*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Bir negatifte benden gelicek buyuk ihtimalle, his ya iste yok diyorum kesin. Test gunum pazar ama carsamba kanda baktirmayi dusunuyorum ve mmssll mmssll in dedigi gibi muallaktan kurtulmak istiyorum. 7. Gun cikar degil mi kizlar?
Benimde pazar günü canim test günüm ama korkular sardi benide napicam bilmiyrm valla karmakarisik oldum

Bir negatifte benden gelicek buyuk ihtimalle, his ya iste yok diyorum kesin. Test gunum pazar ama carsamba kanda baktirmayi dusunuyorum ve mmssll mmssll in dedigi gibi muallaktan kurtulmak istiyorum. 7. Gun cikar degil mi kizlar?
bilmiyorum ki az çıkabilir o gün yeni dolaştığı günler hormonun
cuma fln yaptır en azından

Benimde pazar günü canim test günüm ama korkular sardi benide napicam bilmiyrm valla karmakarisik oldum
yaaben seninle aynı gün sanıyodum testimizi .. benim çrş test.. 5. gün transferi iki tane koydu diye 8. gün istedi
ben de erken olursa diye tırsıyorum :) halimize bakar mısın erken yapsak ayrı geç yapsak ayrı takıcak bişi çıkıyo :KK70:

7 erken değil mi be arkadasim bence biraz daha bekle ben idrar testlerinden dolayı negatif diyorum ama dur sen daha çok erken seninn icin

bilmiyorum ki az çıkabilir o gün yeni dolaştığı günler hormonun
cuma fln yaptır en azından

7 erken değil mi be arkadasim bence biraz daha bekle ben idrar testlerinden dolayı negatif diyorum ama dur sen daha çok erken seninn icin

Kizlar transfer gunumu de sayarsak 8 oluyor aslinda dayanamayip erken yaptiririm diyordum ama internetten erken yaptiranlarin soru-cevaplarini okuyorum bi saatir nerdeyse. Testi erken yapmak=kivranmak . Hep erken yaptirmislar bu sefer tedirginlik olmus gunune gore dusuk mu, articak mi dusecek mi vs diye. Sabretmeye calisicam ins.

Butun bu surecte en en zor sey su beklemek isi! :KK43:

Kızlar her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Allah hepinizden razi olsun.Diyorum ya burasi cok farkli , kendini kesinlikle yalniz hissetmiyorsun., cok güzel destek veriyorsunuz . Doktorun söylemesi umut verici değil .Artis olmaması üzücü .biz yine garanti olsun diye çarşamba gündue tekrarliyalim

Kızlar her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Allah hepinizden razi olsun.Diyorum ya burasi cok farkli , kendini kesinlikle yalniz hissetmiyorsun., cok güzel destek veriyorsunuz . Doktorun söylemesi umut verici değil .Artis olmaması üzücü .biz yine garanti olsun diye çarşamba gündue tekrarliyalim
Inşallah çarşamba artış olur ve hepimiz havalara uçarız canım o kadar çok içten istiyorumki bunu anlatamam

Kizlar transfer gunumu de sayarsak 8 oluyor aslinda dayanamayip erken yaptiririm diyordum ama internetten erken yaptiranlarin soru-cevaplarini okuyorum bi saatir nerdeyse. Testi erken yapmak=kivranmak . Hep erken yaptirmislar bu sefer tedirginlik olmus gunune gore dusuk mu, articak mi dusecek mi vs diye. Sabretmeye calisicam ins.

Butun bu surecte en en zor sey su beklemek isi! :KK43:
Gerçekten en zor kısmı bu beklemek heleki 6 gün falan geçince durmadan durten şeytanla uğraşmak.zorunda kaliosun bak bana hep.yenik düştüm ve 6.gunden beri inatla testleri yaptım ama nafile hep negatif hep negatif artık yarın belli olacak kısmet ne diyim:KK43: sen bekle bari zehretme şu günleri kendine

C Cukura Dondurulmusun var mı cnm ? Sıkma canını bende 3 gün önce negatif sonuç aldım inancini kaybetme ve sabırla bekle. Ilk gün zor geçiyor negatifi duymak ama sonra rahatliyorsun kafanı dağıtacak birşeyler yap tek başına kalma ve kendini dinleme üzgünüm yapacak birşeyimiz yok malesef
Yok canım .dondurulack kadar yumurtam yok. 1 tane oldu malesef :KK43:(

yaaben seninle aynı gün sanıyodum testimizi .. benim çrş test.. 5. gün transferi iki tane koydu diye 8. gün istedi
ben de erken olursa diye tırsıyorum :) halimize bakar mısın erken yapsak ayrı geç yapsak ayrı takıcak bişi çıkıyo :KK70:
Napicaz bilmyrm canimm cildiricam:mad:canim benim 3. Gun transeferi benimde iki tane transfer edildi ama napicam kara kara dusunuyrm. Benim test tarihi pazara denk geliyr

Canim dua ediyrm senin icin ins. Rabbim hayirlisiyla degerini yukselmeyi nasip etsin hakkinda hayirlisi canim

Yok canım .dondurulack kadar yumurtam yok. 1 tane oldu malesef :KK43:(
İşallah yükselir cnm ama olur da diğer ihtimal olsa bile belki o tutunacak ve ekstra dondurabileceksin
Benim tam da böyle oldu ve herşeyde bi hayır varmış diyorum hala

Napicaz bilmyrm canimm cildiricam:mad:canim benim 3. Gun transeferi benimde iki tane transfer edildi ama napicam kara kara dusunuyrm. Benim test tarihi pazara denk geliyr
Benim çrş ve 3. gün transferinde 10. gün oluyo . Kan testine gitmeden sabah evde idrar testi yapıcam snr gidip kan vericem..

Kızlar dondurulmuş embriyo ile bende tekrar denicem 4 tane 5. gün dondurulmuş embriyolarım var ama en az 3 _ 4 ay ara vericem. Transfer öncesi nasıl oluyor iğne ilaç vs. falan kullanılıyor mu yine yoksa gün verip direk gidiyorsun transfer mi yapılıyor? Ve tekrar deneyen arkadaşlar dikkat etmemiz gereken bilmemiz gereken birşey var mi yazarsanız bizler için çok iyi olur. Birde dondurulmuş embriyonun kalitesi düşük olmuyor dmi.

X