyor.. allahim hepmizin dualarini kabul eder ve kucagimiza verir insallah bebislerimizi.. dedim gibi bugun adet tarihim gelirse bugun kirmizilar bende hemen randevu alacam.. hayilisi hepmiz icin ... insallah herbirinizin guzel haberleri gelir canlar

Merkeze ve hastaya göre değişiyor canım. benim doktorum yaptı
O zaman bir şey daha sorayım :) ben daha önce başka bir doktora gitmiştim Rahim filmi çektir dedi. Şimdi tedaviye başlayacağım doktor gerek yok geçmişinde bir şey yok sonuçta dedi . Ama benim aklım karıştı . Siz çektirdiniz mi başlamadan önce ?

Evet canım çektirmiştim başlamadan önce genelliklede çektiriliyor zaten. tüplerin açık mı kapalı bilinmesi lazım bi kere.

Evet canım çektirmiştim başlamadan önce genelliklede çektiriliyor zaten. tüplerin açık mı kapalı bilinmesi lazım bi kere.
Doktorum ısrarla benim için çekilmeye gerek olmadığını söyledi . Ben hatta çektirmek için randevu almıştım iptal ettirdim çektirsen de bir şey çıkmayacak sende ne gerek var dedi . Öyle deyince ben de bir şey diyemedim tabi . Umarım bana sıkıntı yaratmaz bu durum

Yani şöyle söylimm biz eşimle çocuk yapma kararı aldık 2 ay korunmadık olmadı sonra öylesine bi kontrol amaçlı doktoruma gittim artık gebelik istediğimi falan söyledim önce yumurta takibine başladık birkaç ay olmayınca rahim filmi istedi benden çektirdim ve gördükki tüplerimin ikiside tıkalı ameliyat oldum

Anladım . ama bu ay başlayacağız inşallah iğnelere . Beklesem 1 ay daha geçecek . Bir de doktor ısrarla gerek yok diyince çektirip götürsem bu sefer sanki güvenmiyormuşum gibi de olacak . Allah büyük bakalım umarım bi sıkı tı çıkmaz. Bizim tüp bebek sebebimiz sperm kaynaklı belki de onun için üstünde durmadı bilemiyorum

Belkide canım Allah yardımcın olsun inşallah pozitif sonucu görürsün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…