*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Selam kızlar , öncelikle pozitif olan arkadaşlarımı tebrik ederim. Daha sonra bizlere bu surecde olumlu pozitif veren aralık ayında tedaviye başlayip (benimde olduğum gibi) ocak ayında transferleri olan hamile kalan bebeklerinin keselerini kalp atislarini duyan arkadaşlarımızİda tebrik ederim.Rabbim sağlıkla kucaklariniza almayi nasip etsin inşallah. Güzel hamilelik geçirmeniz dileğimle. Maşallah. Rabbim Sizi ve bebeklerinizi her türlü nazardan kötülüklerden korusun. Bana gelince kan tahlil sonucum 9 a inmis.bence ben yine çok sansliyim.tek yumurta ile tutunmasi da mucizeydi bana göre. Her ser de bir hayr vardır. Şükürler olsun bugünlerime. Kimyasal oldu ne yapalım. Belki Rabbim kendiliginden verir.belkide yumurtam çoğalır. Herşeyin hayırlısı diyelim.

Negatif alan arkadaşlarım üzüntünüzü çok iyi anlıyorum. Ama lütfen erken test yapmayin.düşük ciktiginda inanin daha çok stres yapiyordunuz.uzuntunuz bebeginizin tutunmasini bile etkileyebilir.hep moralini yüksek tutun.neşeli olun.eglenin. gelenin derken dans ermeyin tabi :)) size iyi gelen hobiler edinin...ben buranin uguruna inanıyorum. Bir gün hepimizin sağlıklı bebekleri olacak.Rabbim hayirlisini sagliklisini güzelini bize nasip edecek.şükürler olsun .Allah çok büyük o bize yeter inancini kaybetmeyin... Hamile kalan arkadaşlarım bizlere tavsiyeniz var mı. Neler yiyelim.transfer öncesi ve sonrası neler yapalim

Kızlar benimde transferimin 16.günü bugün 549.4 çıktı bi önceki 282.9 du :) bakalım dr ne dicek... C Cukura canım benim Rabbim zamanı gelince nasip edicek dua ediyorum bol bol sizin için Rabbim kimsenin karnını kucağını boş bırakmasın..sevinirken bi yanımda buruk keşke herkes pozitif olsa canım :KK43: ben ekstra transfer öncesi çiğ badem dut yedim, gazlı içecek içmedim, transfer sonrası kabak çekirdeği yedim gene çiğ badem yedim..

Kızlar benimde transferimin 16.günü bugün 549.4 çıktı bi önceki 282.9 du :) bakalım dr ne dicek... C Cukura canım benim Rabbim zamanı gelince nasip edicek dua ediyorum bol bol sizin için Rabbim kimsenin karnını kucağını boş bırakmasın..sevinirken bi yanımda buruk keşke herkes pozitif olsa canım :KK43: ben ekstra transfer öncesi çiğ badem dut yedim, gazlı içecek içmedim, transfer sonrası kabak çekirdeği yedim gene çiğ badem yedim..
:))) maşallah kat ve kat artsın çoğalsin inşallah. Dua eden herkesten Allah razı olsun.Rabbim her birimizin duasını kabul eylesin inşallah.

Kızlar 5. gün embriyo ..bu sabah 8. gün kan testi gümümde kanı verdim snr eve gelip idrar testi yaptım .. idrar negatif çıktı durgunlaştım bi hazırlamaya başladım kendimi üçüncü tura
Snr iki saate kan testi çıktı 28.40 çıktı değerim
Tabi iyi mi arada mı değerim doktorum rahatlattı çok şükür normalmiş değerim
İnşallah katlandığını görmek kalbini duymak kısmet olur bugün bi ağladım doktorla konuştuktan sonra ztn
gerçek gibi gelmiyo onca 1.20 altı değeri gördükten sonra
Allah hepimizi korusun hepimize bebiş nasip etsin inşallah öyle hakediyoruz ki :KK200:

İdrar testi de ilk idrar olmadığı için negatif çıkmış
Hem erken yapmayın hem de ilk idrarla yapmak gerekiyor kısmı önemliymiş kızlar

:))) maşallah kat ve kat artsın çoğalsin inşallah. Dua eden herkesten Allah razı olsun.Rabbim her birimizin duasını kabul eylesin inşallah.
Amin inşallah canım
Kızlar 5. gün embriyo ..bu sabah 8. gün kan testi gümümde kanı verdim snr eve gelip idrar testi yaptım .. idrar negatif çıktı durgunlaştım bi hazırlamaya başladım kendimi üçüncü tura
İnşallah katlandığını görmek kalbini duymak kısmet olur bugün bi ağladım doktorla konuştuktan sonra ztn
Allah hepimizi korusun hepimize bebiş nasip etsin inşallah öyle hakediyoruz ki :KK200:
Canımm degerin kat kat artsın inşallahhh

Amiin insallah, hayirli olsun.
Transferin ne gun olmustu? Bugun benim 7'i mi 8 mi emin olamiyorum da. Doktor 8. Gun erken istemis bu arada testi, gordugum en erken isteyen doktor :)) benim de 5. Gun embriyosu 12. Gun istedi doktor. Neye gore istiyorlarsa

Maşallah cnn kese ve kalp atışını görmek kucağına almakta nasip olsun

Masallah canim:) kat kat artsin ins degerin:)

Benim de dunku cikolata krizinden sonra bugun crinone jelden sebep gelen akintida pembe ve kahverengi parcalar geldi. Sanirim adet olacagim. Zaten tahmin ediyordum.

Amiin insallah, hayirli olsun.
Transferin ne gun olmustu? Bugun benim 7'i mi 8 mi emin olamiyorum da. Doktor 8. Gun erken istemis bu arada testi, gordugum en erken isteyen doktor :)) benim de 5. Gun embriyosu 12. Gun istedi doktor. Neye gore istiyorlarsa
3. gün transferine göre 10. güne denk geliyo deyip vardır bi bildiği diyodum ben de :)

Şu an tam 5. gün transferi sonrası 8. günüm Belki çift embriyo koyduğu için erken istemiştir çünkü bugün çıkan değere göre muhtemelen tektir deyip iki gün snr progesteron ve östrojen değerlerine bakıp ilaç dozunu ayarlicakmış

o kalan birikmiş şeyleri atıyor jel diye biliyorum özellikle kahve olanlar

Yumurta toplamadan beri hep geliyor o tortu, icerdekilerin ilk kullanim gunlerinde gelirdi bence :KK43: adete yakin olmasiyla baglanti kurdum ben. Cunku adetlerimde de 2-3 oncesinden kahverengi akintim gelirdi. Hayirlisi olsun.

Yumurta toplamadan beri hep geliyor o tortu, icerdekilerin ilk kullanim gunlerinde gelirdi bence :KK43: adete yakin olmasiyla baglanti kurdum ben. Cunku adetlerimde de 2-3 oncesinden kahverengi akintim gelirdi. Hayirlisi olsun.
Ben ilk denemede kullanmıştım o jeli benim de hep kahve geliyordu bi de ameliyat geçmişim yakındı normal dediler çok üstünde durmamıştım o yüzden
Hayırlısı dediğin gibi

Ben seninle aynı gün test yapıcaz sanıyodum ama bak testler aynı güne denk geldi bi şekilde sen idrar ben kan :))
Allah hepimize tamamına ermeyi nasip etsin inşallah kuzum :KK200:
Aynen canim benim ben biraz aceleci oldum ve seni yalniz birakmadim yine:KK200:rabbim sonuna kadar yuzumuzu guldursun ins.buradaki tum arkadaslarin herkesin gonlune gore versin rabbim:KK68:

X