*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Benim E2 740 di kızlar opu olduğum gün ama Dr hiç bir açıklama yapmadı sadece iyi dedi ne demek bende tam bilmiyorum

Tsk ler canım. E2 mde bugun 1094 cikmis o nasil siz bu asmalardan gectiniz meraktayim cok soru soruyorum ama mazur görün:)
valla benim doktorum e2 değerime hiç bakmadı nedenini sordum yumurtası az ve normal olanlar için gereği yok yumurta sayısı çok olanların pkolu olanların ohss riskine karşı bakıyorum sadece dedi. sayınız normal bence e2nizde normal gibi

Ne güzel sayısını falan söylüyor doktorlar. Bize öyle bir şey diyen yok haa. Benim iğnece 6. günüm. Yani puregon da. Iki de cetroid kullandım. Sanıyorum haftasonu ya da pazartesi toplayacaklarmış yumurtaları. Şuan en büyüğü 15 imiş, onu da ben gördüm. 14 var 11 var bir kaç tane. E2 2600 civari. Senin kaçıncı günün? Bir de e2 değerin nedir?
Canim benim igne dun 6. Ignemi olmustum bugun kontrolde iki igne daha yazdi yani buhun 7. Yi yapicam ben soruyorum dr saolsun anlatiyr .3 tane 15 mm 3 tane 10 mm 9 13 falan vardi tam hatirlamiyrm 11 adet yum var dedi e2 de 1094 dedi

valla benim doktorum e2 değerime hiç bakmadı nedenini sordum yumurtası az ve normal olanlar için gereği yok yumurta sayısı çok olanların pkolu olanların ohss riskine karşı bakıyorum sadece dedi. sayınız normal bence e2nizde normal gibi
Cok tsk ederim canim ya icim rahatladi biraz hersey simdilik iyi gibi gorunuyor ins sonucuda guzel olur.allah hepimizin hakkinda hayirlisini versin

Kese görüldü çok şükür. Kalp atışı da 2 hafta sonra dendi. Bu arada bu kan pıhtılaşması için genetik tahlil gerekiyormuş yaptıran var mı arkadaşlar. Bir de diyetisyen desteği almam gerekiyor.
Hadi gozunaydin canım kalp atışını da duyarsın inşallah.
Kese kaçıncı hafta görünüyor beta hcg nin belli bi değer olması mı lazım görülmesi için ?

Kese görüldü çok şükür. Kalp atışı da 2 hafta sonra dendi. Bu arada bu kan pıhtılaşması için genetik tahlil gerekiyormuş yaptıran var mı arkadaşlar. Bir de diyetisyen desteği almam gerekiyor.
Hayırlı olsun. Inşallah kalp atışını da duyarsın ve gebeliğin de çok sağlıklı geçer. Rabbim bizlere de nasip eder umarım.
Ben daha evvel pıhtılaşma testi yaptirmistim. Trombofili paneli testi diyorlar. Özelde 800 vermiştim ama başka bir arkadaşım üniversitenin genetik bölümünden randevu alıp ücretsiz yaptırmış.

Hayırlı olsun. Inşallah kalp atışını da duyarsın ve gebeliğin de çok sağlıklı geçer. Rabbim bizlere de nasip eder umarım.
Ben daha evvel pıhtılaşma testi yaptirmistim. Trombofili paneli testi diyorlar. Özelde 800 vermiştim ama başka bir arkadaşım üniversitenin genetik bölümünden randevu alıp ücretsiz yaptırmış.
Aminn canm inşallah. Test hakkında açıklaman için de teşekkür ederim. Aradığım bilgiler :)

Doktorum bana transferden sonra kan sulandırıcı başlattı kızımda da 3 ay kullanmıştım kan testini hiç yaptırmadım
Ama 3 aydan sonra kan sulandırıcıyo bırakmak için bir sonuç olması lazm yani neye göre bırak diyecek ki. Eğer kanda pıhtılaşma sorunu yoksa bırak diyecek varsa devam et diyecek.

Kızlar transfer gününe kadar rahim filmi çektirmem gerekiyormus aranızda çektiren var mı birdaha anestezi almaya manevi anlamda gücüm yetmez sanıyorum

X