*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Küçük diye beklemek istemiştir için rahat olsun canım. Bana da böyle anlık dinletti. 3-4 kere pit pit duydum sesi. Iki hafta sonra tekrar gideceğim ben de. Artık gebelik takibi için kadın doğumcu araştırıyorum
İnşallah canım birde zararliymis ondan da dinletmemis olabilir belki

T TugbaGuness canim mesajini okudum cevap verebildigim kadar cevaplayayim evet ilac kullanıyorsun adetinin ikinci günü başlıyor genellikle ilaclar (ben estrofem coraspin ve folik kullaniyorum) ortalama 21 gün sonra transfer oluyorsun insallah benimde cuma günü transferim var hakkinda hayırlısı olsun kuzum
p0ly__ p0ly__ ve S sunnytb tebrik ederim dünyanın en güzel sesidir eminim :KK16::dua: darısı bizlere rabbim sağlıklı bir şekilde kucaguniza almayi nasip etsin
Bebekimsin Bebekimsin canım üzüldüm Allahim hayırlı zamanda saglikli evlatlar nasip etsin

Kizlar benim adetime 4 gun var ve klasik cikolata krizim tuttu gecenin su saati :KK43: yaklasik 1 aydir yememe o kadar dikkat ettim ama canimin cikolata cekmesiyle o kadar moralim bozuldu ki yemedigim ekmegi, cikolatayi yedim. Cekmeceleri bile dikkatli aciyorken hizlica acip kapattim. Ahh ah..

Kizlar benim adetime 4 gun var ve klasik cikolata krizim tuttu gecenin su saati :KK43: yaklasik 1 aydir yememe o kadar dikkat ettim ama canimin cikolata cekmesiyle o kadar moralim bozuldu ki yemedigim ekmegi, cikolatayi yedim. Cekmeceleri bile dikkatli aciyorken hizlica acip kapattim. Ahh ah..
Canim elmaya tarçın dök ye iyi olur çikolata istegini alır

X