*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

gunaydin kizlar 5 yumurtanin 3 u dollenmis cok sukur cumaya transfer dedi doktor
Hadi masallah :KK68:cuma da benim yumurta toplamam var. Dollenmesi icin kac gun bekliyorlar?

simdi doktordan geliyorum. 10'un ustunde yumurtam varmis.
6400 lira gibi bir rakam cikti :silah::KK51:2000 de ilaclar. Yedigimiz igneler de cabasi. Allah'im bosa cikarma Rabbim :dua:

Kizlar bugun transferimin 6. Gunu cok erken ama dayanamadim test yaptim. Boyle silik cikti. Sizce ilaclardan dolayi olabilir mi?

Eklentiler

• IMG-20180103-WA0002.jpg
    IMG-20180103-WA0002.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 61
Hadi masallah :KK68:cuma da benim yumurta toplamam var. Dollenmesi icin kac gun bekliyorlar?

simdi doktordan geliyorum. 10'un ustunde yumurtam varmis.
6400 lira gibi bir rakam cikti :silah::KK51:2000 de ilaclar. Yedigimiz igneler de cabasi. Allah'im bosa cikarma Rabbim :dua:
amin canim bende de birsuru folikul vardi ama 5 tane yumurta cikmis amaaan zaten transfer edecekleri yasa gore en fazla 2 adet ben hic morali bozmuyorum inaniyorum gelecek yavrusum

Ayy inşallahh bizlerde pozitifi görürüz :) transfer gününü 1.günmü sayıyoruz kızlar yoksa ertesi günümü 1 ocak transferse test 12 ocakmı :)

Hayırlı olsun çıkmış baya belli . Benim 7. Gün ama yapmaya cesaret edemiyorum :/
Canim yapma ya bende yapmayacaktim kardesim almis gelmis ben hassas test olsun istiyordum onda daha kesin sonuc olur diye onu bulamamistim. Kardesimde bunu almis getirmis dayanamadim yaptim.

S sunnytb naptin cnm merak ediyorum
Değerim iki katına çıktı çok şükür. 111 olmuş. Doktor sorun yok diyor. Herkeste değişir bhcg değeri. Neticede pozitif değerdesin diyor. Bugun sevincimi yasadim iki kat artisi gorunce artik. Iki hafta sonra da kese için gel dedi. Inşallah gebeligimiz sağlıklı bir şekilde geçer. Senin de ve buradaki tüm arkadaşların da. :)

C candu senin de hayırlı olsun. Inşallah kanda da çok güzel bir değerin olur. Rabbim bebislerimizi korusun.

X