*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Benim kafam çok karıştı, duygularım planlarım allak bullak oldu.
Bugün iğnelerin sonuna yaklaştık diye gelmiştim doktora. E2 3bin küsür çıkmış. Yumurtaların en büyüğü 17 mm civarı. Haftasonu yumurta toplanıp 3 gün sonra transfer olur diye düşünürken değerim yüksek çıkmış yumurta fazla olacak diye döndürüp birdahaki adet gününe bırakalım.diye karar çıkmış konseyden. Bilmiyorum... Çok şaşırdım... nedense dondurulmuş olunca ben olumsuz düşünüyorum sanıyorum. Bundan önceki de dondurulmuş embriyo idi ondan sanırım.... Çok karışık kafam çok. Gidip yarın tekrar konuşmayı düşünüyorum...

Değerim iki katına çıktı çok şükür. 111 olmuş. Doktor sorun yok diyor. Herkeste değişir bhcg değeri. Neticede pozitif değerdesin diyor. Bugun sevincimi yasadim iki kat artisi gorunce artik. Iki hafta sonra da kese için gel dedi. Inşallah gebeligimiz sağlıklı bir şekilde geçer. Senin de ve buradaki tüm arkadaşların da. :)

C candu senin de hayırlı olsun. Inşallah kanda da çok güzel bir değerin olur. Rabbim bebislerimizi korusun.
Canımm çok sevindimmmmmmm benden cuma yine istedi Test niye tekrarlatiyolar anlamiyorum

Benim kafam çok karıştı, duygularım planlarım allak bullak oldu.
Bugün iğnelerin sonuna yaklaştık diye gelmiştim doktora. E2 3bin küsür çıkmış. Yumurtaların en büyüğü 17 mm civarı. Haftasonu yumurta toplanıp 3 gün sonra transfer olur diye düşünürken değerim yüksek çıkmış yumurta fazla olacak diye döndürüp birdahaki adet gününe bırakalım.diye karar çıkmış konseyden. Bilmiyorum... Çok şaşırdım... nedense dondurulmuş olunca ben olumsuz düşünüyorum sanıyorum. Bundan önceki de dondurulmuş embriyo idi ondan sanırım.... Çok karışık kafam çok. Gidip yarın tekrar konuşmayı düşünüyorum...
Öyle düşünme. Dondurulmuslarla da pek çok kişi hamile kaliyor. Sen gene görüş için rahat etsin. Riskleri sor neler diye. Her şey çok iyi olur inşallah.

iğneler haricinde yumurta toplama ve sonra da transfer işlemleri oluyor sanırım . Toplama anestezili oluyor, sonrasında ağrı oluyor dıye duydum korktum. Aşılamalarla vakit kaybetmekten korkuyorum direk tüpe geçsem diyorum ama korkuyorum çok.

Değerim iki katına çıktı çok şükür. 111 olmuş. Doktor sorun yok diyor. Herkeste değişir bhcg değeri. Neticede pozitif değerdesin diyor. Bugun sevincimi yasadim iki kat artisi gorunce artik. Iki hafta sonra da kese için gel dedi. Inşallah gebeligimiz sağlıklı bir şekilde geçer. Senin de ve buradaki tüm arkadaşların da. :)

C candu senin de hayırlı olsun. Inşallah kanda da çok güzel bir değerin olur. Rabbim bebislerimizi korusun.
Canim tesekkur ederim insallah kanda da pozitifi gorup sevinirim

Kızlar merhaba bugün embriyomun 4.gunu .
fragmantasyon % 0 ,kompaktlasma % 5,lob sayısı 1.
Doktor kompaklasmanin % 100 olması gerektiğini söyledi.ne zamana kadar % 100 olmalı bu şekilde olup da sonradan kompaklasmayi tamamlayan oldu mu aranızda.kafam da deli sorular .sizce benim yumurtam kaçıncı kalite anlayan bir lütfen bir yorum yapsın şu degerlere

Kızlar merhaba bugün embriyomun 4.gunu .
fragmantasyon % 0 ,kompaktlasma % 5,lob sayısı 1.
Doktor kompaklasmanin % 100 olması gerektiğini söyledi.ne zamana kadar % 100 olmalı bu şekilde olup da sonradan kompaklasmayi tamamlayan oldu mu aranızda.kafam da deli sorular .sizce benim yumurtam kaçıncı kalite anlayan bir lütfen bir yorum yapsın şu degerlere
Canim bu soylediklerinden hic bi sey anlamiyorum ben. Sana kalitesi ile ilgili bi sey demediler mi iyi kalite ya da orta calan diye

Iyi kalite dediler .aranızda iyi kalıte olup 5.gune giden embriyo oldu mu acaba
İyi kalite genelde 5. Güne gider fragmantasyon olmaması güzel birşey ama önemli olan genetiğinin düzgün olması ve sağlıklı olması benimkisi 2. Kalite idi fragmantasyonda vardı ama çok şükür genetiği iyiymiş sağlıklıymış ki tutundu yani demem o sağlılşı olsun diye dua et

X