*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Benim de ilk olucak . Ne çok umutlu ne de karamsar olmak gerekiyor sanırım bu durumda . Haftaya başlayacağım iğnelere . Bu hafta geçmiyor resmen o kadar heyecanlıyım kiiii

Kizlar bende kontroldeydim cuma yine gideceğim kontrole doktor pek açıklama yapmıyor 8 tane herhalde yumurta oluşmuş hayırlısıyla Rabbim zafere ulaştırsın hepimizi haftaya toplanır zannediyorum yumuslar

Kizlar bende kontroldeydim cuma yine gideceğim kontrole doktor pek açıklama yapmıyor 8 tane herhalde yumurta oluşmuş hayırlısıyla Rabbim zafere ulaştırsın hepimizi haftaya toplanır zannediyorum yumuslar
Bana doktor tahminen 11 Aralık’ta toplarız dedi adetimin 13. Gününe denk geliyor

Onları aştık canım 31 yumurtam toplandi. 23 ü döllendi. Ve 8 tanesi 5. Güne gelebildi. Çok yumurta toplandığı için transferi erteledi doktorum rahmin ve vücudun toplasin kendini o kadar hormon aldın dedi. Şimdi estrofem ve climara bant kullanıyorum. 12 sinde gideceğim bakalım transfer için hangi tarihi vericek
hay masallah iyi oluşmuş yumurtalar iğneyi kac ml verdi günlük olarak

Selam arkadaslar, tüp bebeğe başladık. Daha önce bir düşüğüm olmuştu ve düşük sebebi bebekteki kromozom bozukluguydu. NGS ile embriyoya genetik inceleme yaptırmami önerdi doktor. Ama çok pahalı. Embriyo başına 400 euro denildi. Çok kararsızım. Ne yapacağımı bilemiyorum. Maddiyat belimizi çökertecek. Siz ne düşünüyorsunuz ne yapmalıyım sizce?

Benimde kistten dolayı transfer etelendi. yasmin hap verdi doktor son 4 tane kaldı. bitince adet olmayı beklicem adet oluncada transfer için gidicem. inşallah sökülmüştür kist çok korkuyorummm

slm arkadaşlar benimde bugün opu.moldu izlenecek kaliteliler dondurulup adet olduktan sonra transfer edilecek insallah hayırlısı olur bu 3.denemm ilki pozitif 17.haftad düşük 2.negatif .dusugun sebebine gelince drm.genetik test istedi kanımda pıhtılaşma varmis onu gorduk şimdi pozitif sonuç alırsak doğuma kadar kan sulandırıcı iğne kullanmam gerekiyomus

X