*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kızlar merhaba ben de bugün transfer oldum. Acaba ne zaman belirti aramaya başlamam gerekiyor. 3. Gün embriyosuydu bu arada...
Bende de fazla belirti olmadı. 10. günde hafif göğüs hassasiyeti oldu. Başka da bir şey olmadı. Bana sorarsan da hiç belirti arama. Rabbim inşallah sana da pozitifi görmeyi nasip eder.

Bende dün transfer oldum kızlar 2 tane 2.kalite 5.gün embriyosu. Rahim kalınlığım 7.5 mm idi ama dr bu kalınlıkla da yapıyorum dedi tamam dedim bende. 5 gün prognex iğne vurulcam dün ve bugün vuruldum kalçalarım ağrıyor biraz hıbor da iki tane göbekten verdü dün bugün bitti. Prognex iğne bitince yine vajinal kapsüle devam edicem. Hayırlısı olsun hakkımızda. 7.5 mm rahimle transfer olup tutan var mı

Kızlar merhaba ben de bugün transfer oldum. Acaba ne zaman belirti aramaya başlamam gerekiyor. 3. Gün embriyosuydu bu arada...
Hiç arama benim hiç belirtim olmadı ve olsun da istemiyorum belirti sandığımız şeyler kötü şeyler olabilir bebeğin seninle olsun yeterki belirtiye hiç gerek yok mutlu haberlerini bekliyor olacağız

Bende dün transfer oldum kızlar 2 tane 2.kalite 5.gün embriyosu. Rahim kalınlığım 7.5 mm idi ama dr bu kalınlıkla da yapıyorum dedi tamam dedim bende. 5 gün prognex iğne vurulcam dün ve bugün vuruldum kalçalarım ağrıyor biraz hıbor da iki tane göbekten verdü dün bugün bitti. Prognex iğne bitince yine vajinal kapsüle devam edicem. Hayırlısı olsun hakkımızda. 7.5 mm rahimle transfer olup tutan var mı
Daha önceki forumlarda okudum sıkı sıkı tutunsun bebişlerin inşallah sana

Inşallah canım inşallah güzel güzel döllenen yumoslarin olur

Canim rabbim yardim etsib dualarim seninle.ins kaliteli embriyolarin olur

Cok sagolun kizlar. Her seye cok ozendim,rahat edeyim diye hastanemi ozellikle sectim ama anestezi teknikeri ile tartisarak girdim operasyona, aglayarak yani. Olumsuz bir tecrube yasadim. Sikayet prosedurleri vs 6'ydi eve geldigimde. Sonu guzel olur insallah

Pozitif goren ve degeri yukselen arkadaslarim tebrik ederim sizleri de.

Yaa ben belirti olarak görmüyorum ama bi sağ bi sol kasıgıma sürekli agrı giriyo.. progestandan kalçalarım mahvoldu o kadar acıyoki ateşim hep 37 böyle çok halsizim bi nevi mal gibiyim :KK70:

Selam kızlar pazartesi sonucum 371 idi . Cuma günü yani bugunde test istediler sonucuma bi bakarmisiniz nasıl
20180105_212420-2.jpg

Cok sagolun kizlar. Her seye cok ozendim,rahat edeyim diye hastanemi ozellikle sectim ama anestezi teknikeri ile tartisarak girdim operasyona, aglayarak yani. Olumsuz bir tecrube yasadim. Sikayet prosedurleri vs 6'ydi eve geldigimde. Sonu guzel olur insallah

Pozitif goren ve degeri yukselen arkadaslarim tebrik ederim sizleri de.
hayir olsun insallah csnim neden tartıştı n

Kızlar günaydın bişi sorcam dün transfer olup geldim yatana kadar kasigimda bi ağrı vardı. Şimdi uyandim yok.yani dün seviniyordum varlığını hissettiğim için. Bugün olmayınca da acaba tutmadığını mi gösteriyor bu.

Kızlar günaydın bişi sorcam dün transfer olup geldim yatana kadar kasigimda bi ağrı vardı. Şimdi uyandim yok.yani dün seviniyordum varlığını hissettiğim için. Bugün olmayınca da acaba tutmadığını mi gösteriyor bu.
Tabiki de hayır canım daha çok erken belirti olması için. Benim hiç belirtim olmadı hala da yok

Kızlar keseleri gördüm keseleri diyorum çünkü ikizmiş ben şok :) benim değerime göre ikiz olamaz demiştim ama nasip bakalım 10 gün sonra kalp atışlarını duymaya gideceğim İnş
canımm gözün aydın çok şükür.
ben kanımı verdim sonucu bekliyorum.Dualarınızı esirgemeyin:dua:

X