*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

A arya1234 korkma çok basit en güzel yanıda uyumak keşke uyandırmasalarda iyi bir dinlensek ama hemen uyandırıyorlar :)
Bakalim napicam iyi dusunmeye calisiyorum netten bissuru video izledim arastirdim ama yinede tedirginligimi atamiyorum eminim sabaha daha gergin olucam uyumak bana iyi gelecek ins sonrasinda agri sizi olmaz

Strest yapma canım emin ol yumurtalar toplandıktan sonra en çok stresti doktor yanına gelip kaç yumurtan toplandıgını söyledigi an yapıyosun :)) birde diyorlarki sizi yarın arıcaz kaç tanesi döllenmiş emin ol strese gircegin çok konu oluyor kendimden biliyorum :-) hem ateztezi en güzeli uyu rahat rahat :)))
Ay birde o var ya dollenmezse diye de korkuyorum az cikarsa yumurtalar napicam 3.gun mu 5.gun mu off kafayi yememek elde degil

Kızlar selam . Bir sorum olacaktı bilen arkadaşlara, ben bugün puregon başladım da, kullananlar bilir özel bir kalemi var , hemşire zaten bana ilacı kaleme takıp verdi. Ancak ilacın kendi kabı görünmediği için ne kadar kaldığını anlayamıyorum. İlaç normalde 600lük, ben hergün 150 vuruyorum , tam 4günüme yetecek mi , aklıma takıldı da bilen varsa yardımcı olabilimi:KK43:
İlaç 600'lükse 4 gun rahat yeter 150×4 =600 hatta fazla bile oluyor puregonun içinde bir miktar kalır..

Kizlar hic uyuyamadim sabaha kadar döndüm durdum bayram sabahina uyanacak kucuk cocukla kadar heyecanli bir o kadarda tuhafim ne hissettiğimi bile bilmiyorum karmakarisik umarim hersey yolunda gider

Kızlar günaydınlar bugün kontrolüm vardı adetimin 11. Günü ilaçların 10. Günü. Endumetrium 12.5 olmuş. Yumurtaların en büyüğü 18 en küçüğü 12.5, herşey yolunda dedi. Kan almayacak mısınız dedim hiç gereği Yok yumurtası yüksek olanlar için bir önemi var orta sayıda ve az olanlar için bir önemi Yok dedi. Dün geceden beri yumurta akı gibi akıntım var sıkıntı olur mu dedim o östrojen yüksekliğini gösterir gayet normal yumurtalayacağın anlamına gelmez dedi

Selamün aleyküm kızlar..
Bugün itibariyle bende varım bu topikte. Kaç aydır erteliyordum. Ama dün adetin gelmesiyle doktorumuzu aradık ve hemen akşam üzeri görüşme yaptık. Bugün akşam iğnelerime başlıyorum hayırlısıyla biri göbek biri kalçadan..
Bu benim ilk tüp bebek denemem. Daha önce 2 aşılama yaptırdık ama olmadı malesef. Sorun sebepsiz inş hepimiz için hayırlısı olur

Selamün aleyküm kızlar..
Bugün itibariyle bende varım bu topikte. Kaç aydır erteliyordum. Ama dün adetin gelmesiyle doktorumuzu aradık ve hemen akşam üzeri görüşme yaptık. Bugün akşam iğnelerime başlıyorum hayırlısıyla biri göbek biri kalçadan..
Bu benim ilk tüp bebek denemem. Daha önce 2 aşılama yaptırdık ama olmadı malesef. Sorun sebepsiz inş hepimiz için hayırlısı olur
Hadi hayırlı olsun beraber ilerleyelim.
.
Benim sayıdan umudum yok zaten maksimum olacağı 5 o da ben klomen tedavilerimden biliyorum. Ama kaliteli olması önemli tek 1i bile kaliteli olsa daha ne isterim diye düşünüyorum.

Kızlar günaydınlar bugün kontrolüm vardı adetimin 11. Günü ilaçların 10. Günü. Endumetrium 12.5 olmuş. Yumurtaların en büyüğü 18 en küçüğü 12.5, herşey yolunda dedi. Kan almayacak mısınız dedim hiç gereği Yok yumurtası yüksek olanlar için bir önemi var orta sayıda ve az olanlar için bir önemi Yok dedi. Dün geceden beri yumurta akı gibi akıntım var sıkıntı olur mu dedim o östrojen yüksekliğini gösterir gayet normal yumurtalayacağın anlamına gelmez dedi
Merhaba canm ben de bugün gittim. Herşey yolunda. 17 17 4 tane o yüzden pazartesi opu olcam. Heyecanlıyım
Kızlar günaydınlar bugün kontrolüm vardı adetimin 11. Günü ilaçların 10. Günü. Endumetrium 12.5 olmuş. Yumurtaların en büyüğü 18 en küçüğü 12.5, herşey yolunda dedi. Kan almayacak mısınız dedim hiç gereği Yok yumurtası yüksek olanlar için bir önemi var orta sayıda ve az olanlar için bir önemi Yok dedi. Dün geceden beri yumurta akı gibi akıntım var sıkıntı olur mu dedim o östrojen yüksekliğini gösterir gayet normal yumurtalayacağın anlamına gelmez dHeyecanlıyım

Merhaba canm ben de bugün gittim. Herşey yolunda. 17 17 4 tane o yüzden pazartesi opu olcam. Heyecanlıyım
Hadi inşallah benimde 6 tane önde giden 2-3 tane de küçük varmış en büyüğü 18 dedi bakalım pazartesi kontrol dedi opu ne zaman olur dedim Çarşamba dedi

Selamün aleyküm kızlar..
Hayırlı olsun tedaviniz Allah gönlünüze göre versin

X