*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Memnun musun canım. Ben Memorialde yaptırdım. Bi taze, bir dondurulmusla olumsuz aldım. Şimdi çok kararsizim. Ne yapmam konusunda
ben memnun kaldım sonuç yarın belli olcak ama içim rahat hoca elinden geleni yaptı. ilk görüşme ücretsiz git bi görüş istersen.çok konuşkam biri değil mehmet hoca ama herşeyle tek tek kendisi ilgileniyor.

Kizlar benimde test gunum yarin ama ben dayamanamayip bugun kan testi yaptirdim 119.35 cikti transferimin 8. Gunu
Canım maşallah 8. Ci güne göre gayet iyi sonucun.. Bugün benimde 8.ci gün ama Dr bana 12.ci yap dedi salı gününü bekliyorum. Her hangi belirgin var mı?

Kizlar bazi mesajlar gosumden kactiysa cevap veremediysem kusura bakmayin Allah razi olsun hepiniz cok ilgilisiniz :KK54:@Crn07 canim hayirli ugurlu olsun saglikla kucagina alasin bebisini insallaahh

Hayırlısı olsun canim dondurulmuş transferi çok rahat oluyor ve ne derece doğru bilmiyorum ama tutma şansı daha yüksek oluyormuş...insallah seninde güzel haberlerini alırız.. .kaçıncı denemen ve neden donduruldu...benim ilki tazeydi tutmadı ikinci dondurulmuş kimyasal oldu bu da dondurulmuş çok şükrü rabbim yüzümüzü güldürdü devamida gelir insallah
Ilk denemem .Yumurta toplama sırasında hist.ameliyati olduğum için rahmin kendine gelmesi için dinlenmesi lazımmış o yüzden marta kadar bekleyecegix

Olumlu sonuç alan arkadaşlar tebrik ederim hepinizi..:KK200:

Maşallah hepimize devamı gelsin 2018 de doguralim saglicakla inşallah :nazar:

Yalnız kuzununannesi kuzununannesi sen bu topigi açarken ne yaptın kuzum maşallah çok bereketli geldi çoğumuza. Hatta elin ugurlu ya yakında ağustos eylül anneleri topigi de açarsan mikemmel olur :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X