*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Merhaba kızlar , hepimizin umarım 2018 de dileklerimiz gerçekleşmiş olur , 24 kasımda tedaviye başladım , 6 aralık Çarşamba 12 yumurtam toplandı , 5 i olgun çıktı 3 ü döllendi bugün 1. Günü, 3 gün yaşayanı donduracaklar , çünkü bir küçük yumurta içimde çatladığı içim rahim bozulmuş , şimdi panik içindeyim ya döllenmeler yaşamazsa diye, zor bir yoldayız Allah yardımcımız olsun
Rabbim yardımcın olsun neden Çatlar ki bu yumurtalar anlamıyorum birde küçük olan çatlamalar hayırlısı olsun inşallah geç olsun güç olmasın

Mesela bu sonuca göre en az 10 tane yumurtan var gibi bence güzel sonucun toplamadan önce mesela 10 yumurta varsa 2.000 ile 4000 arasında olmalı e2 değerin. Yüksek olursa da ohhss oluyor oda kötü birşey düşük olursa boş yumurta olabilir
13 taneydi biz sadece ilk seferde saydik sonra hep mm ölçüldü ins bi aksilik cikmaz

Kızlar merhaba ben de bugün cetrotide e başladım.6.günümdeyim 6 yumurtam görünüyor muhtemel toplama tarihim salı günüymüş. İnşallah hepimiz istediğimiz sonuçlara ulaşırız.

Kızlar merhaba ben de bugün cetrotide e başladım.6.günümdeyim 6 yumurtam görünüyor muhtemel toplama tarihim salı günüymüş. İnşallah hepimiz istediğimiz sonuçlara ulaşırız.
Bende 8. Günündeyim 6 tane görünmüştü iki de küçük eklenmiş yetişirler mi bilmiyorum bana da doktor salı günü tahminen sesi hayırlısı Allahtan

Kizlar yaa tranferim yapildi benim dün.

Bugun cik stress yasadim malaefki bosyere. Cok gerginim. Aglamak istiyirum surekli bir de

Crinilijeli gec uyguladim ya 1.5 saat unutmhsum cok uzuldum. Goguslerimde rahim bölgemde agri hiisedince aklima geldu unuttugum. Bir sorun olur mu ya :KK43:

Merhabalar :KK16:Benimde 1 Aralık itibariyle transferim yapıldı bugün 6.günümdü ama günler sanki geçmiyor :KK200: 12 Aralık'ta kan testim olacak Dondurulmuş 3.gün embriyosu çözdürülüp,1 gün sonra çağrılıp transfer oldum acaba 4.gün embriyosu mu oluyor ? Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan cevap gelirse çok çok sevinirim.Erkek infertilitesine bağlı olarak ICSI Mikroenjeksiyon yöntemiyle yapıldı.Bu benim ilk denemem 26 yaşındayım.Bende dahil tüm güzel haber bekleyenlere Allah tez zamanda o pozitifi bizlere göstersin :KK68::emir_bebek:

Merhabalar :KK16:Benimde 1 Aralık itibariyle transferim yapıldı bugün 6.günümdü ama günler sanki geçmiyor :KK200: 12 Aralık'ta kan testim olacak Dondurulmuş 3.gün embriyosu çözdürülüp,1 gün sonra çağrılıp transfer oldum acaba 4.gün embriyosu mu oluyor ? Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan cevap gelirse çok çok sevinirim.Erkek infertilitesine bağlı olarak ICSI Mikroenjeksiyon yöntemiyle yapıldı.Bu benim ilk denemem 26 yaşındayım.Bende dahil tüm güzel haber bekleyenlere Allah tez zamanda o pozitifi bizlere göstersin :KK68::emir_bebek:
Evet 4. Gün olarak transferin olmuş Allah yardımcın olsun

Cetrotide kullananlar
İğne yerinde yoğun kaşıntı ama sonradan geçti
Hafif şişlik ve içte sertlik hissediyorum
Normalmiki yalnışlıkmı var çözemedim
Birde bana luveris eklendi
Bu iğne hakkında bilgisi olan varmı?

Cetrotide kullananlar
İğne yerinde yoğun kaşıntı ama sonradan geçti
Hafif şişlik ve içte sertlik hissediyorum
Normalmiki yalnışlıkmı var çözemedim
Birde bana luveris eklendi
Bu iğne hakkında bilgisi olan varmı?
Bende ilk defa bugün kullandım kaşıntı oldu ama diğer dediklerini dikkat etmedim. Bende luveris yok onu bilemiyorum . Ignede kaçıncı günün

Bende ilk defa bugün kullandım kaşıntı oldu ama diğer dediklerini dikkat etmedim. Bende luveris yok onu bilemiyorum . Ignede kaçıncı günün
7.günüm bitti
Bugün cetrotide başladım
Dün luveris
Luveris küçük yumurtalarım içinmi verildiki acaba nettede yeterli bilgi bulamadım

X