*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Merhaba arkadaşlar bende tüp bebek denedim ve 3. Denememde çok şükür ikizlerim benimleler inşallah dua ediyorum sizlerde bebişlerinize kavuşursunız.
Elimde kalan tüp bebek ilaçlarım var 6 kutu crinone jel %8 birde , 2 tane tabi kutu olarak hibor iğne 3500 lük var , son kullanma tarihleri herşey kutularında mevcut hepsini 500 tl ye vermeyi düşünüyorum eğer almak isteyen arkadaşlar varsa bana özelden ulaşabilirler.. inşallah sizlere de uğur getirir en kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz kızlar...
İlaç satmak yasak canım Mune Mune

Merhaba kuzununannesi kuzununannesi ben seninle başka topiklerde hep mesajlaşmıstık gecen sene ekim ayında tedaviye başlayacaklar grubu vardı sonra yine kasım grubunda konusmustuk.
ekim ayındaki tüp bebek tedavimde hamile kalmıstım ancak 17 aralık ta kürtaj olmustum
benım için ekim ayından beri zor gecıyor
cünkü gecen sene 14 kasımda hamile oldugumu oğrenmiştim 4 senenin üstüne
insan tabı sevınıyor
şimdi ise 17 aralıga kadar gun sayacagım bebeğimi benden aldıkları gune kadar onu hıssetmek benımle oldugunu bılmek cok guzeldi
bende prof.dr. ulun uluğ ile tedaviye basladıım ve cokca vitamin ilaç verdi
eşimede ilaç verdi
şimdiye kadar istenmemiş spermiyografi çesidinden bikaç bisey istedi
bende tiroid ve kan pıhtılaşma mutasyonvs gibi seyler istedi
ve tabi kilo vermemi istedi 5 kilo vermeden gelme dedi
biraz kiloluyum boyuma gore o bes kılo gıderse ıyı olucak
ama hiç kendime dikkat etmiyorum
gecen sene amh 0,14 tu
bu sene ekim ayında tekrar olcturdum 0,35
benımde toplama gununde 5-6 yumurta oluyor ama malesef dollenecek kadar ıyı kalıte cıkmıyor
çıkan yumurta sayımla amh örtüşmüyor
ama kalitesiz işte

İlaç alışverişi yasak hanımlar, artık tüp bebek ilaçlarının satışıyla ilgili mesaj veya konu olmamalı.

merhaba arkadaşlar bende daha önce 2 defa denedim şimdi 3 için geri sayımdayım regliyi bekliyorum Allah isteyen herkesi hayırlısıyla evlat sahibi yapsın inşallah maddi manevi zor bi süreç yaşayan bilir ancak

Kızlar ihtiyacınız olursa elimde promotil,omepaQ10 ve solgar d vitamini 1000 mevcut.kargo ücreti karşılığında gönderebilirim.çevrenizde ihtiyacı olan bi tanıdığınız da olabilir lütfen bana söyleyin.ben de bu süreçleri yaşarken hamile olduğumu öğrendim sizi çok çok iyi anlıyorum.ne kadar masraflı ve yıpratıcı bi süreç olduğunu biliyorum ufak da olsa bi faydam olsun isterim.Allah hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah dualarım hep sizlerle

Kızlar ihtiyacınız olursa elimde promotil,omepaQ10 ve solgar d vitamini 1000 mevcut.kargo ücreti karşılığında gönderebilirim.çevrenizde ihtiyacı olan bi tanıdığınız da olabilir lütfen bana söyleyin.ben de bu süreçleri yaşarken hamile olduğumu öğrendim sizi çok çok iyi anlıyorum.ne kadar masraflı ve yıpratıcı bi süreç olduğunu biliyorum ufak da olsa bi faydam olsun isterim.Allah hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah dualarım hep sizlerle
İlaç alışverişi yasaktır, ücretsiz olsa dahi.

Merhaba bende aralıkta tüp bebek tedavisine başlıcam. Dün histeroskopi oldum. 1 tane miyomum var. Hafif bası yapıyor dedi dr. Miyomu olup tüp bebek tutan varmı

Merhaba kuzununannesi kuzununannesi ben seninle başka topiklerde hep mesajlaşmıstık gecen sene ekim ayında tedaviye başlayacaklar grubu vardı sonra yine kasım grubunda konusmustuk.
ekim ayındaki tüp bebek tedavimde hamile kalmıstım ancak 17 aralık ta kürtaj olmustum
benım için ekim ayından beri zor gecıyor
cünkü gecen sene 14 kasımda hamile oldugumu oğrenmiştim 4 senenin üstüne
insan tabı sevınıyor
şimdi ise 17 aralıga kadar gun sayacagım bebeğimi benden aldıkları gune kadar onu hıssetmek benımle oldugunu bılmek cok guzeldi
bende prof.dr. ulun uluğ ile tedaviye basladıım ve cokca vitamin ilaç verdi
eşimede ilaç verdi
şimdiye kadar istenmemiş spermiyografi çesidinden bikaç bisey istedi
bende tiroid ve kan pıhtılaşma mutasyonvs gibi seyler istedi
ve tabi kilo vermemi istedi 5 kilo vermeden gelme dedi
biraz kiloluyum boyuma gore o bes kılo gıderse ıyı olucak
ama hiç kendime dikkat etmiyorum
gecen sene amh 0,14 tu
bu sene ekim ayında tekrar olcturdum 0,35
benımde toplama gununde 5-6 yumurta oluyor ama malesef dollenecek kadar ıyı kalıte cıkmıyor
çıkan yumurta sayımla amh örtüşmüyor
ama kalitesiz işte
evet hatırladım Allah yardımcımız olsun kürtaj olmana çok üzüldüm. bende aralık 1 de adet olacağım bakalım doktorum ne diyecek. geçen ay kist oluştuğu için başlayamadık. 4 ay önce amh 0.11 fsh 14 tü geçen ay fsh yine 14 ve ultrasonra 3 yumurta ve bir tane kist vardı. ilk defa baktırdım amh ye ve şok oldum.

arkadaşlar merhaba bende aralık ocak gibi dondürulmuş embriyolarımı deneyeceğim önceki tedavimden kalan ilaçlarım var almak isteyen olursa merional 13 kutu almak isteyen olursa özelden yazabilir inşallah herkes bebişlerini kucağına alır

Hanımlar rica ediyorum ilaç alışverişi üzerine yazılar yazmayınız, ilaç satışı yasaktır, yasal olacakta başınız ağrımasın istiyorsanız lütfen ilaç arıyorum veya satıyorum iletişime geçelim gibi şeyler yazmayınız.

Hanımlar rica ediyorum ilaç alışverişi üzerine yazılar yazmayınız, ilaç satışı yasaktır, yasal olacakta başınız ağrımasın istiyorsanız lütfen ilaç arıyorum veya satıyorum iletişime geçelim gibi şeyler yazmayınız.
tmm bundan sonra daha dikkatli olunur bu konuyla ilgli

X