*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

cok tesekkur ederım canım :) bulantılarınız var mı benım oyle kusma falan yok ama agzımın tadı gıttı resmen yedıgımden zevk alamıyorum. kılolu hamıle kalmıstım zaten belkı kılo vermeme yardımcı olur
Ben de hiç bulantı olmuyor şu an. 8. haftadan sonra oluyormus genelde. Bakalim ne olacak. Göğüs hassasiyeti ve hafif bel ağrısı var. Ben de 74 kiloyum. 166 cm boyum da. Napim kiloluysam da. Bebeğim sağlıklı olsun sağlıklı doğsun da sonrasında sıkı bir diyete girerim .

Ben kese görmeye gittim ve kalp atışı bile duydum teyzeleri :nazar: 6+1iz
Allah her isteyene nasip etsin amin.
Bugün ben de keseyi gördüm. Kalp atımını da dinletti doktor. 6+1 haftalik bu arada. Çok heyecanlı bir andı. Inşallah tamamına da ereriz ve sağlıkla kucagima alırım. Bu temennim buradaki herkes için geçerli. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
Gamze020 Gamze020
Ayyy maşallahhh darısı başımıza inşallahh :) ikinizedemi vajinal baktı ayy bende bi görebilsem hayırlısıyla inşallah burdaki herkes için

Ben de hiç bulantı olmuyor şu an. 8. haftadan sonra oluyormus genelde. Bakalim ne olacak. Göğüs hassasiyeti ve hafif bel ağrısı var. Ben de 74 kiloyum. 166 cm boyum da. Napim kiloluysam da. Bebeğim sağlıklı olsun sağlıklı doğsun da sonrasında sıkı bir diyete girerim .
aynen cok emek verdık cok bekledık bu yavrular ıcın :) saglıkla gelsınler inşaallah

Bugün ben de keseyi gördüm. Kalp atımını da dinletti doktor. 6+1 haftalik bu arada. Çok heyecanlı bir andı. Inşallah tamamına da ereriz ve sağlıkla kucagima alırım. Bu temennim buradaki herkes için geçerli. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
Gamze020 Gamze020
Canım çok sevindim bende 22 sinde gideceğim kalp atışı için inş bende duyarım :)

Bana da vajinal baktı . Yarın gelseniz duyulur dedi 6+1 olacaktı ertesi günü gitseydik 10 gün sonraya randevu verdi daha garanti olsun diye anlamadim ki
Küçük diye beklemek istemiştir için rahat olsun canım. Bana da böyle anlık dinletti. 3-4 kere pit pit duydum sesi. Iki hafta sonra tekrar gideceğim ben de. Artık gebelik takibi için kadın doğumcu araştırıyorum

X