*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Merhaba arkadaşlar. Benim de yarın test günüm. Bugün sabah hafif bi kanamam oldu , gün boyu yattım, geçmişti şimdi baktım gene olmuş. Silince peçeteye gelen , açık pembe ile kırmızı arası. Topak gibi geldiği de oldu, jelden kaynaklı olabilir diye düşündüm. İlk denemem de hemen 5.günümde kıpkırmızı kanamamla başlayıp kimyasal olarak son bulmuştu:KK43: bu sefer umutluydum ama umarım tekrar aynısı yaşanmaz, dualarınızda bana da yer verirseniz çok sevinirim..
Rabbim yardımcın olsun inş yerleşme kanamasıdır

Kızlar merhaba dün transferim yapıldı 2 embriyo transfer edildi :) 2 tane geriden gelen vardı onlarda bugün kaliteli olmuşlar dondurduk :) çok heyecanlıydı rahme bırakılışlarını gördüm iki tane beyaz nokta inşallah ikiside tutunur..biraz fazla ayakta mı kaldım ara ara sağ kasığım bazen sol kasığım batıyo belim zaten ağrıyo..hele o progestan kalçalarımı mahvetti...banada dua edin inşallah tutunmuş olsunlar :*

Kızlar merhaba dün transferim yapıldı 2 embriyo transfer edildi :) 2 tane geriden gelen vardı onlarda bugün kaliteli olmuşlar dondurduk :) çok heyecanlıydı rahme bırakılışlarını gördüm iki tane beyaz nokta inşallah ikiside tutunur..biraz fazla ayakta mı kaldım ara ara sağ kasığım bazen sol kasığım batıyo belim zaten ağrıyo..hele o progestan kalçalarımı mahvetti...banada dua edin inşallah tutunmuş olsunlar :*
Hadi hayırlısı blast transfermiydi test günün ne zaman?

Test gününe 1 ocağıda katcakmıyız yoksa 13 ocakta mı test yaptırcam bana sadece 12 gün sonra transfer yaptır dedi bide 5-6 gün karnını sıcak tut sar dedi :)

Transfer gününü saymazsak 9.gün oluyor
9. Gün de çıkma ihtimali var tabi ama Allah korusun negatif çıktığı zaman acaba yükselir mi diye insan kendini kötü hissediyor ve o bir kaç gün azda olda bi umut bekliyor ama 10.günden sonra tam sonuç çıkacağı için varsa da yoksa da belli oluyor. Ben birinde 9. Gün verdim 1.2 çıktı doktor ilaçlara devam et 3 gün sonra tekrar ver dedi o 3 gün o ilaçları umutsuz şekilde kullanmak beni çok üzmüştü

Blast transfer ne demek? Aslında blast kötü demek diye biliyorum
Blast sayılamayacak kadar hücreye bölünüp içinde sıvı kesecikleri oluşması doktor ve embriyologlara göre 5. Güne kadar laboratuvar ortamında yaşamaya devam eden embriyonun tutunma ve sağlıklı olma şansı daha yüksek ama bu demek değil ki kesin tutacak. Bundan 2 önceki tedavimde 2 tane blast transferi oldum ama sonuç negatif bu tedavimde 3. Gün embriyosu idi çok şükür pozitifi gördük

Stress yapmayın ayakta kaldım bişey olur mu falan diye de düşünmeyin Allah onları korur siz merak etmeyin .

X