*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Merhaba kızlar bende cuma günü 1 de opu olucam bu sefer inşallah kaliteli embriyolarim olur ve 1 ay sonra transfer yapılacak rahim dinlensin istiyo doktor

arkadaşlar sizinde yumurta toplantıdan sonra çok mideniz bulandımi ben sürekli çıkarıyorum.gerci drum dedi 2 yada 3 gün miden bulanır bu kadar okuyanı hiç tahmin etmemiştim daha önce hiç böyle olmamisti

Kizlar benimki uzun protokol kullandığım ilaçlar yavaş yavaş büyütüyor ilk 1 hafta baskılarını kullandım gonapeptyl ile başladık ayın 29 unda gonal f lere 300 mg olarak başladım dünde 300 150 e düşürdü yanına merional 150 ekledim amaç yumurtaları aynı ölçüde tutabilmek zaten doktor bana tedavinin 3 hafta süreceğini soyledii

Kizlar adetin 10. gunundeyim kontrole geldim e2 ve progesteron tahlili verdim bekliyorum doktorum sonuca göre cumartesi toplayabiliriz bir yumurtam onden gidiyor sikintiya girmesin dedi cok heyecanli ve stresliyim tavsiyeleriniz var mi siz ne durumdasiniz

Kizlar adetin 10. gunundeyim kontrole geldim e2 ve progesteron tahlili verdim bekliyorum doktorum sonuca göre cumartesi toplayabiliriz bir yumurtam onden gidiyor sikintiya girmesin dedi cok heyecanli ve stresliyim tavsiyeleriniz var mi siz ne durumdasiniz
Hadi hayırlı olsun canım inşallah kaliteli yumoşların olur

Cetrotide kullandıysan sıkıntı olmaz inşallah benden hiç e2 ve progestreon istemedi doktorum sorayım dedim sonra herhalde çok gerekli bulmuyor şimdiden dedim sustum olmadı cumartesi bi sorayım

Kızlar bende kontrole gittim bugün adetimin 8. Günü ilaçların 7. Günü yumurtalar iyi ilerliyor dedi öncekinde 6 yumurta görmüştü şimdi 1-2 tane daha eklenmiş sanırım ama geriden geliyorlar en büyük yumurtalarım 14.5 14 13 13 10 diye gidiyor sanırım iki tane de 8 ml var. Hayırlısı Allahtan. Endumetrium 10 dedi. Toplama pazartesi mi olur dedim salı da olabilir dedi bakalım

Kızlar bende kontrole gittim bugün adetimin 8. Günü ilaçların 7. Günü yumurtalar iyi ilerliyor dedi öncekinde 6 yumurta görmüştü şimdi 1-2 tane daha eklenmiş sanırım ama geriden geliyorlar en büyük yumurtalarım 14.5 14 13 13 10 diye gidiyor sanırım iki tane de 8 ml var. Hayırlısı Allahtan. Endumetrium 10 dedi. Toplama pazartesi mi olur dedim salı da olabilir dedi bakalım
Hayırlı olsun canım genelde 12. yada 13. gün toplanıyor bildiğim kadarıyla hatta benimkiler 13. gün toplanmıştı.

Aynen bende akşam beş gibi oluyorum iğneleri . Yumurta sayım artmis galiba beş tane falan saydı . E 2 500 yakın çıktı progesteron 0.96 gibi bisey ama doktor daha yorumlama
Maşallah çok güzel

Merhaba kızlar , hepimizin umarım 2018 de dileklerimiz gerçekleşmiş olur , 24 kasımda tedaviye başladım , 6 aralık Çarşamba 12 yumurtam toplandı , 5 i olgun çıktı 3 ü döllendi bugün 1. Günü, 3 gün yaşayanı donduracaklar , çünkü bir küçük yumurta içimde çatladığı içim rahim bozulmuş , şimdi panik içindeyim ya döllenmeler yaşamazsa diye, zor bir yoldayız Allah yardımcımız olsun

X