*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Hangi hastanede oldunuz daha önce ben 6. Tedavideydim şimdiye kadar en fazla 7500-8.000 ödedim herşey dahil

Ben kızıma hamile kaldığım da 22 yaşındaydım aynı yasa vardı ama doktorum her ne kadar 1 koymam gerekse de ben 2 transfer yapacağım dedi 2 yaptı 1 i tuttu

Hangi hastanede oldunuz daha önce ben 6. Tedavideydim şimdiye kadar en fazla 7500-8.000 ödedim herşey dahil
O 13 binlik tedaviyi acibadem maslak Bülent tıraş ta olmuştum malesef. 7500 8bin normal fiyatlar çoğu merkezin ortalama fiyatları haklısınız. Acibadem de tam bi geçirme politakasi, ticarethane anlayişi var özellikle maslaktakinde

İstanbul daha pahalı evet ben antalyadayım buradakiler bir parça daha vicdanlı

Kizlaaar ben halen adet olmadim

Ama test yapamaya gercekden korkuyorum 1 yil 8 ay sonra bitecek mi bu bebek hasretim.. 1 yil 8 ay once disgebelik geçirdim sag tüp gitti .. ozmandan beri dogal denemedim bisey kalmadi ... bi ayda olmazsa tüp yaptıracağım dedim allahin isi ya adet halen olmadim...allahim heomizin dualarını kabul eyle..

Ben kızıma hamile kaldığım da 22 yaşındaydım aynı yasa vardı ama doktorum her ne kadar 1 koymam gerekse de ben 2 transfer yapacağım dedi 2 yaptı 1 i tuttu
Canim eger olaki adet olursam bende memoriala gelecegim.. orda iki tane birden ekiyorlarmi veya hangi dr o konuda biraz daha ufku acik?

Slm kızlar bende Aralık ayı dondurulmuş transfer günü bekliyorum,bugün adet ilk günü yarın kontrolüm var ve hazırlık başlıyor çok heyecanlıyım benim ilk olacak eylülde başladık 2 ay dinlenme ve aralık geldi.. ınş yeni yıla bebislerle gireriz güzel haberlerle hepimizin duaları gerçek olsun.

Kızlar merhaba. Benimde bu ay donmuş embriyo transferim olacak kısmetse. Geçen ay opum oldu. Bu ay doğum kontrol hapı kullandım 9 tane kaldı. Sonrasında regl olup gideceğim dokyora rahmin ve yumurtalıkların durumuna göre endometriumu kalınlaştırıp transfer yapacaklar Allah izin verirse...

Mrb arkadaslar bu topikte bende varimmm :)
3 olumsuz asilama sonrasi tupe geçiş yapmis bulunuyorum bugun itibariyle tedaviye basladik ilk ignemi vurundum puregon pen kullaniyorum
Hoşgeldin canım asilamada başarı şansı az zaten.bende puregon kullandim bu tedavimde. Gonal f ten daha çok yaradi benim yumurtalara sanada yarar insallah

Benimde 5.gün embriyosu 2 tane konulacak Bn 3 istiyordum ama doktorum çok fazla olur dedi. Kalamış tip ta tedavi görüyorum bende. Adetiniz ne zaMan başlayacak sizin benim az kaldı 5yada 6 aralıkta olucam
Bende kalamis tiptayim sizin doktorunuz kim aytuğ beyin hastasiyim ben :)

Bende kalamis tiptayim sizin doktorunuz kim aytuğ beyin hastasiyim ben :)
Aa merhaba benim gibi ayni merkezde tedavi olan birini gormek guzel Dr um Teksen Çamlibel orada tedavi olup ikizleri olan bi tanıdık tavsiyesi üzerine gidiyorum hemde karşıya geçiyorum her randevuda .Yeni mi başladınız nasıl gidiyor tedavi

Gerçekten çok büyük bir tesadüf oldu kasım in basinda başlamıştık östrojenim cok yuksek cikinca 1.5 ay ara verdik. İyi gidiyor diyelim iyi olsun şu regl olmayı bekliyorum ilk randevumda yazarım yine belki orada karşılaşırız. Sizin tedaviniz nasil gidiyor? Bu güzel tesadüf uğur getirsin inşallah :)

Bende ekimde başladım yumurtalarim toplandı olusan embriyolar donduruldu.Aynı güne denk gelebilirse randevularimiz karşılaşmamız güzel olur.
Sizin gibi bende adet olmayı bekliyorum.Sizinde toplandımı yumurtalar? Tedavim şuana kadar güzel geçti sonu da güzel olur inşallah. Bu arada aytug kolonkaya değilmi? Ben de bilmiyordum Aytuğ beyin de kalamis tıpta olduğunu sayenizde öğrenmiş oldum.

Aynen canım kader kısmet aslinda.Allah ol desin güzel yazılar yazsin hakkımızda. Teksen bey de hastanenin sahibi olmasına rağmen amerikan hastanesinde de çalışıyor yurtdisinada gidiyor aynı senin dediğin gibi onun olmadığı durumlarda handan hanımın ilgilenecegini söyledi ama hep teksen bey vardı muaynelerimde denk geldi yada o şekilde ayarlamis olabilirler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…