*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

benimde 7. günüm bugün sabah baya ateşlendim 39 a kadar çıktı ateşim birde belim çok fenaydı parol içtim sonra geçti şimdi 37 lere düştü çok şükür.galiba vakit yaklaştıkça stres yaptım

Benim de bugun 3. Gun. Ignelerin neler?
En yeni biziz sanirim, bir de pastelmom pastelmom . Pespese olacagiz zannediyorum aksilikler olmazsa.
Bu konu masallah hep pozitif gidiyor, bize de degsin biz de pozitif haberler verelim insallah.

Bu ay nasip olmamis arkadaslarimiza da Rabbim hemen pesinden nasip etsin insallah hayirlisiyla
Benim ikinci deneme ztn bugün opu yapıldı güzel haberler alırız inşallah

Benim ikinci deneme ztn bugün opu yapıldı güzel haberler alırız inşallah

-Gul- -Gul- 'un de bugun toplanmis yumurtalari.

pastelmom pastelmom

-Gul- -Gul-
mmssll mmssll

cerkeskizi1 cerkeskizi1

Yumurta toplama siralamamiz boyle sanirim.
test gunlerimiz nasil olacak bakalim :)

Ins bi zarari olmaz canim.kac yumurtan olustu canim son kontrolunde? Bende bu gece olucam catlatma ignesini cumartesi de opum var.allah yardimcimiz olsun ins. Iyi gecer heyecan basladi:)

13 folikul gordu dr ama ise yarar kac yumurta cikacak bilmiyorum. Amiin insallah, heyecan yapiyor ister istemez ama asilamalardaki hayal kirikligimdan sebep bastirmaya calisiyorum. Ben hep olumsuz olacak hissiyle bakiyorum elimde olmadan hayal kirikligim olmasin diye. Rabbim yuzumuzu guldursun insallah.

Son düzenleme:
-Gul- -Gul- 'un de bugun toplanmis yumurtalari.

pastelmom pastelmom

-Gul- -Gul-
mmssll mmssll

cerkeskizi1 cerkeskizi1

Yumurta toplama siralamamiz boyle sanirim.
test gunlerimiz nasil olacak bakalim :)

13 folikul gordu dr ama ise yarar kac yumurta cikacak bilmiyorum. Amiin insallah, heyecan yapiyor ister istemez ama asilamalardaki hayal kirikligimdan sebep bastirmaya calisiyorum. Ben hep olumsuz olacak hissiyle bakiyorum elimde olmadan hayal kirikligim olmasin diye. Rabbim yuzumuzu guldursun insallah.
Ne yapiyoruzz moralleri bozmuyoruzz canik bende nir suru folikul gorduler hatta bende sorun bile yoktu ama 5 tanecik toplandi Allah ne derse o olur karamsarliga kapilmak yook:KK200::dua:

X