*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Evet 5.gun embriyosu döndürdüler dün mart ayında transfer edecekler
Hayırlısı olsun canim dondurulmuş transferi çok rahat oluyor ve ne derece doğru bilmiyorum ama tutma şansı daha yüksek oluyormuş...insallah seninde güzel haberlerini alırız.. .kaçıncı denemen ve neden donduruldu...benim ilki tazeydi tutmadı ikinci dondurulmuş kimyasal oldu bu da dondurulmuş çok şükrü rabbim yüzümüzü güldürdü devamida gelir insallah

Canim benimde 7 tane toplandı.Hayırlısını iste cok olup kalitesiz olmasından iyidir diye düşünüyorum.Asil mesele kaçı döllenicek ve kaliteleri açıkçası ben onu daha çok merak ediyorum.Bakalim yarın öğrenicem inşallah.Kaliteli embriyolar oluşmuştur umarım.İnsan biraz tedirgin oluyo ama dedigim gibi hayırlisi olsun
merak ettim bilgi verdiler mi hastaneden

Evet canım şükür 6 tanesi döllenmiş.Yarın tekrar arıycaklar.Pazartesiden sonra transfer olucek dedi.Heralde 5.güne gidiceģini düşünüyolar bakalım hayırlısı olsun
maşallah eve sayıya göre 5. güne bekletirler sağlıklı kuzucukların olsun inşallah.

Benim transferden sonra bugün 8.ci gün salı test günüm ve 1-2 gündür adet ağrısı gibi karın ağrım var kızlar normal mi bu ağrılar. Bazen de az bişey yesem midem kabul etmiyor ilaçlarla yapıyor anlamıyorum:110:

X