*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

merhabalar herkese. benim ilk tüp bebek denemede dünyaya gelen bir kızım var 9 yaşında :) şimdi 32yaşındayım ve 2.yi planlıyoruz kasım ayında başladık fakat e2 seviyem 3500ün üstüne çıktığı için tedavim ertelendi şimdi 2. reglimi bekliyorum. 4 tane donmuş embriyom var. prosedürler 2009a göre bi hayli değişimiş artık hersey daha kolay sanki hanımlar. ya da yaşadığım travmatik süreçlerden dolayı ben herşeyi unutmuşum:) rabbim yardımcımız olsun.

Maşallah ne güzel e2 yükseldiğine göre yumurta sayın yüksek. Benimde 2. Tedavimden bir kızım var 5 yaşında sonrasında 3 tane daha negatif tedavi geçirdim şimdi 6. Tedavime hazırlanıyorum

Maşallah ne güzel e2 yükseldiğine göre yumurta sayın yüksek. Benimde 2. Tedavimden bir kızım var 5 yaşında sonrasında 3 tane daha negatif tedavi geçirdim şimdi 6. Tedavime hazırlanıyorum
Teşekkür ederim ama 9 tane yumurta toplanıp 4 tane döllendi o kadar da fazla değil yani ultrasonda çok görünmesine rağmen toplama işleminde az toplandı bende anlamadım neden öyle oldu siz de 2. Peşindesiniz benim gibi de geç kalmamışsınız ne iyi etmişsiniz. Sağlıkla sihatle inşallah ♥

Selam . Ben de ilk defa tüp bebek yaptıracağım inşallah . Heyecan,korku,merak,endişe .. tüm duyguları bir arada yaşıyorum.. benim eşimde şiddetli oat var . Yani hem morfoloji hem sayı hem de hareketlilikte sıkıntı var . Korkuyorum hem de çok korkuyorum ya olmazsa diye .. gerçi çok şükür azospermden buralara gelebildik. Ama sadece sperm çıkması yetmiyor işte.. Acaba 2018 de biz de bu mutluluğu yaşayabilir miyiz

insallah hepimiz bu konudan pozitif sonuçlarla çıkarız

Selamlar korku endişe çare olsaydı keşke ama değil malesef. Söylemesi kolay uygulaması zor fakat rahat olmaliyiz. Kader kısmet hayırlısı demeliyiz. Ilkinde gençlik cehaleti ile hoplaya zıplaya geçirdim tedavimi. Hatta transferden 1 hafta sonra bowling bile oynadım şimdi daha dikkatliyim yediğine içtiğime harektelrime hangisi doğru hangisi yanlış bilemiyorum fakat emin olduğum birşey var o da kader. Çevre baskısına boş laflara kulakları tıkayıp kadere teslim olmak ama tedbiri de elde tutmak gerek. Transferden sonra bowling oynamayın mesela ama korkmayın da umut etmeden başarmak çok zor pozitif olalım gereğini yapalım seneye bu zamanlar bu hallerimize gülelim inşallah ♥

O zaman bunu yazdım bowling oynamamalıyım :) bizim durumda ne çok karamsar olacaksın ne de fazla umutlu. Duanın gücüne sığınmak en güzeli

Selam kaderdaşlarım
2.tedaviden bir yavrum var 2. Arayışındayız
Pozitiften sonra 2 negatifle aranızdayım
5. Tedaviye start vericez inş
Yarına randevu aldım bende başlıyorum inş
kuzununannesi seninle geçen yine beraber sayıyorduk bu süreci şimdi kader yine karşılaştırdı bizi
Çarşamba sabah regl oldum ama bu seferki kanamam önceki aylara göre çok az acaba bi sıkıntı çıkarırmı tamda tedaviye başladığımız ayda olana bak

İnşallah olmaz ama hormonlarda değişim varsa hazırlık için ilaç verebilir

Maşallah Rabbim çocuklarımıza kardeş nasip etsin inşallah. Bende gonalf e bşladım ancak küçük küçük 2-3 yumurta gördü hatta neredeyse göremedi yine de ilaca başlayalım yumurtaların duruma göre devam eder veya erteleriz deri pazartesi bakalım ne olacak hayırlısı Allahtan

S sus_panda adet kanaması rahim duvarının dökülmesidir kanama o duvarın kalınlığına inceliğine göre değişir bu ay ki tedavini olumlu yada olumsuz etkilemez bence

Hayırlısı olsun cnm tedavin
İnş rabbim bu tedavimizde biziö ve herkesin yüzüne bakar.
Bendede yumurta sayısı azlığı var
İnş yarın güzel hbrlerle geçer muayenem nedenau bu tedavide aşırı korkaklık var üzerimde hayırlara gitsin inş.
S sus_panda adet kanaması rahim duvarının dökülmesidir kanama o duvarın kalınlığına inceliğine göre değişir bu ay ki tedavini olumlu yada olumsuz etkilemez bence
İnş öyledir.

Benim daha önce 4-5 tane mutlaka gözle görünür yumurta oluyordu ama bu sefer çok kötü idi yanı ufak 2-3 göründü başlamaz diye düşündüm ama ilaçla nasıl ilerleyecekler görmek istiyorum dedi

Kızlar benimde geçen ay yumurtalar toplandı aralık in sonunda transfer olucak
Yılbaşını yatarak geçircem sanirim
3. Denemem olucak. Bol hamileli topik olsun insallah

Neden rahim dinlendirme yaptı doktor ilaçlar yan etki mi yaptı yoksa prosedur mü böyle

Kızlar benimde geçen ay yumurtalar toplandı aralık in sonunda transfer olucak
Yılbaşını yatarak geçircem sanirim
3. Denemem olucak. Bol hamileli topik olsun insallah
Benimde aralık sonu gibi olacak kısmetse aynı gidiyoruz senle canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…